Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP

Nice, need veel puudu olidki. Vanadele Audidele imo ei sobi eriti, aga uutele nagu rusikas silma auku. (Y)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Haigelt kena Audi tuleb.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oi jah, eile siis siin aardla selveri parklas sai sõbraga drifti lastud...mõlemad oma autodega, keegi raibe kutsus mendid meile kaela...aga mõistva suhtumisega öeldi, et teil vedas, et me ei näinud pealt, sest selleksajaks kuii ment tuli olime jõudnud ennast ära parkida...Võeti meie andmed ja öeldi, et kui selver peaks avalduse tegema, et keegi siin rehvijäljed teinud parklasse, siis peame meie neid likvideerima hakkama...tõmbasime siis sealt tuld.

 

Õnneks õnnistas jumal KORRAKS tänast päeva märja asfaldiga....adrenaliini vastu ei saa.

 

Tallinnas ka keegi selveri juures driftis.. :D


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homme lähen oma esimest arvel masinat vaatama Tallinna. Kui sobib kõik ja klapib, siis toon ta koju ja teen teema, pole roller.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Homme lähen oma esimest arvel masinat vaatama Tallinna. Kui sobib kõik ja klapib, siis toon ta koju ja teen teema, pole roller.

 

Kui pole saladus, mis nelja-rattalisega tegu on?


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kahe-rattaline, sain täna kätte, homme tulevad pildid, võin niipalju öelda, et mul nokitsemist on, kõik gondlid tuleb klaasriide ja vaiguga üle teha, uus suunatule relee, vana lakk maha, esimask osta uus, praegu mingi lamp sinna vahele pandud ja vist toa pirnid seal :D Õli ostma jms, masin ise väga korralik mootori pealt, käima ühest laksust ilusti, 16k on läbisõit. Homme tuleb teema, hetkel ei viitsi pilte teha, panin esiratta alla ja krt spidokat ei pannud, nüüd homme uuesti lahti :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis firma ja mitme kw/cc ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homme täpsemalt, dokkides on 2,2kw, aga vaevalt, 50cc muidu. Kaasa aidatud metrakit thrower ja 17,5mm karpaga. Teisei käiguga tõmbab isegi kruusal rehvi kuumaks. Isegi hiina rollerid on 3kw, aga mul masin jookseb kusagil 95 välja.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna uurisin lähemalt, mu masinat enne ka eestis müüdud, 900-ga täpsemalt, ma sain 440 :D Aga mootor jookseb hästi. Mina olen rahul.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Krt täna vist ei saa teemat teha, ei teinud päeval korralikke pilte :S Mingi asja ma teen ära.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna sai elu esimesed valuveljed soetatud :D

 

282874_580262045355282_1317441954_n.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pildi pealt ei tundu üldse, et oleks R16. :D Mis hinnaga said? Tahaks endale ka midagi sellist.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pildi pealt ei tundu üldse, et oleks R16. :D Mis hinnaga said? Tahaks endale ka midagi sellist.

 

Käisin 350 välja, nagunii oli vaja soetada rehvid endale, ja kuna korralik lamell on peal siis ei ütleks et palju maksin.

 

http://www.upload.ee/image/3603757/1234960_580287565352730_1039482427_n.jpg auto all..

 

Sai hiljuti pandud tutikas esiklaas ka, nüüd näeb sõites isegi välja :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täitsa korralik. Audiklubist või auto24 v kus avastasid selle pakkumise? :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täitsa korralik. Audiklubist või auto24 v kus avastasid selle pakkumise? :P

Auto24, üks mees Valgas müüs, tal sarnaseid velgi koos rehvidega oli seal ikka terve garaaži täis, auto24 otsid, siis leiad, tal neid kuulutusi seal päris palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Auto24, üks mees Valgas müüs, tal sarnaseid velgi koos rehvidega oli seal ikka terve garaaži täis, auto24 otsid, siis leiad, tal neid kuulutusi seal päris palju.

 

Või nii. Eks viskan pilgu peale. :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas teha enda 62 aasta võrrist teema? See valmis peaaegu. Räägiksin tehtud töödest jne. Oleks huvilisi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas teha enda 62 aasta võrrist teema? See valmis peaaegu. Räägiksin tehtud töödest jne. Oleks huvilisi?

 

Muidugi!

 

Lisa palju pilte, need just kõige huvitavamad.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.