Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Rinx tegi kõik puust ja punaselt selgeks teile, ja ordid lihtsalt sulavad üles sama mure ka HP'ga nagu ka eespool mainitud siis asus/dell/acer super läpakad ! Kogu paar kopikat juurde ja osta see : http://www.1a.ee/special/pakkumised/asus_a55vm_pakkumised_sulearvuti/12746085/


urbanafv2_by_420gfx-d8frsie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Anna link kus see hea hinnaga saadaval on ? ehk siis 500 euri piiris nagu sa soovisid. Minu teadmiste järgi müüakse seda ainult elionis ja selle hind on seal 649 eurot. Soovitan asust või delli. Prosedel loeb ka tuumade võimsus ja kui mitu neid on mitte et ala i5 on parem kui i3 alati nii ei ole. Kõik praegused mängud mida sa mängida tahad veab ka kahetuumaline 3.0 + GHz i3 välja. Aga neli tuuma on alati parem kui kaks :D

Jutu mõte on see et i5 ei ole alati parem kui i3.

Muudetud liikme Vahvel =)'i poolt

urbanafv2_by_420gfx-d8frsie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mu vend tahab ka osta endale läpakat. 405€ on valmis välja käima? Soovitaksite äkki mõnda normaalset, millega veab LoLi, csi ja muid mänge välja. Korralikku läpakat siiski. Ei jaga eriti nendest läpakatest, pigem lauaarvutitest.

Näiteks selline? http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID10/ASUS-X54HR-SX330DU-156anduot-HD-1366x768-Glare-Intel-Pentium-B970-23GHz-2M-184391

Ettetänades BunnY. :)

Muudetud liikme Kush and Wizdom'i poolt

5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mu vend tahab ka osta endale läpakat. 405€ on valmis välja käima? Soovitaksite äkki mõnda normaalset, millega veab LoLi, csi ja muid mänge välja. Korralikku läpakat siiski. Ei jaga eriti nendest läpakatest, pigem lauaarvutitest.

Näiteks selline? http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID10/ASUS-X54HR-SX330DU-156anduot-HD-1366x768-Glare-Intel-Pentium-B970-23GHz-2M-184391

Ettetänades BunnY. :)

 

 

Las kogub natuke juurde

 

http://www.1a.ee/special/pakkumised/packard_bell_easynote_soodne_voimas_sulearvuti/12935039/

 

Packard Bellidega kogemus puudub aga tõotab tulla normaalne asi, nimelt on tegu Aceri sugulase või tütarfirmaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Las kogub natuke juurde

 

http://www.1a.ee/special/pakkumised/packard_bell_easynote_soodne_voimas_sulearvuti/12935039/

 

Packard Bellidega kogemus puudub aga tõotab tulla normaalne asi, nimelt on tegu Aceri sugulase või tütarfirmaga.

Sa ei oska öelda, mis windows seal peal on?


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nojah, siis ei sobi. Linuxit ple vaja.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

linuxi saab maha võtta ja windowsi peale panna :)


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Üks asi veel, sellel on 1x 2.0 USB ja 1X 3.0 USB,

 

aga kui ma tahan hiirt ja netipulka ühendada siis ei saagi ??

 

/E: Sain juba targemaks, on olemas usb jagajad. Leidsin ise ka müügist 7,5 € on USB Jagaja 4 kohaline.

Muudetud liikme gert232'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nojah, siis ei sobi. Linuxit ple vaja.

 

Oeh, sa teed metsiku vea kui jätad läpaka selle pärast poeletile, et tal Linux peal on.

 

Windows käib paarikümne minutiga peale.

 

 

Aga kus kohast sa leidsid, et sellel läpakal linux peal on? Mina küll ei näinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seal ei olegi midagi peal, ise otsin endale ka 1a'st läpaka ilma osita. Ise ostsin OSi juurde, kui seda saab ka crackida.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii, ütlen ka sõna sekka läpaka ja mängimise suhtes mida valida mida mitte, alustan siis halvemast listist. ORDI: laguneb ja kuumeneb, HP: sama, Acer: osadel sama, Fujitsu Siemens:korpus laguneb.

mida valida, Asus: odavatest üks korralik, Toshiba: kvaliteetne, lenovo: Kallis aga kvaliteetne, võid alati selle koha peal olla kindel.

osside kohta nii palju, et arvutil võib olla peal mis iganes operatsiooni süsteem, sest seda saab alati vahetada. Aga hea oleks võtta põhimõtteliselt ilma OSita läppar kuna siis tuleb odavam kui osta op.süs arvuti (va. Linux)

Graafika kaart, pole mõtet võtta läppar millel on Intel graafika kaart või siis mõni muu kaaart millel puudub eraldiseisev vahemälu.

Näiteks kui võtta arvuti millel on peal Ati HD Radeon, ja millel puudub eraldiseisev mälu, siis ilmselgelt laenab vastavad kiirused ja mälu arvuti enda süsteemidelt, mille tulemuseks on arvuti aeglane ning väga halb mängimiseks.

.

Mängimiseks läheks vaja siis protsessorit millel on vähemalt 2 tuuma ja taktsagedusega 2GHZ, l2 või l3 puhver mälu alates 2MB

Graafika kaart GDDR3 1GB alla selle pole lihtsalt enam mõtet osta.

RAM: alates 2GB DDR3

Kõvakettas: no sellega on selline lugu, et kõikidel läpakatel on tavaliselt HDD plaat kiirused 5400RPM kuna ei läptoppid peavad võimalikult minimaalselt kasutama voolu võimsust. on ka olemas SSD kettastega aga need on kallid, ning neid tavaliselt kasutatakse OSide vedamiseks.


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ise ostsin räigelt overpriced läpaka, ordi siis, 522 euri maksin junni eest millel ei ole optilist seadet, on inteli graafika, 4 giga rammi ja i5. muidu netis käimiseks ja värgiks on hea, aga mängimiseks ei ole just kiita tbh. LoL'i saan ilusti mängida, kuid uuemaid mänge tiksutab lagiga. kuumenemisega probleemi pole, lagunenud ka ei ole. kuid tagantjärgi olen väga kurjaks enda peale saanud et ei valinud midagi normaalsemat sellise raha eest. soovitaksin ka pigem mingisugust ASUS't või Lenovot (lenovot soovitas IT spets mulle ka, liiga kallis siiski :/).

 

 

/oo, mul endal on siis see samune I5665B. https://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9920&ItemID=9920-1814

ei soovita osta. siin eespool kakeldi klaviatuuride üle ka, minu omal on 4 kuud pärast ostmist hakanud ära lagunema SHIFT key. jääb pessa kinni.

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.