Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Arvuti ostmise abi.

Soovitatud postitused

Vajan abi arvuti valimisega, sünnipäevaks ostan ja kuna sünnipäev on 2 nädala pärast siis pole enam aega. Maximum hind on mingi 1000€, Tahaks et oleks mingi GTX 680, ja siis i7 et veaks tulevikus ka mõned mängud välja, Rami ei pea palju olema, Operatsioonisüsteem kindlalt Windows 7, Jahutust ma vesijahutust ei taha, kõvaketas võiks olla vähemalt 1TB. Ühesõnaga tulevikukindlat arvutit on vaja mis veaks tulevikus kõvemad mängud välja, kui aga ei saa midagi annan vanaisale raha ja ta võtab järelmaksu peale selle: http://www.klick.ee/lauaarvutid/ordi-power.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Päris 680 kaarti selle hinna eest ei saa, aga midagi mõistlikumat nt 660Ti saab küll. Kuidas sellega sobiks? Arvesta ka seda, et tehnoloogia areneb nii kiiresti, et ega su i7 on ka paari aasta pärast vananenud. Pigem mingi i5 unlocked.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See SSD ei anna midagi erilist juurde, endal sarnane kõvaketas 64mb 6GB/s jne, olen vaadanud youtubest SSD startupe, kui ma aega ise võtsin kui arvutit tööle panin sain 1m 18s ja SSD sai ainult mõned sekundid varem.

Muidu kui nii jahuti ekspert siis võid kohe sinna komplekti lisada parema jahutuse, seda rida ma väga ei taju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

SSD lihtsalt ON vägaväga kiire, sellise hinnaklassi arvutisse peaaegu et vajalik. Unlocked proset pole mõtet pakkuda kui mingit jahutust pole pakkuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga anna üks hea põhjus miks sinna SSD vaja on? Kui inimesel on kannatust oodata siis pole SSD vajalik

Jahutuse leiad äkki ise sinna kuna ma ei jaga seda nagu eelnevalt rääkisin.

 

 

> SSD on helitu, ei mingeid loadimise raginaid ega muid jama,

> Ei eralda mingit soojust,

> V6tab kordades v6hem voolu,

> Arvuti reageerib kiiremini (bootiminie, copymine, programmide avamine, installid jne. )

 

Kuna omal siis m6lemad olemas, SSD nagu peamine ja SATA nagu faili lao eest siis tegin kerge Lugemis/Kirjutamis kiirus testi:

 

ssdvssata.png

 

 

Ja ristikene, boot time korralikul SSD yle minuti ei ole v6imalik lihtsalt.

Endal Corsair GT ja buudib t2ielikult 2ra 32 sekiga.

Muudetud liikme -ErRoR-'i poolt

►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esmalt on HDD ülimalt uimane lärmab kütab ja kulub.

Mis jura see käivituskiirus on? asi on selles et prose+ram tainas ja ssd sealjuures ei oma enam tähtsust.

Endal win7+SSD+ 8GB 1600mhz ram ja FX8150, ei mingit emaplaadi möla vaid insta loading win ja käivituseks ~15-20sec.

HDD on välja lülitatav ja SSD 320gb millel enamus meedia ning mängude failid ja muidugi win.

 

Win 8 lendaks vist koheselt ette :)

 

SSD tagab ülima töökindluse, tasub osta ka HDD pasa hoidmiseks..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.