Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Botany bay

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Pm peaks see olema uus koht kuhu bannitud kasutajad teletakse. Arutlege!

 

[spoiler=Artikkel selle kohta]Botany Bay (free and members)

 

As you have no doubt read, we're almost ready to reveal our latest and greatest blow against the evil botters that pollute the game. While the Engine and System teams have been fixing, testing and improving the system, we thought it would be great if all players were able to get involved in punishing these clockwork menaces...so we’ve created Botany Bay.

 

 

After a cheating, rule-breaking, botting account has been caught in the act, they will be teleported to Botany Bay: a new location, hidden on a dark, foreboding island and run by the Botfinder General. Here, real players will be invited to listen to a fully voiced speech from the General, while pelting the offender with rotten tomatoes. You'll then be invited to choose one of three game-ending punishments for the offender, resulting in a brutal set of animations and a permanent ban. You’ll be able to hear about ongoing trials via the announcers that sit near several busy in-game locations. They will also offer a handy teleport to anyone nearby.

 

For those actually voting and choosing the account-ending punishments, you’ll also be able to access new cosmetic rewards, including a flaming pitchfork emote.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunagi oli samamoodi, oli mingi must auk ja siis mingise ringiga sai sinna teleda, külla minna neile jms, kui ma ei eksi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jep olen ka lugenud sellest ringist. Seda saab siiani osta, discontinued, aga vist seda kohta külastada ei saa. Koha nimi oli "The black hole" ja selle külastamiseks oli loodud "The disk of returning" - g.e kohaselt maksab 180m.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lol, selles kohas tahaks ära käia. Kasvõi lihtsalt pulli pärast :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nagunii members saavad ainult külastada, veel 1 põhjus p2p tegemiseks ja fagexile raha sissetoomiseks

 

Loe ka väheke..

Free and members.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Millal see välja tuleb? Oma banned accidega ma sinna ei saa atm igatahes.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
nagunii members saavad ainult külastada, veel 1 põhjus p2p tegemiseks ja fagexile raha sissetoomiseks

Eummm kuumaks on ruunis suht väike ja indeed see on F2p ka ja ma pole kindel, kas see on koht mida keegi kül

 

Millal see välja tuleb? Oma banned accidega ma sinna ei saa atm igatahes.

 

See oli septembri behind the scenes artiklis, ehk selle kuu jooksul. Tihtipeale nad toovad kuu esimestel päevadel juba esimese contenti ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
loodame, et mingikski ajaks need botfarmid kinni lähevad :D

Looda aga, mul on selline script töös, mis ongi üks suur antiban :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kurjad keeled rääkisid, et 24ndal tuleb aga sittagi. Ma juba lootsin :D

Neil oli eile mingi ettevalmistav update selle jaoks. Vb. korjasid juba andmeid, et kohe botany bay kasutajatega täita? vb. siis täna-homme tuleb ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Just tuli RSis kiri, et 1h pärast mingine update?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii palju infi foorumitest (kellaaeg on GMT):

 

E: oo, 1h

bbay.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Järjekordne kasutu update. Vaevalt, et nad oma bot detect meetodeid muutsid. Botid ja botterid töötavad samamoodi edasi, nagu ennemgi, lihtsalt gold sellerid saadetakse sinna ning vahest ka mõni leveli botter


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Järjekordne kasutu update. Vaevalt, et nad oma bot detect meetodeid muutsid. Botid ja botterid töötavad samamoodi edasi, nagu ennemgi, lihtsalt gold sellerid saadetakse sinna ning vahest ka mõni leveli botter

 

No vaatame näeme, nad on teinud automaatse süsteemi, mis bannib botte ilma ,et nad peaksid ise mingeid otsuseid tegema. Gold selling ei ole bottimine ja ma olen 100% kindel ,et pikaks ajaks on rivist väljas botid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.