Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Olen newb, vajan abi :)

Soovitatud postitused

Hei, alustasin uuesti rsiga,mingi vana acci peal. praegu 2 ndalat tasuta membershipi.

Nimelt mõtlesin et teen selle ajaga piisavalt raha, et saaks siit vahvlist pini endale.

 

Kas keegi soovib jagada õpetusi kuidas bottimisega võimalikult palju raha teenib?

Kasutaja combat statsid väiksed, aga nt wc on 74,craft mingi 40 ja rc on ka natuke,niiet acc on suht algne.

 

Ootan soovitusi kuidas raha teha, ja kuidas ka hakata peale seda kasutajat edasi arendama ;)

 

SkipR

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tapa kanu, saad feathereid, nende eest saad head raha ;) Ma ise eriti ei mängi rs. Et jah :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selle trialiga on nii, et paljud memb esemed on piiratud kogustega, suht halb on ikka raha teenida. Parem tee ennast kohe membuks ja hakka siis mille bottima. Üks variant oleks nt. headless arrowsid teha arrow shaftidest ja suvalistest sulgedest (mis parasjagu odavam on). Mis Mage lvl on? saad äkki enchantida igasugu asju ja nii raha teenida. 1 no-skills variant on veel dragonhide tanning.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võid teha wc-ga näiteks maple logse või yewe.Ostad d axe ja hakkad tegema.Kui oled tial member,siis peaks olema odavam p2p tegemine.

Craftiga saab kasumi ainult flax spinniga,mis saab suht kiirelt teha.Soovitan teha õigeks p2p ,siis saad kindlamine teha ja mingisuguseid piiranguid pole.Aja näiteks fish,mining või fletch üles poole ja saad hakkada tegema kasumiga raha.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.