Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jagex start banning all accounts who trade much money (Real-wordl trading) ;(

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Best method to sell money is don`t sell much money to 1 person , need to make 3 - 4 accounts to trade it , stake and pk something to dont get banned.


Skype: BoitsenkoIlja

 

Ma alles õpin eesti keelt rääkima!

:)

haters-gonna-hate_1384.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

OP, was the banned account member at the moment of receiving the ban? If it was then what type of subscrption was it (i mean where did you get it) and what was the subscription period (1-month-pin/3month-card/more)?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei imesta ka, et tradedes vahele võib jääda.. aastaid tagasi enne kui wild kaotati oli sama lugu.. müüdi drop tradega et turvalisemalt teha.. ja stakemisega :D

 

mul jagex spammib juba pool aastat postkasti, et neil mingid tõendid et müün rsgp vms. ma pole neile eriti tähelepanu pööranud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei imesta ka, et tradedes vahele võib jääda.. aastaid tagasi enne kui wild kaotati oli sama lugu.. müüdi drop tradega et turvalisemalt teha.. ja stakemisega :D

 

mul jagex spammib juba pool aastat postkasti, et neil mingid tõendid et müün rsgp vms. ma pole neile eriti tähelepanu pööranud :D

 

Kahju :( Ruun minu arust suht põhjas kah.

Bolditud tekst, see enamjaolt mingi scam ja fake värk. Sul tulevad suht enamused kirjad Junk kausta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eile sai võetud vastu mingi 5.6b pote jne chatiga. Mingi 3-4 tundi järjest. (krti lucker oli) Ja siiani me kõik mängus alles.

 

 

Kuigi tõesti arvan, et meil kõigil oleks ohutum duel arena tradingule üle minna. Või kui jagexs tõesti jälgib trade, siis fakeida hot/coldi vms. Kuna praegusel juhul kui ma olen miljardeid hot/coldis 6 kuud tradeinud pole ma banni saanud.

 

Parimat,

 

Kassak


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Huvitav, mul kadus pangast 40m kanti asju, sõber seepeale ei teadnud asjast midagi aga kogu raha on ostetud, tema seda sealt vist ei võtnud aga andis 25m, ülejäänu kadumisest tema ei teadnud, krt ei julge osta kh enam... pärast kaob jälle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kes sul 40m ära võtma hakkab küll, sul mingi sõber scammis ära nkn


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.