Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

RandomCraft Server

Soovitatud postitused

Vabanda, aga me ei pane suvaliselt inimestele banne, mutesi, kicke ega jaile.

 

Ma olen serveri moderaator ning nägin täpselt pealt mis seal toimus.


[sIGPIC][/sIGPIC]

 

http://www.youtube.com/user/FreakyyGamerz?feature=mhee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mängima :P


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pmst ma sain lampi Kr1St4r-ilt banni et ma seletasin kuidas asi tegelikult oli . Mõtetu server .

 

Nüüd sain Ip-Banni sest ta ei usalda inimesi kes tõtt räägivad , ja ei tohi selgelt ära ka rääkida siis saad Life time mute.

Muudetud liikme Tauno123'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pmst ma sain lampi Kr1St4r-ilt banni et ma seletasin kuidas asi tegelikult oli . Mõtetu server .

 

Nüüd sain Ip-Banni sest ta ei usalda inimesi kes tõtt räägivad , ja ei tohi selgelt ära ka rääkida siis saad Life time mute.

 

Tegid fake account. Olid teise kasutajaga moderaator, kuid rikkusid reegleid. Tegid Tp-killi öeldes: "Ma tegin lihtsalt trolli", Mis on serveris keelatud. Abistasid Danielit moderaatori õigustega ning nüüd keerate kahekesi otseselt ***** serverile.

 

Andsime sulle mitu võimalust, kuid mõnitasid meie moderaatoreid ikka edasi. Lõpuks saidki Ip-banni.

 

________________________________________________________

 

Ei soovita. Nii kui omanik vea teeb ja seletad talle natuke oled muted.

 

Sõimasid moderaatoreid selletõttu ka muted.

Muudetud liikme KlennR'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

http://www.youtube.com/user/FreakyyGamerz?feature=mhee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu juba ennem mainiti a-teami peab austama ja need isikud siin sõimasid mitmel korral admine kaasaarvatud teisi mängijaid mitmete roppustega.+tegid nad topeltkontod ja selle eest ka jail .Sõimamist nad ikka ei lõpetanud ja tegid veel kontosi ,selle eest ka ban.Sõimasid ka Kr1st4ri mis poleks selles situatsioonis üldse vajalik olnud kuna mina ban-isin ja jailisin nad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen serveri admin ja danieliga on olnud pidevalt jamasi (pvp , mitte allumine , varastamine, griif ) + Skylife = Tauno ehk Ingmar aitas danieli ja PvP's pidevalt koos temaga , + Ta sai Ip banni sest solvas serverit , tegi 4 fake acounti 5 on max , solvas meie administraatori , aitas danieli.

Siis Skylife jäi moderaatori öigustest ilma sest tegi Tp killi ja ytles et oli troll ja siis veel ütles mulle et ma pole talle reegleid öelnud , Kas siis söna korravalvur ei sobinud? Köik mis on yleval toodud Danieli ja Tauno poolt on fake sest tegid endale vahvlisse acc et serverit mönitada ja mainet löhkuda. Sest vaadake nende liitumis aega ja postitusi! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kuidas ma abistasin kui ma ei saand asju anda? mõtled ka enda kupliga w?

No pmst ma ei teadnud midagi reeglitest sest see tark pea kristar ei öelnud midagi et reegleid loe ka vms

Mõnitasin selle pärast et see oli pmst no reason sest Kristar ise trollib ka teisi oma 6igustega , Nagu WTF?

Pmst see server on sitt .

 

pmst ma ei saanud Danieli aidata , ja ise sa lubasid danielil mu maja l6hkuda + veel ise aitasid kaasa , Nagu mida fcki ja siis ütled pärast et dannu tegi seda. Ja pmst tp kill oli Kevini poolt naljakas kui ta aru sai et see mina , ja sa ise trollid ka kõiki nii et pmst no reason tajur

Muudetud liikme Tauno123'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1. Te saite dannuga l2bi ja ma ei aidanud dannul griifida dannu ytles mull et ma v6ttaksin TEMA maja maha 2. Sa vastasid danielile samaga pannes ta maha signe t2is 3.Ma EI ole trollinud PVpdes 4.ma ei räägi asjadest hetkel aga kui tahad nii kaugele minna siis ok sa andsid danielile asju ENNE modet olemist ja PVPsid koos gmiga ja sa aitasit danieli Tpdes 5.Sa oled must aasta vanem aga mölised kyll nagu 10nen rager ja kas sa ise ei suuda loogiliselt m6elda et spawnis on reeglid! 6. SA vöid mulle palju asju 6elda et kas see oli naljakas v6i see ei olnud aga kus on t6endid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
KlennR, räägime siis trollimisest. Kui troll on keelatud, miks see homokott Kristar trollib? Kristar, vahvlis oli mul ammu kasutaja olemas, kthxbye, värdjas lohh.

 

1kuu tagasi liitunud, see tõesti ammu :)

 

kristar, pane serveri logi siia kirja siis saavad inimesed teada mis tglt juhtus


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole vaja foorumis ka ropendada nagu serveris ja Kr1st4ril on õigus sa oled nagu 10ne aastane tattikas ja nüüd tuled siin serverit mõnitama.

Loo ise server vaata mis välja tuleb .Tulen ka su serverisse griefima ja pvpma .Sa paneks esimese rikkumisega banni ,kristar oli niigi kannatlik teiega ja üldiselt on serveris väga korralikud omanikud ja a-team,kes mitte kunagi ei karista ilma põhjuseta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
KlennR, räägime siis trollimisest. Kui troll on keelatud, miks see homokott Kristar trollib? Kristar, vahvlis oli mul ammu kasutaja olemas, kthxbye, värdjas lohh.

 

Me ei müüks troll packi, kui troll oleks keelatud. Troll + PVP on KEELATUD!


[sIGPIC][/sIGPIC]

 

http://www.youtube.com/user/FreakyyGamerz?feature=mhee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lõpetage see offtopic jama ära, ajage oma asju PM või MSNI teel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mängima julgelt ;)


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mängima :drool:


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tõstame..


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Up !


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Üles.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mängima (H)


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõstame!


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.