Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kogemused nutitelefonidega

Soovitatud postitused

VIP

Oman Lumia 800-t ja negatiivseid sõnu ei oska küll öelda. Pole probleeme tekkinud kordagi selle telefoniga, mõnus, kiire, hea muusikakvaliteet kõrvaklappidega, mugav, hea kaamera jms.

 

http://vahvel.net/showthread.php?151926-Looma-galerii

Kõik pildid on tehtud Lumia 800-ga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tervist,

Kas kellegil on kogemusi järgnevate telefonidega:

Sony Xperia J

Sony Ericsson xperia arc s

Nokia Lumia 800

Kui on, siis palun kirjutage mis arvate sellest telefonist, kas on hea/halb/kiire/aeglane jne.

 

Tänud ette.

 

kogu xperia seeria on jama, jookseb iga tühise asja peale kokku. Ei talu pinget, aku aeg on lühike jne.

 

Oman Lumia 800-t ja negatiivseid sõnu ei oska küll öelda. Pole probleeme tekkinud kordagi selle telefoniga, mõnus, kiire, hea muusikakvaliteet kõrvaklappidega, mugav, hea kaamera jms.

 

http://vahvel.net/showthread.php?151926-Looma-galerii

Kõik pildid on tehtud Lumia 800-ga.

 

Kui ma saaksin lumia 800 enda kätte nädalaks... ma olen kindel, et ma leian selle kohta palju negatiivseid sõnu.

 

Oleneb jällegist kasutajast ja ta nõudlusest...

Mõnele on jälle lumia 800 nagu vorst... saia peal.. mõnel jälle talupoja eine


signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kogu xperia seeria on jama, jookseb iga tühise asja peale kokku. Ei talu pinget, aku aeg on lühike jne.

 

 

 

Kui ma saaksin lumia 800 enda kätte nädalaks... ma olen kindel, et ma leian selle kohta palju negatiivseid sõnu.

 

Oleneb jällegist kasutajast ja ta nõudlusest...

Mõnele on jälle lumia 800 nagu vorst... saia peal.. mõnel jälle talupoja eine

 

 

Minu nõudlus on aku, muusika ja kaamera. Telefon pole mitte ühtegi korda kinni jooksnud. Rääkides akust, siis mul on wifi sees 24/7, kuulan päevas oma mitu tundi muusikat ja laen akut pm iga 2 päeva tagant. Nö säästureziimis saan hakkama 3-4 päevaga. Miinuseks võibolla on see, et see on Inglise keelne. Kuigi mina selles probleemi ei näe.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kogu xperia seeria on jama, jookseb iga tühise asja peale kokku. Ei talu pinget, aku aeg on lühike jne.

 

 

 

Kui ma saaksin lumia 800 enda kätte nädalaks... ma olen kindel, et ma leian selle kohta palju negatiivseid sõnu.

 

Oleneb jällegist kasutajast ja ta nõudlusest...

Mõnele on jälle lumia 800 nagu vorst... saia peal.. mõnel jälle talupoja eine

 

 

Say what now? Millised kogemused sul hiliste xperiatega on? Kui sa x8 või x10 näppisid siis ei tasu kogu liini selle tõttu maha teha.

 

Endal on Xperia Live ja tegu on keskpärase telefoniga, millel kõik olemas, mida ma vajan ning kokkujooksmist ega muud säärast ei esine. Olen omanud erinevaid iphonesid ja KÜMNEID galaxy s2-tesid (müüsin maha kõik) ja iPhone peale ei lähe ma eales tagasi rõvedalt ülemakstud kõik ning galaxy seeria telefonid olid väga nutised praegu on laua peal üks s3 mis on suht hea. Aga isikliku telefonina kasutan siiski seda Xperia Live kuna tegu on hea ja kiire telefoniga, üldse ei kurda ega tee maha ning Xperia J ja Arc S on kõvasti tummisemad telefonid. Sõbral oli Xperia Arc S ja tegu viimase peal telefoniga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina soovitaksin üldse enda telefoni, Neod. Sellel on hea kaamera ( 8.1mpx ) välimus on samuti kena ning sellega on mugav netis surfata. Miinus on jällegi see et iga õhtu peab laadima.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina soovitaksin üldse enda telefoni, Neod. Sellel on hea kaamera ( 8.1mpx ) välimus on samuti kena ning sellega on mugav netis surfata. Miinus on jällegi see et iga õhtu peab laadima.

 

Netis surfates peab igat telefoni laadima, mina laen enda xperiat iga 3 päeva tagant kuna 3g ei ole koguaeg sees näiteks osad laevad iga õhtu kuna hoiavad 3g sees koguaeg. Kõik oleneb, mis sul töötab telefonis. Arc S on suure ekraaniga ja netis surfamiseks on ta hea ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on Sony Ericsson xperia arc s, no neid vigu ka ikka on jah, mälu saab ruttu täis, appe ei saa installida, kohati on aeglane aga muidu päris korralik. Kaamera teeb päris kenasi pilte ja HD videol ka häda pole.

 

Aga kui jättad wifi sisse ja mõne appi ka käime siis saab akku ruttu tühjaks. Kuigi jah mida rohkem olla võiks on se mälu!


H-A-W-A-Y <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tänud vastamast.

 

Sooviks rohkem netis surfamiseks ja pildistamiseks. Ma ise olen rohkem selle Arc S poolt, ilusam välimus ja hea kaamera.

Millise te ise valiksite?

 

Soovitan endiselt Lumiat. Sellega on väga mugav internetis surfata ja kaamera on tal ülihea, sealhulgas veel HD-video lindistamise võimalus.

 

Tegin Lumia 800-ga selle video ja ütleks, et päris hea kvaliteet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on Sony Ericsson xperia arc s, no neid vigu ka ikka on jah, mälu saab ruttu täis, appe ei saa installida, kohati on aeglane aga muidu päris korralik. Kaamera teeb päris kenasi pilte ja HD videol ka häda pole.

 

Aga kui jättad wifi sisse ja mõne appi ka käime siis saab akku ruttu tühjaks. Kuigi jah mida rohkem olla võiks on se mälu!

 

Mitte asi ei ole vigane vaid sina oled saamatu. Mälu saab ruttu täis sest arvatavasti sa ei oska isegi valida kas ta salvestab sisemällu või kaardile ja kurat teab kui suure % sa oma "installimatute appidega" enda mälumahust ära võtnud oled. Sa pead valima, et telefon installiks ka "tundmatuid appe" ehk siis iga .apk lõppevat faili ja voilaa pole ühtegi appi, mida ei saa installida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei näe mõtet neil kaasaegsetel mobladel. 3 kuud kasutanud ja laggib + ei näe mõtet eriti. Vana lutsuga saab ka netis olla tbh.

 

Vähemalt vahvlis. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.