Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

Aga gaasi kulub rohkem. Räägitakse, et kui panna peale 4 generatsiooni seade, siis 15000km/aastas läbisõidu puhul tasub asi ära aastaga. Olen lugenud väga palju erinevaid arvamusi selle kohta. Mõned räägivad, lühendab mootori eluiga, mõned aga ei lühenda. Ei oskagi võtta seisukohta seadmest ...

 

Hinnkiri:

3-4 silindrilise mootoriga autole paigalduse hind

alates 1100 € kuni 1315 €

5-6 silindrilise mootoga autole paigalduse hind

alates 1265 kuni 1515 €

8 silindrilise mootoriga autole paigalduse hind

alates 1410 € kuni 1680 €

Need hinnad sisaldavad kõike - kõrgeima kvaliteediga paigalduskomplekti, ballooni, tööd, kõike tööks vajaminevat ja käibemaksu. Kõikidele meie seadmetele on

garantii 3 aastat läbisõidu piiranguta!

NB! Gaasiseadme paigalduse ajal teeme Teie autole

alati ka tasuta diagnostika.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei saa aru lihtsalt inimesest kes ostavad sellise mootoriga auto automaat kastiga.

Mind ei häiri, et auto minek 1sekundi võrra aeglasem on. Kui tahan kiirelt kohaltminekut võin ka 1-3 käigu vahel lapata. Rehvipõletamine pole ammugi minu teema.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagu ütlesin, maitse asi:)


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Otsustasin siis nii, et ilmselt ei jõuaks ma seda siiski üleval pidada, kuna tööl ei käi... Aga Alternatiiviks sai selline masin ja tõenäoliselt läheb käiku ka..

 

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1035990


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
2.5 TDI ei pidanud just parim vist nendel olema või ma eksin?

Ära aja segamini Rida ja V mootorit. V6 diislit mõtled sina. Nendel kuluvad nukkvõllid ära ja remont on päris kulukas. Rida mootori diisel on Audil üks kõige pommikindlamaid. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Otsustasin siis nii, et ilmselt ei jõuaks ma seda siiski üleval pidada, kuna tööl ei käi... Aga Alternatiiviks sai selline masin ja tõenäoliselt läheb käiku ka..

 

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1035990

 

Mõistus jõudis ükskord koju ja said aru, et bensiin maksab:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõistus jõudis ükskord koju ja said aru, et bensiin maksab:D

 

See ilu on pimestav ja selle pärast kibelesin selle poole jah, kuid õnneks tuli jah mõistus koju. :D

Aga üldiselt olen koguaeg diisleid vaadanud. Igatsen juba Bemmiajast diislit, seda ökonoomset sõitu. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal olid täpselt samad plaanid, et ostan kohe mingi 3-4k auto ja räige mootoriga, siis lõpuks mõtlesin ümber:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Endal olid täpselt samad plaanid, et ostan kohe mingi 3-4k auto ja räige mootoriga, siis lõpuks mõtlesin ümber:D

 

Ma poleks isegi 2.2T poole vaadanudki mitte, aga see auto välimus oli just see, mis mind tõmbas, sest sel on kõik mida ma tahan. :D

 

Need Audi diislid parajad tahmatajad ka, ehk siis jõupilv käib tagant välja. Valgusfoori all saab nalja teha, kui valge auto taga seisab. Tallinnas sai tehtud bemmiga. Mingi tropp ronis nii perse koguaeg oma valge autoga ja siis ma kogusin tahma paar valgusfoori vahet ja siis lasin kõik korraga kaela, nii ta enam perse ei tikkunud. :)

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvestades bensiini hinda tänapäeval, siis igapäeva autoks on üpriski halb valik suur mootor :)

2.5 poolene diisel on väga hea valik. Kahju, et auto hõbeda värvusega. Aga taaskordselt, maitse asi.

 

 

Mina olen enda uue auto valikuga jõudnud kohta, kus ei oska otsustada.

 

Ei suuda otsustada, kas müüa Alfa ja osta asemele

 

Audi A5

http://www.milanuncios.com/audi-de-segunda-mano/audi-a5-audi-a5-2-7tdi-multitroni-76074595.htm

 

Või jätta Alfa(aasta kindlustuse makse 70e :), kaskot ei ole) igapäeva autoks ning täita enda kauaoodatud unistus ja osta selline relv:

http://www.coches.net/mercedes-benz-clase-cl-cl-500-2p-gasolina-2000-en-madrid-27265588-covo.aspx

Mitte just konkreetselt see, aga must ja 500/600.

 

 

Järgneva paari kuu jooksul peaks tegema otsuse ...

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Arvestades bensiini hinda tänapäeval, siis igapäeva autoks on üpriski halb valik suur mootor :)

2.5 poolene diisel on väga hea valik. Kahju, et auto hõbeda värvusega. Aga taaskordselt, maitse asi.

 

 

Mina olen enda uue auto valikuga jõudnud kohta, kus ei oska otsustada.

 

Ei suuda otsustada, kas müüa Alfa ja osta asemele

 

Audi A5

http://www.milanuncios.com/audi-de-segunda-mano/audi-a5-audi-a5-2-7tdi-multitroni-76074595.htm

 

Või jätta Alfa(aasta kindlustuse makse 70e :), kaskot ei ole) igapäeva autoks ning täita enda kauaoodatud unistus ja osta selline relv:

http://www.coches.net/mercedes-benz-clase-cl-cl-500-2p-gasolina-2000-en-madrid-27265588-covo.aspx

Mitte just konkreetselt see, aga must ja 500/600.

 

 

Järgneva paari kuu jooksul peaks tegema otsuse ...

Mina eelistaksin siiski Audit. Mugavuse kohta ma küll A5-l kommentaari ei oska öelda, kuid on väga ilus masin ning mootor on ka hea. Ta on ökonoomne ja võimas. Sellele lükkad ajuchipi ka peale(Üsna odav) ja saad paarkümend kw veel juurde. Küttekulu ehk 0.5-1.0 tõuseb rohkem mitte.

 

Hõbe värv meeldibmulle suht, venna A8 ka hõbedane... A6-le toonklaas juurde ja näeb vägagi ülbe välja minu meelest...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No go, mootor on pask. Kõige feilim mootor üldse. otsi 2.5 tdi R4 mitte V6-t. Muidu tundub sile ja viisakas, aga mootor võib ükshetk üllatada, ja mitte heas mõttes.

 

Kuradi tuss, kaua võib keevituse garantiiremont kesta. Lootsin täna kätte saada, aga ei antud lootust veel niipea kätte saada. Õnneks tuli sõber enda keevitusega mu garaazi ja sai siis ühe karbi külge ära suristatud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No go, mootor on pask. Kõige feilim mootor üldse. otsi 2.5 tdi R4 mitte V6-t. Muidu tundub sile ja viisakas, aga mootor võib ükshetk üllatada, ja mitte heas mõttes.

 

Kuradi tuss, kaua võib keevituse garantiiremont kesta. Lootsin täna kätte saada, aga ei antud lootust veel niipea kätte saada. Õnneks tuli sõber enda keevitusega mu garaazi ja sai siis ühe karbi külge ära suristatud.

 

R5****


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas keegi teab, kes teeks ~300 +/- 100€ eest auto ära, lihviks ja värviks.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas keegi teab' date=' kes teeks ~300 +/- 100€ eest auto ära, lihviks ja värviks.[/quote']

Ei tee keegi sul nii odavalt. :)

 

 

 

Audi ost jääb ära. Audiklubis käpp sees ja uuriti välja selle auto elu ajalugu jne. Turbo perses, mootor hõre ja muid vigu, õli sööb nagu elajas. Nty. Aga üks klubiline, pmst naaber, hoiab silma peal ja annab teada kui tuleb mõistlik asi müüki. :) Tüübil endal sama mootoriga a6.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas keegi teab' date=' kes teeks ~300 +/- 100€ eest auto ära, lihviks ja värviks.[/quote']

 

See on jh väga odav.Selle raha eest ei saaks vajaliku materjali kättegi, räägimata küte, elekter jne.

Isegi, kui saaks, ei hakka keegi sulle tasuta seda tegema.

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väike küssa uunikumide kohta: oskab keegi mingit ilusa välimusega eelmise sajandi keskpaikku sündinud masinat soovitada, marki/mudelit just. Projektiautoks otsin.

Hetkel olen eidnud masinad nagu Opel GT, 66´aasta Mustang, Pontiac Fiero. Järsku tuleb midagi toredat siit juurde, mida lähemalt vaatama hakata.

 

Samuti järsku oskab keegi öelda USA automüügisaite, kus selliseid isendeid müügis võiks olla. Ebay-st olen juba vaadanud.

 

Suured tänud ette juba!


.

.

.

Generating good ideas...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaevalt et sa Mustange ja Fierosi nüüd endale soetada jõuad.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No tõesti, ma ei arva muud, et sa oled lihtsalt tilganäppija, ära solvu. Sa oled 15 ja sul on selline raha võtta? Miljonäri pere? Vaevalt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.nettiauto.com/bmw/635/5235609

 

Oleneb, millised sulle endale huvi pakuvad. Mulle meeldiks selline näiteks projektikaks/hobiautoks.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No tõesti, ma ei arva muud, et sa oled lihtsalt tilganäppija, ära solvu. Sa oled 15 ja sul on selline raha võtta? Miljonäri pere? Vaevalt.

Ja miks mitte jääda topicusse ning mitte ajada paska suust välja ning aidata ehk inimest?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.