Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP

Maksan 6 euri pesemise eest ja auto ikka sama sitane kui ennem.Märkasin ka alles, kui juba kinni oli pandud.Üldse ei aja leili selline jama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võisiis kuskile viia kus käsitsi pestakse. Automaatpesulad suht pointless.

Ise olen puhas.ee tihe klient. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma lasin survepesuriga teha, kuna auto seisis puu all ja linnud oli suutnud selle niii täis sittuda, kohutav.

Aga jh, ei sa aru mille eest ma maksin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma lasin survepesuriga teha, kuna auto seisis puu all ja linnud oli suutnud selle niii täis sittuda, kohutav.

Aga jh, ei sa aru mille eest ma maksin.

Survepesu ju ei pesegi põhimõtteliselt midagi, suurema sita ainult maha, mitte midagi enamat.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ei sa saanud sitast ka lahti:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nujah, survepesust ei saagi loota head tulemust. Eestis kasutatavad leotusvedelikud on üpriski mehiselt lahjendatud veega, seega kui autol ei ole varasemalt kõva vahakihti peal, ei lähe see mustus kuhugi. Olgem ausad, survepesu on lihtsalt nt linnusita eemaldamiseks vms.

 

Tumeda auto eest hoolitsemine muidugi kordades raskem ...Aga ma olen alati selles valdkonnas jube pedant olnud :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No olgem aus, V70-d ongi loodud lagunemiseks. Polegi ühegi V70 kohta kuulnud, mis meeletult ei laguneks. 500tuh Saksa auto jaoks 7aastaga pole mingi näitaja.

 

Julgen vastu vaielda. Fakt on see, et diisel v70 on tööloom ja nende õiged läbisõidud jäävad 400-600k. Seega need mis müüa on 200k Eestis on ilmselgelt toorelt keritud. Üks kutt toob hollandist V70-neid ja õige läbisõiduga, ehk ongi 400-600k läbisõidud ees ja pole kuulnud küll, et keegi midagi kurdaks. Ma ei saa aru miks v70 peaks rohkem lagunema kui s80? Pmst on v70 veermiks suht sama s60/80 ja mootorid ka kõigil samad. V70-ga see keiss, et võid rootsi takso otsa sattuda ja siis läbi sõidetud see masin juba. Aga üldjuhul on ka taksod heas korras.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Julgen vastu vaielda. Fakt on see, et diisel v70 on tööloom ja nende õiged läbisõidud jäävad 400-600k. Seega need mis müüa on 200k Eestis on ilmselgelt toorelt keritud. Üks kutt toob hollandist V70-neid ja õige läbisõiduga, ehk ongi 400-600k läbisõidud ees ja pole kuulnud küll, et keegi midagi kurdaks. Ma ei saa aru miks v70 peaks rohkem lagunema kui s80? Pmst on v70 veermiks suht sama s60/80 ja mootorid ka kõigil samad. V70-ga see keiss, et võid rootsi takso otsa sattuda ja siis läbi sõidetud see masin juba. Aga üldjuhul on ka taksod heas korras.

 

Nojah, ma ei oska öelda. Nii palju, kui mul tutvusringkonnas V70 omanikke, kõik kiruvad seda masinat maapõhjani...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi oskab öelda sellise optimaalse hinna, millega saab korraliku žiguli kätte??


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi oskab öelda sellise optimaalse hinna, millega saab korraliku žiguli kätte??

150-600€. 150€st räägin üldjuhul siis, kui tegu on mõne vanema mehega, kes enam autoga ei sõida ja müüb odavalt ära. :)

 

 

Targemad oskavad öelda, kui sõita umbes õhufiltriga, kas see teeb turbole ka midagi?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Müüa vanat kolmest:D

318i

92.a

83kw

Auto suhteliselt korras.Natukene roostet esineb pagassil ja tagumise ratta juures karbil.Midagi ei loksu ja mootor töötab väga ilusti.

Maha ei tahaks ise eriti müüa, aga ette jääb hetkel ja kahju hakkab, kui seisab:DPole hetkel kahe autoga midagi peale ka hakata:D

DSC_0267.JPG

 

Maha müüks umbes 600-700 eest.

Hea hind sellise isendi kohta.

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt
kkkkkküü

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uue auto valikud on alati olnud SUUR katsumus. Miks peaks see kord erinema?

 

Olen praeguse seisuga käinud vaatamas:

 

Nissan 350z - Vinge auto, aga ei tundnud ennast eriti hästi sõites, seega EI.

3 x Audi A5 - Väga väga hea mugav kiire auto. Tahaksin tegelikult seda osta üle kõige. AGA, mul käib üpriski palju külalisi Eestist/Soomest. Probleem on selles, et kui mina istun roolis ja olen mugavalt, siis taga ruumi ei ole. Coupe versioon on ikka väga väike.

 

NV lähen vaatam Volvo S80:

http://www.coches.net/volvo-s80-d5-awd-summum-4p-diesel-2009-en-almeria-27761270-covo.aspx

Kõrged lootused hetkel :) Aga ei kommenteeri enne, kui olen näinud ja katsunud.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi soome-eesti vahet ei käi?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul mingi jama sumpsiga vist.Kui lükkan auto tööle pole midagi, aga kui käik sisse siis hakkab susisema sealt, kus mootorist sumps algab.See kuradi tihend vms seal on mis seda supsi kinni hoiab mootori küljes laseb läbi.Ei oska paremini seletada.

Seal midagi laseb õrnalt läbi.Autos põhimõtteliselt ei kuulegi, aga väljas veits kõvem.

 

On see mingu hull asi, või selle saab lihtsalt välja vahetada?

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt
tju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

väljalaske kollektori vahelt laseb läbi jah, ei ole midagi hullu, lihtsalt hääl häirib, muud kahju see ei tee.

 

Uue auto valikud on alati olnud SUUR katsumus. Miks peaks see kord erinema?

 

Olen praeguse seisuga käinud vaatamas:

 

Nissan 350z - Vinge auto, aga ei tundnud ennast eriti hästi sõites, seega EI.

3 x Audi A5 - Väga väga hea mugav kiire auto. Tahaksin tegelikult seda osta üle kõige. AGA, mul käib üpriski palju külalisi Eestist/Soomest. Probleem on selles, et kui mina istun roolis ja olen mugavalt, siis taga ruumi ei ole. Coupe versioon on ikka väga väike.

 

NV lähen vaatam Volvo S80:

http://www.coches.net/volvo-s80-d5-awd-summum-4p-diesel-2009-en-almeria-27761270-covo.aspx

Kõrged lootused hetkel :) Aga ei kommenteeri enne, kui olen näinud ja katsunud.

 

A5 5ukselist varjanti oled ka vaatamas käinud?

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Uue auto valikud on alati olnud SUUR katsumus. Miks peaks see kord erinema?

 

Olen praeguse seisuga käinud vaatamas:

 

Nissan 350z - Vinge auto, aga ei tundnud ennast eriti hästi sõites, seega EI.

3 x Audi A5 - Väga väga hea mugav kiire auto. Tahaksin tegelikult seda osta üle kõige. AGA, mul käib üpriski palju külalisi Eestist/Soomest. Probleem on selles, et kui mina istun roolis ja olen mugavalt, siis taga ruumi ei ole. Coupe versioon on ikka väga väike.

 

NV lähen vaatam Volvo S80:

http://www.coches.net/volvo-s80-d5-awd-summum-4p-diesel-2009-en-almeria-27761270-covo.aspx

Kõrged lootused hetkel :) Aga ei kommenteeri enne, kui olen näinud ja katsunud.

Sa mingi rahaboss, et saaksid endale Nissan 350z osta? vapsjee, enda lemmik auto oli see kunagi :D ise soovitaks nende kõrvalt tegelikult Lexust. Lexus IS-F 2008 on väga soliidne masin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sõbral oli ka 350z kabro. Mootor oli tal üle 3 liitri. Kui õigesti mäletan, siis 3.6liitrine V6 298kw. Igatahes, see lendas ikka sitaks. Ise ta sai to odavalt 5000€-ga kuna tagant oli to katki.

Ega need 350z nii palju ka maksa, vähem kui S80 :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

A5 5ukselist varjanti oled ka vaatamas käinud?

 

Minu meelest näeb A5 5 ukseline nagu A4 ja viimane maksab 30% vähem kui A5. Seega ei. Teine mure A5-ga on see, et 3.0 disla quattro automaadi hind jääb kuskil 25-30k, mis on päris suur raha. Kuna ma laenu vms siin nigunii ei saa ning sellist raha ei tahaks auto alla kinni panna, siis peab kordades veel mõtlema otsuse üle.

 

Sõbral oli ka 350z kabro. Mootor oli tal üle 3 liitri. Kui õigesti mäletan, siis 3.6liitrine V6 298kw. Igatahes, see lendas ikka sitaks. Ise ta sai to odavalt 5000€-ga kuna tagant oli to katki.

Ega need 350z nii palju ka maksa, vähem kui S80 :D

 

Jap, Hispaanias autodega sama teema nagu Soomes, registreerimisel peab maksma riigile suure lõivu. Seega siin enamus autodest kuskil 1-3k kallimad(uuemad mudelid) võrreldes Eestiga. Heas korras 350z-i saab siin kuskil 10-12k eest.

 

Käisin täna vaatamas ja sõitmas Volvoga. Auto oli lus, puhas ja korras. Aga sõidu ajal tekkis tunne, nagu oleks keskealine härrasmees. Sellist tunnet ei taha endale veel peale ajada.

Neil seisis ka seal kõrval Mercedes ML 320CDI 2008a. Hind oli normaalne, Auto oli ilus(värvus must ja seest hele). Proovisin toda ka. Isegi meeldis, aga siiski ei tekkinud tunnet, et oleks upgrade hetkesele masinale.

 

Auto valimine on raske.

 

Soovitage, mida veel võiks proovida?

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.