Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

mida sa installid?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Sest, et see uus rõve. Ja sellega tuleba 102 asja kaasa. Kõik vanaga harjunud. Nüüd said aru?

ah ma ei viitsi virisejatele vastada, kes pole uurinud selle võimalusi, et ei pea kõike installima mida kaasa annab seal on valik olemas mida installida ja mida mitte ning välimus on sama mis vanal kui viitsitakse väikesele ikoonile vajutada

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
välimus on sama mis vanal kui viitsitakse väikesele ikoonile vajutada

 

This. Panin uuele arvutile ka selle ja ei ole ühtegi halba sõna öelda.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ah ma ei viitsi virisejatele vastada, kes pole uurinud selle võimalusi, et ei pea kõike installima mida kaasa annab seal on valik olemas mida installida ja mida mitte ning välimus on sama mis vanal kui viitsitakse väikesele ikoonile vajutada

 

Kas ma virisen v? Sina virised, et "mis sellel vanal viga on?". Ma ei tea, pole sõnu lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

sa ajad mind hetkel naerma, et ma siin vingunud irw, sina olid see kes ütles et uus on igavene sitt, mitte mina, nii et ei läinud see sul läbi,sa pole kõva et suudaksid siin ennast tähtsaks teha

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa ajad mind hetkel naerma, et ma siin vingunud irw, sina olid see kes ütles et uus on igavene sitt, mitte mina, nii et ei läinud see sul läbi,sa pole kõva et suudaksid siin ennast tähtsaks teha

 

Tore, kui mu huumorimeel on piisavalt hea. Mina küll ei näinud, et ma nalja oleks teinud. Ei, La Vie, te olete paraku valesti aru saanud. Ma ei öelnud, et uus on IGAVENE SITT, ma ütlesin, et rõve. Ma ei soovinudki, et ma kõva ning tähtis olen. Mul on väga kurb meel, et selliseid meie keskkonnas on :'(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uue msni saab täitsa edukalt muuta peaaegu, et vana välimusega MSNiks. Teatavasti pani Mikropehme mingid checkid igalepoole, et väga lihtsalt ei saaks kasutada vana messengeri..Kas siis turvaaukude pärast või muude asjade pärast....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.