Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Choose your fate

Soovitatud postitused

Kes mida võttis siis?

 

Endal nii exp kui ka itemid kasutamatta ja valimatta aga exp probs läheb prayeri peale peale EoC-d ja võtan 4 instakill darti ja tapan mõne bossi ära.

 

http://services.runescape.com/m=news/sizzling-summer--choose-your-fate--promissory-note

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
peale EoC-d ja võtan 4 instakill darti ja tapan mõne bossi ära.

These items are all 1 use only, are consumed on use and do not work in PvP areas. On vist nii? Või antakse 4?

Ise XP panen summi alla, siis 99 :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain 350k XP, lasin Summoningu, Miningu jms alla natukene :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
These items are all 1 use only, are consumed on use and do not work in PvP areas. On vist nii? Või antakse 4?

Ise XP panen summi alla, siis 99 :D

 

Sa saad 4 tokenit. 1 token = 1 item. Saad võtta 4 instakill darti kui tahad. Igat itemit saab kasutada ühekorra. Ehk siis sa 4st instakill dartist ühe ära kasutad jääb 3 järgi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ahjaa. Kahju, et nexi ei saa nendega killida.. QBD vist ei saa ka kuna seal need vahe killid vaja teha. Corpi sai igastahes.

Või saab neid killida insta killiga?

Mõned räägivad, et see lööb 500 ainult sisse nexile.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Millal see kuramuse EoC tuleb? Eelmine kuu ju pidi tulema. Ja mismoodi neid tokeneid nüüd sai? Jäi pisut arusaamatuks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma mõtlesin ka ,et kas pray 11-ga on võimalik teha JADini ilma mingeid glitche kasutamatta ja siis instakill dartiga ära tappa, et firecape saada? Ja äkki saab isegi kilni tehtud? Pray 11 sum 1 muidu maxed melee ja 87 range 94 magic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kust neid asju valida veel saab ?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oled 2 kuu member olnud, september ja august siis tulevad kotti mingid faith cards vms. Sealt saad valida. Minu ühel accil ei ole veel muidu tulnud. Igaühel tuleb erinev aeg vist.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma mõtlesin ka ,et kas pray 11-ga on võimalik teha JADini ilma mingeid glitche kasutamatta ja siis instakill dartiga ära tappa, et firecape saada? Ja äkki saab isegi kilni tehtud? Pray 11 sum 1 muidu maxed melee ja 87 range 94 magic.

 

Hetkel ära kasuta. Soovitan homseni oodata vms. Sest asi buggine. Aga muidu peaks olema väimalik jeah . Üksasi on kuidas sa pray 11 peal yadini jõuad ? :D ja kilnil sama moodi ? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma mõtlesin ka ,et kas pray 11-ga on võimalik teha JADini ilma mingeid glitche kasutamatta ja siis instakill dartiga ära tappa, et firecape saada? Ja äkki saab isegi kilni tehtud? Pray 11 sum 1 muidu maxed melee ja 87 range 94 magic.

 

Noo varem oli bug, et sai magega attackida nii, et npc ei attacki vastu. Aga ilma buggita pole küll võimalik pray 11nega ära teha.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma pole oma mainil ja pure-skilleril saanud neid asju, ega lampi :S 24H sees tuleb...


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas sa selle XP kätte said?

Järsku ilmus inventorysse mingi selline XP lamp vms :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Järsku ilmus inventorysse mingi selline XP lamp vms :D

 

ma olen eelmise aasta suvest saati järjest kahe acciga p2p olnud, nii et peaks ka saama, aga pole saanud :(


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.