Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Mis mul nüüd arvuti aeglasks teeb?

Küsimus

12 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

kõvakettas täis?

 

palju sul rami on?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

äkki sul palju prosesse mis söövad mälu ja see teeb aeglaseks?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

okeei, sa ei saa aru minust...

Seletan uuesti, Mis on minu arvuti nõrgim lüli, ehk mis on kõige kehvem neist asjadest seal. Mul gta IV jookseb 10-20 fps aint, Mass effect 3 on 60fps samal ajal.

 

//876i jõudis vahepeal postituse teha juba :D


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

videokaardiks soovitaksin mina radeon HD 1gb+ seeriat, neid on ka odavaid, emaplaadiks gigabyte dual bios kaardid on väga head, protsessori valik on raskeim .. gigal reeglina 1155 socketiga plaadid, seega inteli i seeria oleks hea. kui i3, siis dual 3.3ghx ++ kui i5, siis quad 2.5 ja i7 .. no sellel pole mõtet, sest ma usun, et sa ei jaksa 500€ ainult pisikese kiibi alla panna , eks .. :)

 

rammi .. ise olen vaadanud just, et G.Skrill müüb hea jahutusega mälusi, soetasin omale ärsja 32gb skrilli mälud, väga rahul. vaatasin, et 8gb maksab ainult 40$, 16gb ainult 100$ seega väga hea kraam. mis puutub jahutusse, siis prosele kui valid i3, siis sobib default jahutus, võid lisaks panna veel kastile külge ühe, kaks venti, kuid need pole olulised. hdd vaata ka, soovitaksin ise osta 1x sata3.. mingi hästi pisike, näiteks 20gb ja teine siis mingi hiina pask, kuskil 2TB, esimesele, ejhk kiierle windows peale ja teisele porr :)

 

Loodan et aitasin, kirjutasin kiiruga lasdt toites niiet ma isegi ei mäletagi mida ma teema algusesse panin aga .. jõudu ja jaksu ! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Huvipärast küsin, et millist performance'i sa üldse eeldasid? Selles suhtes, et prose on sul suhteliselt lahjake ja videokaart samuti. Ilmselt nõrgimaks lüliks on siiski videokaart, proset ehk kannataks veidi klokkuda ka, kuid videokaart on kindlasti suur komistuskivi.

 

Ehk siis kaks komponenti ongi põhilised lülid, kuigi võiks ka mainida, et 2GB rammu jääb väheseks! Seega olen kindel, et sinu mure seisneb just nimelt mälupuuduses. Kui sul tavakasutuses arvuti uimab, siis ilmselt on viga kas

a) RAM-i vähe. Võiks kaaluda ühe 2GB pulga juurdesoetamisel ja minna üle 64biti peale.

b) HDD on väga saast, ehk siis just kaldun arvama, et see 160GB pöörleb sul 5400RPM peal, mis teeb kaustade jms avamise aeglaseks.

 

Seega nüüd võiks uue küsimuse esile tõsta - mida mõtled arvuti aegluse näol? Olen mõlemad lahti seletanud, nüüd jääb sinu otsustada, millist sa ise mõtlesid kas rakenduste, mängude ehk siis koormuse all uimane või siis tavaolekus, netis surfates, muusikat kuulates jms aeglane.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Nii 3 põhjust võib olla:

* Arvutisse oled tõmmanud viiruse

* Protsessor kuumeneb üle (ei pea vastu, nõrk jahutussüsteem)

* Kasutad liigapalju asju korraga mis tekib rammi puuduse


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.