Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP

Lähen homme talveautot vaatama. E30 kupee. 300 euri:d 1.8i ja automaat kastiga. Kere tahab keevitust saada ainult põhja alt ja siit sealt. Aga pole hullu vast.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hakkad ka rullnokaks varsti :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jup, talveks ikka. See kere suht õhtal omadega. Prillikat pole mõtet teha sellest, põhjas augud kinni keevitada, et lumi tuppa ei tuleks ja käib küll. Keegi geenius lükkas vana pahtli tiiva kaarte pealt maha, aukude ja rooste peale lõi uue pahtli ja värvis ära, ehk siis suht mõttetu töö. Tegelt suht emexi jagu see kere. Aga kuna nii odavalt saab ja see on kupee, siis ma vb võtan ära, teen sõidukõlbulikuks ja jätan talveautoks.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jup, talveks ikka. See kere suht õhtal omadega. Prillikat pole mõtet teha sellest, põhjas augud kinni keevitada, et lumi tuppa ei tuleks ja käib küll. Keegi geenius lükkas vana pahtli tiiva kaarte pealt maha, aukude ja rooste peale lõi uue pahtli ja värvis ära, ehk siis suht mõttetu töö. Tegelt suht emexi jagu see kere. Aga kuna nii odavalt saab ja see on kupee, siis ma vb võtan ära, teen sõidukõlbulikuks ja jätan talveautoks.

Sheeri pilte :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

muuk.jpg

muuk2.jpg

 

Veljed on müüdud. Tuleks mingite plekkidega.

Ei tea veel kas haigus päris on.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Raisk kui need veljed oleks all :(


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jäi siiski toomata. Liiga peldik:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

läheb headesse kätesse ka samas:d

 

Hoian veel silmad lahti. Üle 500 talve auto eest ei maksa:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis hooldust teha autole enne talve?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

anti-rust kiht kohtadele, mis on deformeerunud, sest sinna värvipragudevahele võib rooste väga kergelt tekkida. Muidu võid niisama ka üle käia endal sellega kõik uste ääred alt ja tiivaääred...oleneb mis auto on, mul avanes pagasnikus katte all üsna kurb pilt pidin sealt ka ära tegema sellega...igaksjuhuks sellepärast, et ma ei hakka seeaasta keretöid tegema, sest ma ei saa garaazi kusagile talveks autot :(

 

No ja muidugi võid silikooniga uste -ja muud tihendid üle lasta, et ikka uksed lahti tuleks külmaga.

 

Kärukonks talveks külge ;)

 

Ma ei tea mis nagu mandatory oleks veel enne talve noh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kärukonks 250€


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
anti-rust kiht kohtadele, mis on deformeerunud, sest sinna värvipragudevahele võib rooste väga kergelt tekkida. Muidu võid niisama ka üle käia endal sellega kõik uste ääred alt ja tiivaääred...oleneb mis auto on, mul avanes pagasnikus katte all üsna kurb pilt pidin sealt ka ära tegema sellega...igaksjuhuks sellepärast, et ma ei hakka seeaasta keretöid tegema, sest ma ei saa garaazi kusagile talveks autot :(

 

No ja muidugi võid silikooniga uste -ja muud tihendid üle lasta, et ikka uksed lahti tuleks külmaga.

 

Kärukonks talveks külge ;)

 

Ma ei tea mis nagu mandatory oleks veel enne talve noh.

 

Ega jh, esimese külmaga pidin juba raiduma uksi lahti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://www.auto24.ee/used/1232789 krt mis sellest arvata. Automaat aind rsk. Aga saaks sigaodavalt kätte selle. Variant odavalt ära osta ja uuesit normaalse hinnaga müüki panna. Saaks profitit ja saaks midagi veel paremat talveautoks kui selle hinna eest mis praegu nõus maksma:D

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Talveks ei otsigi midagi isikupärast tegelikult, kuna hind seab omad piirid tegelt. Mõtlen, et päris korraliku lisavarustusega on see. Profit oleks päris hea ma arvan. Kas müüks maha või vahetaks millegi muu vastu. Või sõidaks ise talve ära sellega. Müüki paneks vist kohe ja pakuks vahetusi ka igasugustele. Ja noh tagavedu on kindel laks talveks, tore oleks manual ka.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain ka niivõrd kuivõrd uue auto omanikuks.

2011 lõpp, 55 tuhat sõitnud ford c-max.

Kõikvõimalikud tuled ja viled mis üldse võimalik on küljes.

keegi pilti soovib võib teada anda.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.auto24.ee/used/1232789 krt mis sellest arvata. Automaat aind rsk. Aga saaks sigaodavalt kätte selle. Variant odavalt ära osta ja uuesit normaalse hinnaga müüki panna. Saaks profitit ja saaks midagi veel paremat talveautoks kui selle hinna eest mis praegu nõus maksma:D

 

mehAAniline pump otsa, kütet juurde, rõhku ka :D , saad oma 130kw aga seeeest väänet tohhuja :D

 

Talveks sebi odavam masin, millega pole külge lastes kahju kraavi sõita kui käest läheb :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mehAAniline pump otsa, kütet juurde, rõhku ka :D , saad oma 130kw aga seeeest väänet tohhuja :D

 

Talveks sebi odavam masin, millega pole külge lastes kahju kraavi sõita kui käest läheb :)

Ütleme nii, et sellest pole ka eriti kahju. Saan 350 euriga kätte selle.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ostadki just sellepärast, et talvel külg ees libiseda või just sellejaoks, et Volvoga ei saa talvel sõita?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.