Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas Vahvlis tutvus maksab?

Soovitatud postitused

Toome näite, no offence Netsky, vaadake teemat tagasiside>hoiatused kasutajatele> kergem spam kasutaja Arts. Lugedes p6hjust ja teemat, siis oleks pidanud ka saama kasutaja Netsky hoiatuse. Minu arvamusel, kui anda yhele osapoolele hoitus, väärib ka seda teine. Vaidluses on alati kaks algatajat, vastasel juhul ei toimuks ka s6nas6da. Kysimus tekibki selles, et miks eeskujulik aktivist ei saanud teenitud karistust? Tutvused ja hea läbisaamine maksab igal pool.

 

Vabandan, olen tabletis ning puuduvad y,6.

Vabandan ka Netsky ees, ma ei vihka sind, lihtsalt esimene näide, mis ette jäi.

Sest Netsky postituses polnud ainult offtopic, vaid ka ontopic. Ta vastas eelnevatele postitustele ning lisas ka juurde miskit.

 

Ma ei saa enam aru kas siin teemas tahab üks vend näidata kui tubli ta on ja tahab saada eeskujulikuks tagasi VÕI me arutleme mingitest warningutest..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Muidugi maksab, igal pool on nii.

Toon ühe näite. Näiteks, kui Chill(H) hea sõber / klassivend saab foorumis banni ning nüüd Chill'i sõber palub tal teha tema kasutajale unbanni, siis ma arvan, et pole vaja kaua mõelda, loomulikult teeb Chill oma sõbrale / klassivennale unbanni. Nii teeksin mina, sina ja kõik teised inimesed, sest see on loomulik.

 

// Vabandust, et kasutaja Chill(H) näiteks võtsin, temaga ei ole mul mingit pistmist :)

 

Chill(h) on korrumpeerunud ment. Ta oleks nkn unbanni teinud. :D

 

Alati ei maksa see tutvus sittagi, kuid on ka erandeid. Kui juhtkonnale jalgu ei jää ning kükitad kuskil oma ette nurgas siis no problemo.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sest Netsky postituses polnud ainult offtopic, vaid ka ontopic. Ta vastas eelnevatele postitustele ning lisas ka juurde miskit.

 

Ma ei saa enam aru kas siin teemas tahab üks vend näidata kui tubli ta on ja tahab saada eeskujulikuks tagasi VÕI me arutleme mingitest warningutest..

 

Ei arutle warnidest. Tõin lihtsa näite, kus mulle tundus domineerivat ebaausus. Ei tee maha moderaatori Matu otsust, vaid väljendan, mis mina konfliktist arvan. Arvestades ''Kas Vahvlis tutvus maksab?'' teemat, siis minu toodud näide kuulub siia hästi.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei jahi mitte mingit embleemi tagasi.

Vaid ma lihtsalt uurisin,et eile arutasime seda teemat paari kasutajaga msnis ja vaatasin kas siin leidub ausaid mehi ka kes ütlevad,et nad on nn korrupeerunud. Et teevad sõbrale unbanned jne.

Korrumpeerunud on kole sõna. Kuid selline see elu on, vahvlis või väljaspool seda. Kui sa ise pole kunagi olen n.ö juhtival positsioonil, siis sa tõesti ajad taga oma õigust ja nõuad, et kõik oleks võrdsed. Korra selle võimu maitse suhu saad, siis proovi täiesti ausaks ja heaks jääda. Raske on, ma olen enam kui kindel, et pole ühtegi üdini ausat inimest.

 

NB! See, et ma kasutasin sõna "sa" ei viita sinule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahvel on korrumpeerunud!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mõned mendid on muteerund mendid,

korrumpeerund mendid,

antisotsialiseerunud ja isegi suhu võtjad pedereerunud mendid,

 

Minu signa fan much?

 

Minuteada mul pole nagu eriti tutvusi, olen saanud bänni ja mutetud korduvalt, kuid ma ei ütleks et mulle mingit mega ülekohust tehtud on irw. Hoia madalat profiili, ja ära ürita igalpool ära panna(v.a mc battle teemas), ning kõik on korras


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.