Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Piirang

Soovitatud postitused

Võiks panna mustale turule mingi piirangu, vaatan Memberi müümis foorumit ja seal venand kes täna regand poste 1,2,3 jne myyvad seal PIN-e suht suur protsent et paljud nendest vendadest on scammerid.

 

Teatud posti suurus v6iks olla aga samas ei saaks ka panna mingit 5 postitamist vajavat piirangut sest siis scammerid spammiks oma 5 posti täis ja hakkaks edasi myyma :S


95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võiks panna mustale turule mingi piirangu, vaatan Memberi müümis foorumit ja seal venand kes täna regand poste 1,2,3 jne myyvad seal PIN-e suht suur protsent et paljud nendest vendadest on scammerid.

 

Teatud posti suurus v6iks olla aga samas ei saaks ka panna mingit 5 postitamist vajavat piirangut sest siis scammerid spammiks oma 5 posti täis ja hakkaks edasi myyma :S

 

Siis tekiks foorumi üle liia palju spämmi. Ei poolda ideed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võiks panna küll et sisse saab kui 25 posti täis vms. Näiteks tehinguid 2+ vms!


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võiks panna küll et sisse saab kui 25 posti täis vms. Näiteks tehinguid 2+ vms!

 

Hakkataks panema niisama tehinguid üksteisele varikontotelt siis ju.

25 post limiit , mida iganes , foorum on siis mõttetuid poste/teemasi täis lol.

Aga jah need ideed mida pakute , puhas lollus. Vaevalt mõni admin poooldab.

 

Aga jah kust kohast need pini äritsejad siis 2 tehingut saavad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Ei ! Kogu see krempel nõuaks aega ja koodimist, ning sellel poleks mõtet.

Ütlen ausalt, kui ei sobi 2 postituse ja 1 tehinguga inimesed kes müüvad pinne, siis ei sobi ja ära osta.

Alati on võimalik kasutada ka MM-i ja probleeme ei teki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuid võiks olla see, et peaks olema regamise piirang... :)

 

Et pm, kui oled mingi aja jooksul postitanud mngi aev postitusi ning oled olnud aktiivne vms, siis saad alles selle võimaluse.

 

Näiteks : Keegi regab, siis peab käima mingi nädala aja jooksul sees mingi paar korda ja postitama ikka ja.. (aga mitte spammima ning tegema kohatuid postitusi) ja siis teenib selle õiguse siin mustal turul. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuid võiks olla see, et peaks olema regamise piirang... :)

 

Et pm, kui oled mingi aja jooksul postitanud mngi aev postitusi ning oled olnud aktiivne vms, siis saad alles selle võimaluse.

 

Näiteks : Keegi regab, siis peab käima mingi nädala aja jooksul sees mingi paar korda ja postitama ikka ja.. (aga mitte spammima ning tegema kohatuid postitusi) ja siis teenib selle õiguse siin mustal turul. :)

 

Kes see seda kontrollima hakkab ,et ma ikka ei spami vms (afc ma seda ei tee) ,aga vaata kui palju poste päevas tehakse ;)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes see seda kontrollima hakkab ,et ma ikka ei spami vms (afc ma seda ei tee) ,aga vaata kui palju poste päevas tehakse ;)

 

See läheks jah suht raskeks.

Siis peaks ma arvan mingid sellised moded juurde võtma,kes saavad ainult seda kontrollida .vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis mõte sellel kõigel oleks ?

25 posti siis pole scammer ?:D

Spämmi täis foorum siis jne, täiesti mõtetu .

Mõelge midagi muud välja ausõna ^^


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis mõttega enam min***d piiranguid teha. Pmst jaanuaris ei saa enam min***d tehinguid teha ju. Aint irl cashi eest :sneaky2:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alguses kunagi ammu oli siin piirang minuteada { 25 posti oli kah siis vist, või 20 igatahes sinna kanti}, ja ma tean milline se foorum siis oli spamm spammi otsas, ei poolda seda ideed mitte mingil juhul, Arvad scammeri jaoks on 25 posti probleem tekkitada we? Mina nii ei arva.

 

Ma ei mäleta kas se oli scammerite teemadel se piirang, või oli mustal turul.


Tere

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.