Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ikka tee, ei pea ainult autod platsis olema. Võrrid võivad ka olla.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tali tulekul, peaks ka mõned tsikli projektid ette võtma, mõned ootavad kuuri all :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Töökorras edevat E34-ja? 2.5 Bens pls.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui enne suve oli neid nagu merd, siis praegu hea kui max 5 kuulutust normaalset on.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Road to WK2 Jeep Grand Cherokee.

 

Hetkel sõidan ise veel tolle Audiga, mida enamus siit näinud.

 

aga jah, homsest läheb Tartu liiklus shockmode. Suutmatud inimesed ikka siin, kuradi ringe sõida. Ei taipa ikka, milleks seda Võru tänava uuendust oli vaja.

 

Äkki sa mõtled proovisõitu?

 

Ei mõtle... on aru saada väga kiirelt, kas inimesed reaalselt tahavad osta või ei taha. Mis sa tõesti arvad, et kõik need ~25 venda, kes nn. 'proovisõitu' teinud, oleks tahtnud autot? I doubt it.

Muudetud liikme ch4teau'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

15 minutes fun and....

 

WP_000097__3_.jpg

 

Sitta kah, rehvivahetus ja läheb jälle. :D

 

 

 

Nägin midagi ilusat Pärnus. Mehine offset.

 

WP_000092__2_.jpg


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei mõtle... on aru saada väga kiirelt, kas inimesed reaalselt tahavad osta või ei taha. Mis sa tõesti arvad, et kõik need ~25 venda, kes nn. 'proovisõitu' teinud, oleks tahtnud autot? I doubt it.

 

Mina olin üks neist haha. Mitte küll sinu autoga, sest hing ei ihaldanud eriti A4-ja. Aga enamus autod, mis käisin vaatamas olid ka 20-30k euri vahel, neid kogunes 3-4 kuu jooksul päris palju. Aga ostusoov oli ja oli ka raha selleks. Selgesti proovisõidul ei meeldinud üks või teine asi.

 

15 minutes fun and....

Nägin midagi ilusat Pärnus. Mehine offset.

 

WP_000092__2_.jpg

 

Olari veljed pihta pannud?

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olaril peaks velje keskosa rohkem seespool olema vist..

 

Huvitav kas flants on mingi 30mm... :D

 

WP_000093__4_.jpg


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täiesti pekkis, tahaks võrri teemat teha, kuid ühe pildi lisamisel tuleb see hiiglama suur, mitte normaalne. Iga nurga pealt on pilt brauseri aknast väljas, peab kerima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mkm, teises foorumis oli sama jama selle pildiga. Tegin, et eelvaata vms. Seal samamoodi.

 

Teised pildid teeb ilusti normaalseks, aga seda mitte.

Muudetud liikme Postiljon'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oijah, 5tundi Garaažis ja seda kõike ainult selleks, et saada EGR puhtaks, jube milline ikka välja nägi. Andis seda Tõrva/Tahma sitta kraapida sealt seest. :S


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahaks ka oma masinaga juba Pärnu linna peal seigelda, aga nii kuradi külmad on viimased päevad, ei kannata kohe üldse sõita.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina olin üks neist haha. Mitte küll sinu autoga, sest hing ei ihaldanud eriti A4-ja. Aga enamus autod, mis käisin vaatamas olid ka 20-30k euri vahel, neid kogunes 3-4 kuu jooksul päris palju. Aga ostusoov oli ja oli ka raha selleks. Selgesti proovisõidul ei meeldinud üks või teine asi.

 

No vähemalt sa ei ütle kellelegi, et kle, probleem on, autosse ei mahu surfilaud.

 

Suht otsin juba midagi uut, kui sellest lahti saab siin lähiajal. Hetkel jälgin Audi Q7't.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Korralik pill, endalgi selline olnud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna siis pidas herr politsei mind kinni ja pani puhkuma. Vaatas, et silmad ka kahtlaselt punased ja kuna aparaat lõi mingi errori, siis kutsus ta mind autosse. Läksin sinna, samalajal mõeldes, et autol pole kindlustust ja enamgi, polnud auto veel minunimelpääl. Yoloswag läksin sinivalgesse autosse ja seal pandi uuesti puhkuma. Tulemuseks oli 0.1 promilline joove, what the fuck. Siis küsitleti, et mida ma joonud oled. Teades mind, kes tarbib alkoholi vb korra kvartalis, ei osanud ma muud öelda, kui lähme aga haiglasse, ja võtame verekest. Siis tuli teisel mõte narko kiirtest teha. Testi tulemuse selgitamise ajal puhkusin uuesti alkomeetrisse...seekord tuli result 0. Polkar oli üllatunud ja viskas mulle selle toru pihku. Järgnes veel paar minti ootamist...Narkotest näitas positiivset. Ma totaalselt facepalmisin ja üritasin selgitada, et ma pole mitte midagi tarvitanud lols. Tükkaega basaarisid ja siis ütlesid, et tee kindlustus ära...k den. Sain siis tulema ära.

 

Loo moraal: Ära kasuta vahtralehti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loo moraal: Ära kasuta vahtralehti

Siis kui ise veel vahtralehtedega liikusin, võeti mindki mitu korda just lehtede pärast maha ja tehti kontrollimisi.

Nüüd kus juba pmt aasta ilma liigelnud, ei ole enam keegi mind peatanud ega midagi kontrollitud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siis kui ise veel vahtralehtedega liikusin, võeti mindki mitu korda just lehtede pärast maha ja tehti kontrollimisi.

Nüüd kus juba pmt aasta ilma liigelnud, ei ole enam keegi mind peatanud ega midagi kontrollitud :D

 

Mind koinitakse just Pärnus vahtralehe puudumise pärast. Politseile tuntud auto... :(

 

 

Järgi minek. Miski 8st peaks käes olema. :D

http://auto.motors24.ee/vehicles/394783-BMW-525-1993.aspx?pg=0&sort=paid


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei, jääb alles ikka.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rahaboss :D Kõva bemm, meeldib rohkem kui su Audi :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Finally..


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Finally..

Wut? :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks ikka see, et sellist sorti auto lõpuks, mis mu silma ei riivaks niivõrd kui eelmised. (YY)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.