Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Refund.

Soovitatud postitused

Nonii, minu usaldusväärne teema kaotas oma poindi. Henry mainis ära ,et asi ei tasu ennast mingil moel ära ning nõustun temaga.

 

Aga sain tänu teemas osalejatele inspiratsiooni.

 

Nimelt siis teha OSTETUD TRUST! Nagu on näiteks paljudes runescape flower host chattides. Maksad 100m ranki eest millega võid võtta vastu kuni 20m BETTE ehk siis maksta välja 40m POT.

 

Idee pole päris sama aga ta on sarnane.

 

Tuleb uus kasutaja, kes soovib äriga tegeleda. Maksab 20€ ning juhul, kui ta scammib ja tema kohta postitatakse piisav tõendusmaterjal, saab ohver tagasi 19€ (1€++ jääb vahvlile alati, et foorumit kasvõi natukene aidata). Olgugi ,et tema ''Embleem'' näitab 20€ ja ta scammib 50€ väärtuses siis saab ohver tagasi ainult 19€. See on risk mis jääb müüjale/ostjale aga tagab MINGISUGISEGI turvalisuse, et vähemalt osa rahast tuleb tagasi. Oletame ,et isik on maksnud enda embleemi eest 30€ ja ta otsustab ,et äriga enam ei tegele siis peaks see, kes seda raha enda käes hoiab talle tagastama 28.50€. Igatipidi võidab vahvel kuna tagasimakse on väiksem aga inimesed saavad sellega enda usaldusväärsust tõsta ning mingi eurine või sinnakanti kaotus ei ole nii suur. Samuti saavad uustulnukad enda äri ilusti püsti lükata.

 

Oletame müüjal on 20€ embleem, sina ostad 14€ väärtuses mille ja saad scammed. Siis raha on juba olemas vahvli juhtkonna liikme käes. MSN logide ja muude asjadega tõendab ära, et ta sind pettis ning sulle tagastatakse sinu 14€ ja petturi arvelt 6€ jääb vahvlile.

 

 

Oodatud igasugune tagasiside, loodan, et saite mu mõttest aru.

 

 

Raha panti süsteem jah.

 

Teeme puust ja punaseks.

 

Kasutaja Rinx liitub foorumiga ja tahab mille osta. Postitusi pole ja tehinguid ka mitte. Saadab näiteks Amichie arvele 30€ "Refund" raha. Saab endale 30€ embleemi. Nüüd on Rinxil lihtsam äri teha.

 

1. Kui Rinx laseb üle näiteks kasutaja Sandri 25€ väärtuse tehinguga. Siis Sander teeb teema, Rinx bannitakse ära ja Sander saab sellest makstud refund rahast 25€ omale ning 5€ jääb Amichie arvele vahvli aitamiseks.

 

2. Kui Rinx otsustab ,et noh äri küllalt tehtud, tehinguid juba piisavalt kogutud ja tuntud liige. Ütleb ta Amcihiele ,et embleem eemaldada ja saab tagasi näiteks 28.50€ oma refund rahast. 1.50 jääb vahvlile.

 

3. Rinx scammib 50€ väärtuses Sandri kulda näiteks. Siis on paha lugu sest Sander saab tagasi maksimaalselt 28.50, kuna Rinxil oli 30€ embleem ja midagi peab ka vahvlile jääma. Aga parem ikka kui täielikult petta saada ja kogu 50-st ilma jääda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahtlen, et selline asi läbi läheb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegelt mõnes mõttes on hea mõte! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei usu et selline asi juhtub.

Feedback, lehtede arv teemas, postide arv, embleemid, liitumise kuupäev - Need on põhilised faktorid, mille järgi tunneb usaldusväärsema liikme ära.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei usu, et keegi oleks nõus üldse maksma. Olen enam kui kindel, et usaldust ei saa nn "osta" ka.

Süsteem ka ülemäära keeruline.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõte on iseenesest päris hea aga siiski, nt mina poleks küll nõus 50€ maksma, sest mitte keegi pole minu jaoks piisavalt usaldusväärne ning alati võib see nn "Usaldusväärne" sassi keerata ning scammima hakata. Ning üldse ei näe mõtet nn "Usaldusväärne embleemi", pigem teha paar lisa teemat mis aitaksid vähendada scammi, mis on mul ka lähi ajal plaanis teha. Ning kui saad siis ka scammi on juba sinu enda mure..

 

Sander

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mismõttes LÄBI LÄHEB? See on täiesti vabal valikul. Inimene saab oma raha tagasi kui ta selle maksnud on LIHTSALT NATUKENE VÄHEM kui ta maksis. Või siis kui keegi petta saab siis saab kannataja oma raha tagasi. Aus inimene + vahvel jääb alati võitjaks antud olukorras, mis seal läbi minna on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Raha panti süsteem jah.

 

Teeme puust ja punaseks.

 

Kasutaja Rinx liitub foorumiga ja tahab mille osta. Postitusi pole ja tehinguid ka mitte. Saadab näiteks Amichie arvele 30€ "Refund" raha. Saab endale 30€ embleemi. Nüüd on Rinxil lihtsam äri teha.

 

1. Kui Rinx laseb üle näiteks kasutaja Sandri 25€ väärtuse tehinguga. Siis Sander teeb teema, Rinx bannitakse ära ja Sander saab sellest makstud refund rahast 25€ omale ning 5€ jääb Amichie arvele vahvli aitamiseks.

 

2. Kui Rinx otsustab ,et noh äri küllalt tehtud, tehinguid juba piisavalt kogutud ja tuntud liige. Ütleb ta Amcihiele ,et embleem eemaldada ja saab tagasi näiteks 28.50€ oma refund rahast. 1.50 jääb vahvlile.

 

3. Rinx scammib 50€ väärtuses Sandri kulda näiteks. Siis on paha lugu sest Sander saab tagasi maksimaalselt 28.50, kuna Rinxil oli 30€ embleem ja midagi peab ka vahvlile jääma. Aga parem ikka kui täielikult petta saada ja kogu 50-st ilma jääda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lihtsam oleks siis ju igal diilil tasulist MM'i kasutada (mõni administraator).

Kes võtab siis mingi protsendi, vms. foorumi aitamiseks.

 

No enne olin tasuta omm aga kuna pole enam juhtkonnas siis pole ka enam omm. Väga paljud said läbi minu edukalt oma tehingud tehtud. :)

 

Mina arvan, et kuna vahvlis on rsgp osa siis kindlasti peaks olema juhtkonna poolt vähemalt üks aktiivne OMM/MM.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siis oleks ju lihtsam luua O-Middleman embleem, ning mõned keda juhtkond ise usaldab tööle panna.

 

Tee siia vastav teema oma ideega, ehk mõni juhtkonna liige on huvitatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

OMMid pole alati sees, neid peaks siis väga palju olema ja tasulise OMMi pealt kaotad sa juba võibolla ühe tehinguga rohkem raha, kui näiteks 30€ embleemi tagasimaksega (mille pealt kaotaks siis 1.50). Samuti on OMMi tülikas kasutada ja alati saab öelda ,et "ma ei usalda seda ommi vms." (kui keegi petta üritab) Aga kui näiteks 2 venda, kes on september 2012 liitunud ja 0 tehinguga ning ühel on 30€ embleem siis pole küsimustki, kumb ette käib kuna ohvrit antud olukorras ei oleks. Raha tuleb ju kannataja arvele tagasi, kui ta peaks petta saama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.