Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas mäng jookseb?

Soovitatud postitused

Ostan umbes 1 kuu pärast GTX 560 endale ning tahan teada, kuidas mängud jooksevad :D

 

Kuidas mul jookseb Battlefield 3 ? E5200 2.5GHz; 4GB 1333MHz DDR 3 ;GTX560 (non-ti).

Kuidas mul jookseb Grang Theft Auto IV?

Kuidas jookseks mul Call of Duty Modern Warfare 3 ?

 

Tänan vastuste eest !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mw3 jookseb kinglasti hästi

IV kohta ei oska öelda

bf3 vist on ram just ja just

 

graafika kaardiga peaksid hightile välja pääsema siis vaja rami juurde :D

( tean olen testinud, endal gts 450 ja oli 4gb rami ja proovisin highti ja natuke suurtemates mapites kus palju tossu jne hakkas kinni võtma, lowil jookseb 100% väga hästi)

 

FPSi suhtes ei oska öelda kuna ei jälgi seda.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mw3 jookseb kinglasti hästi

IV kohta ei oska öelda

bf3 vist on ram just ja just

 

graafika kaardiga peaksid hightile välja pääsema siis vaja rami juurde :D

( tean olen testinud, endal gts 450 ja oli 4gb rami ja proovisin highti ja natuke suurtemates mapites kus palju tossu jne hakkas kinni võtma, lowil jookseb 100% väga hästi)

 

FPSi suhtes ei oska öelda kuna ei jälgi seda.

 

Seda ma vajangi, et 1280x1024 Resoga BF3 ilusti 60+ fps läheks, isegi siis on seal mängus siis hea graafika. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ostan umbes 1 kuu pärast GTX 560 endale ning tahan teada, kuidas mängud jooksevad :D

 

Kuidas mul jookseb Battlefield 3 ? E5200 2.5GHz; 4GB 1333MHz DDR 3 ;GTX560 (non-ti).

Kuidas mul jookseb Grang Theft Auto IV?

Kuidas jookseks mul Call of Duty Modern Warfare 3 ?

 

Tänan vastuste eest !

 

Bf 3 ,GTA 4 ja mw 3 peaks kindlasti jooksutama välja,kuna kui mul on mingi gf 210 ja jooksutab gta4 miinumi peal välja:DSiis peaks GTX 560 lebolt välja jooksutama


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja mis protsessor sul oli ?

 

AMD Athlon II X2 220


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mw3 jookseb kinglasti hästi

IV kohta ei oska öelda

bf3 vist on ram just ja just

 

graafika kaardiga peaksid hightile välja pääsema siis vaja rami juurde :D

( tean olen testinud, endal gts 450 ja oli 4gb rami ja proovisin highti ja natuke suurtemates mapites kus palju tossu jne hakkas kinni võtma, lowil jookseb 100% väga hästi)

 

FPSi suhtes ei oska öelda kuna ei jälgi seda.

 

Ram on täitsa norm 4gb on mul endal ka ja mängin ultra peal ja kui kellegil kysimus mis prosa mul on v video siis vaadake signaturi, aga ma arvan, et prosa võiks parem olla?

Muudetud liikme RedBeRRy.=]'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Järgmisena ostan endale i5 2500k, kui seda leidub, väga hea protsessor, siis jookseb kõik ultral välja. Aga selleni aega natukene.

Praegu jah natukene juust, aga peasid, et uued mängud välja vähemalt jooksutab. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Järgmisena ostan endale i5 2500k, kui seda leidub, väga hea protsessor, siis jookseb kõik ultral välja. Aga selleni aega natukene.

Praegu jah natukene juust, aga peasid, et uued mängud välja vähemalt jooksutab. :D

 

Uue emaplaadi pead ka ostma siis, sest socket 775 ei võta i5 vastu ühesõnaga socket 775 ei toeta i3, i5, i7 lihtsalt mainin ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
;2175398']Uue emaplaadi pead ka ostma siis' date=' sest socket 775 ei võta i5 vastu ühesõnaga socket 775 ei toeta i3, i5, i7 lihtsalt mainin ära[/quote']

 

Kahjuks ma teadsin seda juba, Karta on, et uue emaplaadi ostan, praegu ainult 40eurine sees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.