Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mis on kõige jubedam toit mida olete söönud?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

ise kuulun ka sushi klubisse. midagi muud hetkel pähe ei tule nii hullu kui see aga eks neid kindlasti veel ole. ma suht picky söögiga :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ise kuulun ka sushi klubisse. midagi muud hetkel pähe ei tule nii hullu kui see aga eks neid kindlasti veel ole. ma suht picky söögiga :D

 

Külas ükskord pakuti sushit, pidi veel kanaga olema. Viisakusest siis esimest korda elus sai proovitud ja pool ropsiga alla neelatud. Väga rõve, rohkem ei proovi. :'(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

lugesin mingi 10 lehte läbi mida inimesed siin ei söö ja mõtlesin endamisi, et väga kahju teist :D

kahju, et te nii huvitavaid maitseid ei saa süüa või nautida.

 

mina olen seda tüüpi inimene, kes sööb peaaegu kõike, aga muidugi on paar erandit.

mulle ei meeldi üldse lagrits.

 

ja kõige hullem söök mis ma kunagi sõin oli kaitseväes, makaronid koos maksakastmega. muidu mul mingi probleemi kaitseväes söömisega ei olnud, sest kõht oli alati tühi ja siis läheb kõik sisse, aga see maksakaste oli reaalselt nii sitt, et terve kompanii ehk 300 mehe peale sõi selle pasa ainult maksimum 5 inimest täiesti lõpuni ära :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Külas ükskord pakuti sushit, pidi veel kanaga olema. Viisakusest siis esimest korda elus sai proovitud ja pool ropsiga alla neelatud. Väga rõve, rohkem ei proovi. :'(

 

hahah, ma vist seda solki proovinud 2x elus üldse. esimene kord sai juba selgeks, et see ei ole mulle, kuna kala ma ei armasta. teine kord olin klubis (Prive) ning seal oli pikk laud, mille peal lebas naisterahvas, kes oli enamasti paljas aga rinnad ja puss oli muidugi ära kaetud. ja siis ta seal lebas, sushi tükid mingi kõhu peal jne. ise tol hetkel täiesti gone ka ja väga ei teadvustanud endale millega tegu. võtsin ühe ampsu ja lidusin kiirelt nurga taha, et väljastada see suust XD never again.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin töökohaga restoranis sõõmas ja seal oli kindel järjekord ja mida sõõma pidime. Esimene oli seenebüree ja see oli kohutav:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Piimaga valmistatud kaerahelbepuder ja muud sellised limased pudrud. Veega on ok, piimaga lihtsalt limased ja rõvedad. Parem olen näljas :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Plohv on see mis öökima ajab


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

AAA tuli üks asi veel meelde... kiirnuudlid ja mingi knorri pask. Kuidas neid üldse süüa saab, toiteväärtus 0 ja täis möks ju :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nuudlid on head:D....ma olen neid kunagi ikka korralikult sisse ajanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seened üleüldiselt täiesti kasutud :D


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kohupiim ei meeldi, aga kohuke hea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.