Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mänguri sülearvuti !!!!

Soovitatud postitused

Tere! Olen suhteliselt kaua otsinud endale sobivat sülearvutit mängimiseks. Hinna limiit jääb ka 600 euri sisse. Mingil määral leidsin endale võibolla sobiva.

  • Protsessor Intel Core i5-2450M 2.50GHz 3MB cache

  • 15,6" HD LED (1366x768) ekraan

  • 8GB DDR3

  • Nvidia GeForce GT 555M 2GB

  • D1000GB S-ATA 8MB cache kõvaketas
     
    Küsimus siis suurele ringile,et kas selline sülekas sobiks selliste heavy mängude mängimiseks nagu crysis 2, battlefield 3, arma II, Skyrim jne. Ja seda ka,et mängud peaksid oma visualy poole pealt muljet avaldama. Ja samas fps võiks olla keskmisest parem. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

osta ikke 1a.ee või arvutikeskusest (foorumis on ka isik kes saab sebida arvutikeskusest odavamalt arvuteid). muidu veab kõik su ülaltoodud mängud välja. arma II veab väga lebolt :D, battlefieldis jääb video nats nõrgaks aga veab välja küll. võid ka vaadata nats suurema tolliga ekraani, ei tea kas 15,6" rahuldab sind


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pole kindel, aga pigem osta ati radeon gpu. otsin natuke ise ka. sama miks on vaja läpparit, võta lauaks ja saad võimsama ja odavama :D

 

http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/dell_inspiron_n5520/12643659/

 

http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID/DELL-Inspiron-15R-5520-Red-156-HD-1366X768-WLED-Glare-Core-i5-3210M-31GHz-182207 saad kindlalt teise värvi võtta ;D


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arvamus on see, et hau5 sa eriti biiti ei taju ikka ... aga ontopic, kui sa ostad läpaka siis jumalaeest mitte ordit, need sulavad sul kuudega. Sisu võib hea olla aga kvaliteet suht pa*k ja ma soovitan http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/asus_a55vm_ivy_bridge_i5/12745780/ have fun. Sellel ordil halvem prose, võinoh teie generatsiooni oma aga asusel on kolmanda generatsiooni oma .

 

seda ka hau5, et sinu dell inspironil on linux peal nii, et sellega alguses midagi korraliku ei mängi, teisel on intel hd 3000 videokaart ... Sellega ka midagi ei mängi .

Muudetud liikme Vahvel =)'i poolt

urbanafv2_by_420gfx-d8frsie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma hakkan oksele, kui ma loen, kuidas poisid targutavad siin...

 

Tõesti ära osta ordit. komponendid on head aga ordid on kokku pandud nagu aafrika puuonnid, lihsalt lipp lipi ja lapp lapi peal, mingit kasutajamugavust taga ei aeta ning aku kulub kiirelt hinged hakkavad kuluma rääkimatta sellest, et jahutus töötab vastupidi... Samahästi võiksid osta endale mercedese mootoriga auto mille muud jupid on plastmassist.

 

Kes video kaarte gigade järgi vaatab on lammas. Nvidia ja Ati teevad mõlemad väga tugevaid kaarte ja ei saa öelda, et üks on parem kui teine. Kaks juhtivat tootjat, kellel on võrdsed kaardid erinevate hindadega.

 

Ja for fuck sake, miks peaks kedagi huvitama, et arvutil on alguses ubuntu peal? Nagu see oleks sinna külge keevitatud? Sinna paneb windowsi 30 minutiga peale.

 

Aga hetkel niipalju, et küsi 2 nädala pärast uuesti, hetkel ei ole 1a-s peale selle asuse midagi paremat aga neid seal tuleb ja läheb. Kannatust on vaja veidi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal kogemusi ordiga, oli, emaplaat läks läbi 2 aasta pärast, sõbral mingi video kaart läks läbi oli ka 2 aastat. Ise soovitan osta Delli või Asuse or aceri. Delli Insipirioni uuemad läpparid on väga head. Isal on Dell, töötab väga hästi juba 3 aastat, vigu pole. Sõbral ka olnud asus vms ja ikka tunduvalt paremad kui mingid ordid, nagu rinx ütles.

Hau5, hea tekst sul ikka :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei, ma siis ütlen, mida ma selle linuxi all mõtlesin: Ta peab ju uue windowsi enne ostma, et seda peale panna .. Eksole ? Noh ja Windows maksab ka midagi. Kui ta just piraatlusega ei tegele, mida mina ei poolda ofc.


urbanafv2_by_420gfx-d8frsie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei, ma siis ütlen, mida ma selle linuxi all mõtlesin: Ta peab ju uue windowsi enne ostma, et seda peale panna .. Eksole ? Noh ja Windows maksab ka midagi. Kui ta just piraatlusega ei tegele, mida mina ei poolda ofc.

 

Seega kõik su arvutimängud on originaalid, sa ei ole netist kunagi ühtegi filmi alla laadinud või netis ühtegi filmi vaadanud? Samuti pole sa kunagi ühtegi lugu netist alla laadinud?

 

Samuti on huvi teada kas sul on arvutis microsoft word, excel jne? Ja kas sa need ka tõesti ostsid omale? Sest näiteks ainuüksi microsoft office professional mis on mõeldud ühele kasutajale ja ühele arvutile maksab 350$

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muidugi on no doubt, et kõik piraatinud kaasa arvatud mina :D Aga tegelikult ma ei poolda seda, lihtsalt ma ütlen, et praegu minu pakutud asus on pmts parem kui need ordid ja dellid. Ja microsoft on mul tõesti ostetud ....


urbanafv2_by_420gfx-d8frsie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidugi on no doubt, et kõik piraatinud kaasa arvatud mina :D Aga tegelikult ma ei poolda seda, lihtsalt ma ütlen, et praegu minu pakutud asus on pmts parem kui need ordid ja dellid. Ja microsoft on mul tõesti ostetud ....

 

Sellel Dellil on parem video kui sinu pakutud asusel, ning see on key component mängude mängimisel. Kui ta ajab taga arvutit millega mängida siis oleks idiootsus osta midagi, mis mängib halvemini ainuüksi selle tõttu, et tal on alguses ubuntu peal.

 

 

AMD Radeon HD 7670M

 

Benchmarks

 

3DMark 11 - Performance 1280x720

min: 1172 avg: 1206.6 (12%) max: 1328 points

 

3DMark 11 - Performance GPU 1280x720

min: 1051 avg: 1077.6 (10%) max: 1201 points

 

 

nVIDIA GeForce GT 630M

 

Benchmarks

 

3DMark 11 - Performance 1280x720

min: 959 avg: 1162.2 (11%) max: 1309 points

 

3DMark 11 - Performance GPU 1280x720

min: 851 avg: 1029.2 (9%) max: 1164 points

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.klick.ee/sulearvutid/hp-pavilion-g7-2137so.html või http://www.klick.ee/sulearvutid/asus-k55vm-sx121v.html kumba ?? Isal tuttab töötab klickis siis saaks tunduvalt odavamalt!!!

 

HP on peaaegu sama crap kui ordi. Muidu kvaliteetsed aga neil on ühe jahutuse peale 3 kiipi pandud mistõttu alati üks kiip üle kuumeneb ja terve emaplaat vajab välja vahetamist lõpuks.

 

Peaaegu, et samasugust Asust kasutaja vahvel juba pakkus ka siin 1a.ee kaudu. Kui sa klickist vähemalt 150€ odavamalt saad selle siis võta sealt kuna kõvaketas 250gb suurem ja 2gb rami rohkem.

 

http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/asus_a55vm_ivy_bridge_i5/12745780/

 

 

Aga kuna sa klickist soodustust saad ja 750€ kanti läpparit vaatasid siis

 

http://www.klick.ee/sulearvutid/dell-vostro-3560.html

 

i7 prose ning parem video. See dell on kõikidest eelmainitud läpparitest peajagu üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
HP on peaaegu sama crap kui ordi. Muidu kvaliteetsed aga neil on ühe jahutuse peale 3 kiipi pandud mistõttu alati üks kiip üle kuumeneb ja terve emaplaat vajab välja vahetamist lõpuks.

 

Peaaegu, et samasugust Asust kasutaja vahvel juba pakkus ka siin 1a.ee kaudu. Kui sa klickist vähemalt 150€ odavamalt saad selle siis võta sealt kuna kõvaketas 250gb suurem ja 2gb rami rohkem.

 

http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/asus_a55vm_ivy_bridge_i5/12745780/

 

asuse oma pidingi 600ga kätte saama...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellel dellil mis sa pakkusid rinx on küll püss FHD ekraan ja i7 prose aga HT tõttu võtab i7mängudes fps maha soovitan siiski asust (Y) Ja see videokaardi võimus vahe pole eriti suur, nii et ..

 

Ja see samsung ka hinna kohta üpris hea :)

Muudetud liikme Vahvel =)'i poolt

urbanafv2_by_420gfx-d8frsie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellel dellil mis sa pakkusid rinx on küll püss FHD ekraan ja i7 prose aga HT tõttu võtab i7mängudes fps maha soovitan siiski asust (Y) Ja see videokaardi võimus vahe pole eriti suur, nii et ..

 

Ja see samsung ka hinna kohta üpris hea :)

 

 

Selgita, mis HT? Ja miks ta fps maha võtab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

HyperThreading, see parandab jõudlust ja multitaskingut programmidel mida hyperthreading toetab, see jagab iga tuuma kaheks eraldi tuumaks ja jagab koormuse nende vahel. Aga kuna tema kasutab seda peamiselt mängimiseks siis oleks see esiteks raha raisk, ja mõnel mängul käiks ka fpsi alla, nt bf3 ei anna see mitte mingit fps juurde, Arma II räägitakse et annab. Ehk siis kui programm, seda HT'd ei toeta on mõtekas see välja lülitada muidu langeb jõudlus ...

Muudetud liikme Vahvel =)'i poolt

urbanafv2_by_420gfx-d8frsie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.