Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tavaline Rollimäng

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kuidas saada serveris registreeruda tahaks hakada Aktiivseks pelajaks :)


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

41 inimest sees, päris normaalne!!


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Liitusime Kõrberollimänguga, GM jäi meie oma peale ning seda hakatakse korralikult arendama. Tulemas ka UCP aga regamine jääb arvatavasti ikka IG :)

 

kvann approves this message.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga ega see ei tähenda et kui sina ei oska RP-da on kohe terve server

 

Nii te suhtutegi enda mängijaskonda? Sellise käitumisega te kaugele ei jõua.

 

kvann approves this message.

Rikkusid ilusa serveri ära, Cppu teeb selle kõik maatasa. :/


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

E.C mina rikun kõik ära? Ise ka usud, mida sa suust välja ajad. Ma olen siia serverisse pannud nii palju et higi kukub lihtsalt, et rahval oleks hea ja RP hakkaks sujuma jne.

 

Sina kes pole teinud kunagi ühtegi serverit teinud tuled selliseid asju siin ütlema. No ma tõesti ei oska selle peale midagi öelda.

 

Igastahes Eesti TOP2 on saavutatud preaguseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Praeguseks", ega jahm ..

 

kvann , oleksid võinud k6rbega jätkata.. See oleks samahea kui kunagine bRP .. Tegelt nii hea poleks olnud :D .. Läks siis läks

Ole vait enda bRP'ga, ebaõnnestud nvn.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui kirjutan /registeeri siis tuleb kiri et pean selleks tegevuseks olema sisselogitud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi aitab ka mul probleemi lahendada ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule E.C ära mõnita . Tee ise üks korralik server, ja siis tule ütlema!

Arendamisel juba, kui aus olla.

 

Vähemalt kui ma serverit teen, siis hoian korda, et kõik oleks perfektne ning ei varasta kuskilt mujalt kellegi GM'e, vaid lasen valmistada need ise vastava summa eest.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on küsimus. UCP Copyright minuarust ei tundu õige, kuna tegemist on siiski BLS/BRC UCP'ga, mis on samuti võetud PO'lt (by mmrk) ja uuendatud AMG poolt (Kui ma ei eksi). Peale küsimist kisakastis, et kas Kvann on tõesti selle UCP ise loonud sain vastuseks, et Kvann on tõesti selle loonud ja selle kasutada andnud BRC'le. Kas see vastab ka tõele?

 

Muidu server iseenesest on päris luks, väljaarvatud mõned adminid. Edu.

Muudetud liikme The Truth'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Mul on küsimus. UCP Copyright minuarust ei tundu õige, kuna tegemist on siiski BLS/BRC UCP'ga, mis on samuti võetud PO'lt (by mmrk) ja uuendatud AMX poolt (Kui ma ei eksi). Peale küsimist kisakastis, et kas Kvann on tõesti selle UCP ise loonud sain vastuseks, et Kvann on tõesti selle loonud ja selle kasutada andnud BRC'le. Kas see vastab ka tõele?

 

Muidu server iseenesest on päris luks, väljaarvatud mõned adminid. Edu.

 

Tegemist ei ole PlayOn UCPga. Ma tegin selle UCP, mida Tavaline kasutab, umbes aasta tagasi DSRP jaoks. Pärast seda ehitasin ma selle 75% ulatuses ümber ja seda kasutas bRC, kuid seda ei tahetud seal, kuna see ei sobinud GMiga kokku ja selle tõttu oli paar suuremat bugi sees.

 

PS: AMG on see nimi, mida sa vist mõtlesid.

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

MIs sellest serverist nüüd edasi saab?? Paneb pillid kotti??


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.