Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Esimene koolinädal

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Arvestades seda kui hästi mu hinded alanud on, siis oli see lausa suurepärane nädal. Aga kuna ma suutsin juba mõnedest tundidest ilma jääda.. siis on see masendav. Aga.. mai tea, mul pole senimaani mingit erilist kooli tunnet sees. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kuule tead ei old esimene nädal, 3 nädal oli ja siiamaani suht OK, tunnid kyl igavad ja yltse pole tuju enam õppida :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tore oli näha köiki keda sa pole terve suve näind , aga muidugi ma suutsin saada esimese kahe ka juba venekeeles -.- (ei jaga absouluutselt ) ...


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uues koolis täitsa lahe, suht norm rahvas koos. Kodus ei olnud midagi õppida kuna töövihikuid ja raamatuid põhimõtteliselt ei ole :D


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Uues koolis täitsa lahe, suht norm rahvas koos. Kodus ei olnud midagi õppida kuna töövihikuid ja raamatuid põhimõtteliselt ei ole :D

 

Sama, pooli õpikuid ei ole, siis istub niisama tunnis:D


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tore oli näha köiki keda sa pole terve suve näind , aga muidugi ma suutsin saada esimese kahe ka juba venekeeles -.- (ei jaga absouluutselt ) ...

 

Täpselt, millejaoks seda keelt vaja on? Nkni ei saa küüditamisvaguni peal sihtpunkti valida


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täpselt, millejaoks seda keelt vaja on? Nkni ei saa küüditamisvaguni peal sihtpunkti valida

 

Hahah , mle meeldis viimane lausepool , kuid samas natuke kasuks see venekeel ikka on , tuttvus rinkonnas nii mönigi umb venelane ja proovi siis rääkida :D


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lebo nädal minujaoks (:


põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nädal oli üsnagi kerge, hindeid pole saanud veel kuid juba tuleval nädalal hakkab neid korralikult tulema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mulle meeldis õppida igav aga ikkagi sain matas 5.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nädal oli normaalne... Kuid nüüd haige :S Loodan, et saan esmasp. kooli minna ikka.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.