Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

Pigem ikka load enne, sest kui enne auto ostad, siis tahes tahtmata tahad sõitma minna. Ühel ilusal päeval jääd vahele lubateda sõidu eest ja ei saa lube teha enam aasta.

Pigem tee load ja siis osta hiljem auto, sest tõesti, autosõit ei unune nii kiiresti ära.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pigem ikka load enne, sest kui enne auto ostad, siis tahes tahtmata tahad sõitma minna. Ühel ilusal päeval jääd vahele lubateda sõidu eest ja ei saa lube teha enam aasta.

Pigem tee load ja siis osta hiljem auto, sest tõesti, autosõit ei unune nii kiiresti ära.

Seda ma arvan ise ka aga tänud kes vastasid ja aitasid (Y)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See kiusatus on küll ikka suur tegelikult küll. Mul endal isiklikult lube pole oma supermotol aga iga päev rallin sellega ringi. Ükspäev jään ikka vahele ma pakun.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Cbr500r ikka. Vastupidavuse poolest nad samad, tuntud brändid, mitte hiinajunnid. Miks just speedbike? Miks mitte supermotard?

Ise eelistan Hondasi kawasakidest, kawasakiga halb kogemus. Cbr500 võimsamad hääled ka.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Karpa pahna täis koguaeg, siis kõik otse silindrisse, sai 10 töötundi ja kolvirõngad lendasid summutajast välja. Kawasakil see jube, et firma surub kõik kw välja mis saab ja siis nad lagunevad, need tuhandesed ninjad on korralikud.

A2 katt peaks olema 600cc kui ma ei eksi. Kindlasti KTM EXC 525 SM, Husaberg fs570, Honda CR450X SM, Husqvarna SM 510 r, korralikud tööloomad. 4 takti, ei lagune nii palju ja igasugused ülekanded mootoris on paremini tehtud kui 2 taktilistel ja hääled on võrratud.

Superretards - selline YT kanal, seal sõidavad selliste masinatega, igasugused viiesajased supermotod.

Ütlen kohe ära, et need supermotod pole sellised masinad millega sa haigeid kiiruseid arendad ja siis adrenaliini saad. KTM 690 SMC mis on 654cc arendab välja 160km/h kusagil. Supermotod on pigem nii, et lased lihtsalt tagarattal kusagil 100-120km/h. Superretardid lasevad Rootsis nii ringi, ilma numbriplaadita ja kiirteel mõnes videos rahulikult 120kmh tagarattal.

 

Lisaks sellele, ei ole sa nagu iga tavaline vant oma ninja või mõne tavalise bike seljas, mis on igalühel samasugune ja tavainimene ei saa sellest arugi, kes ei ole selliste pillidega varem tegemist, et see on veidi kõvem ja teine on lahjem. Supermotoga paistad sa kohe silma kui lased kusagilt tagarattal mööda ja neid hääli on juba kaugelt kuulda. Ise oman 50cc supermotot, mopeed, kuid sõita on liiga hea lihtsalt sellega. Pole kunagi mulle miski teine aparaat meeldinud kui supermoto kui ma seda esimest korda nägin.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tellitud siis sellised asjad, mõtlesin et proovin ära kuidas jääb ja kas on norm..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõesti, mida asja ka välja ei mõeldaks, pole küll veel kellegil siukest asja näinud. :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tellitud siis sellised asjad, mõtlesin et proovin ära kuidas jääb ja kas on norm..

 

Osadel on need pandud küljevaatepeeglitulede alla ja siis sõidavad koos nendega. Sõidu ajal muidugi näevad suht midnfuck välja et kujutis liigub nii sujuvalt kaasa jms, aga samas kas liiga jõulupuuks ei lähe? Pigem mingi elegantne sinakas toon vm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Osadel on need pandud küljevaatepeeglitulede alla ja siis sõidavad koos nendega. Sõidu ajal muidugi näevad suht midnfuck välja et kujutis liigub nii sujuvalt kaasa jms, aga samas kas liiga jõulupuuks ei lähe? Pigem mingi elegantne sinakas toon vm.

Need aint siis kui uksed lahti käivad, sõidu ajal nad muidugi aktiveeritud ei ole. Täpselt ei teagi mis süsteemi ma aretan, prolly paneks mingise lülitiga, et vajadusel saan üldse maha võtta. Eks seda näitab aeg ja kui need mul käes on, mis ja kas nad üldse sobitan kuhugile :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan, et need on pandud ukse all olevate kohtvalgustite asemele? Plug and play süsteemiga?

 

Ukse all on veel täitsa huvitav, aga sõidu ajal, no ma ei tea. Viienda generesatsiooni led logo tuled.

 

Veits googeldasin, 28.99usd + free shipping leidsin hinnaks.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris lahe asi selline:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma arvan, et need on pandud ukse all olevate kohtvalgustite asemele? Plug and play süsteemiga?

 

Ukse all on veel täitsa huvitav, aga sõidu ajal, no ma ei tea. Viienda generesatsiooni led logo tuled.

 

Veits googeldasin, 28.99usd + free shipping leidsin hinnaks.

 

Jep, lähevad põlema siis kui uksed lahti teed ja ongi uste sisse paigaldatud. Kuna enda autol puuduvad ustel kohtvalgustid, siis eks näha ole mis moodi ja kas üldse monteerin need autole külge. Lihtsalt proovi mõttes tellisin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Tallinna vahel sõites on tähele pannud, et mõnel on veljed ära valgustatud, ei saanud täpselt aru kus kohast see valgus tuli, aga päris ilus oli :D

Mõnele autole isegi sobis, aga mõnele mitte.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Segased lasevad Pärnus neonid üldse all :D Öösel sitaks lahe vaadata: D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.