Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Lõin veekeskuses küünarnuki närvi ära . Kirjeldan täpsemalt seal teemas .

Soovitatud postitused

Tere , käisin täna veekeskuses , ja siis käisin mägi jões . Ning siis kuidagi nagu lõin kogematta täiest jõust enda küünarnuki ära . Aga seal küünarnuki juures on see närv või mis iganes , niiet õigemini lõin selle koha ära , Ja see valutas mingi 1 h . peaaegu . Või 20 min. Ja tahaks teada kas ma kahjustasin ka närvi või mis iganes ? Ja kas kellegil on nii juhtunud ??


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

see läheb päevaga yle, koolis tihtipeale lööd vastu tooli ära ja pääsed koju sellepärast :D:D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haha, X ^ ^Sul on ikka väga kerge siis koolist koju saada, ma lähen kooli medõe juurde, "Valetan" et kõrv julmalt valutab, annab valuvaigisteid ja ütleb, loodame et päeva lõpuks on kõrv terve... Kuigi see tundub sedasi, mida väiksem sa oled(Vanus) seda kergemini saad ära, jusiis arstid ei usu veida suuremaid? :) ise lähen kaheksandasse :) ja mind mittekuidagi ei lasta nii kergelt ära :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

hah kirss te olete eestis, soomes suht kõik easym

 

lähed selle juurde ytlen et mul näpus väike haav, vaatab ja saadab su haiglasse vaatama seda -.-

 

aga jh patsi, võta rahulikult lihtsalt selle käega, pulmadeks paraneb ära :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.