Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Herr Kassaki Gamble Päevik - Eesti #1 Gamble FC-s Nightwar

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Selles mõttes, et kutid kes räägivad et teenib siin 2k kuus siis Kassak mis aastal sa rsi mängima hakkasid? Vähemalt sina oled oma aja mida sa rsi peale raisanud oled, rahaga natukenegi tagasi teinud

 

Rsi sai alustatud siiski väga ammu, siia foorumisse jõudsin Jaanuar 2009 ning mängisin juba Rsi:D

 

Nüüd panid sa küll palgi maha...

 

Üür jätke mängust välja. Kassaki näol on tegu 15 aastasega, kelle KOHUSTUS on käia koolis. Tegu ei ole mingi moraalse kohustusega vaid nii näeb seadus ette. Kui tema panga arvele laekuvad siin paarisajast eurost kuni paari tuhandeni ja keegi seda märkab tekib automaatselt küsimus, kus kohast see raha tuli. Ja hakataksegi uurima. Uurimine ise kestab kaua konfiskeeritakse isiklikud asjad ja külmutatakse pangakonto kuni lõpuks saadakse ikkagi aru, et midagi maksustada ei anna, saab asjad tagasi aga aeg on viidetud lihtsalt.

 

 

ONTOPIC

 

Päevik on väga kena. Nüüd jääb üle oodata 20b piiri täitumist :)

 

Samas, Genius jms suuremad kokkuostud, nende arvelt käib kordades suurem summa arvelt läbi ja minu teada pole kellegil mingit probleemi olnud

See 20b piir on nii ja naa:D Ikka müün vaikselt ja noh kindlasti kui mõned ilusad päevad tulevad siis saan ka selle 20b kokku:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uurisin puurisin aga ei leidnud vastust ikka, kuidas sa 1,5b pealt 9b peale said?:D

Cleanisid lihtsalt mingi lambika ära?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Uurisin puurisin aga ei leidnud vastust ikka, kuidas sa 1,5b pealt 9b peale said?:D

Cleanisid lihtsalt mingi lambika ära?

 

8B kasum oli jamh:D

Nightwarilt cleanisin pool ta cashstackist ära. Kõik ühepäevaga 3-4h Fpsi oli see...


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Väga eht päevik.

 

Aitäh!:)

 

Loosimine toimub juba ülehomme:)

 

OSALEGE!:)

 

http://vahvel.net/showthread.php?150634-Eesti-1-Gamble-FC-Nightwar!-Easter-Egg-Loos-Vahvli-sisene!


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõige huvitavam päevik siinses foorumis. Käisin ka natukene mängimas, jäin isegi 100k kasumisse.

 

rsn: TilliPeenar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oled sa idioot ? järjekordne vast 18 saanud isa.. mitu üürikoghemust sul on ka ? ja mis kuradi hooldekuludeks? sa ajad täielikku iba suust välja ju ja pealegi, sa isegi mitte ei kõla targalt ;o

 

http://www.adaur.ee/index.php/uuritulu-maksuvabastus-laiendab-eluruumide-uuriturgu-2/

Üür jätke mängust välja. Kassaki näol on tegu 15 aastasega, kelle KOHUSTUS on käia koolis. Tegu ei ole mingi moraalse kohustusega vaid nii näeb seadus ette. Kui tema panga arvele laekuvad siin paarisajast eurost kuni paari tuhandeni ja keegi seda märkab tekib automaatselt küsimus, kus kohast see raha tuli. Ja hakataksegi uurima. Uurimine ise kestab kaua konfiskeeritakse isiklikud asjad ja külmutatakse pangakonto kuni lõpuks saadakse ikkagi aru, et midagi maksustada ei anna, saab asjad tagasi aga aeg on viidetud lihtsalt.

Keegi ei puutu teid nii väikeste summade juures.

See jääb minu viimaseks postiks siin.

 

 

Väga kena päevik. Ma siiski arvan, et Jagex võtab midagi ette gamble mängudega. Naudi seniks kui võimalik.

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Fps'i?

 

Flower Poker, teine mäng mida hostime.

 

osalen!

 

rsn : saarepoigan

 

Pole like.

 

http://www.adaur.ee/index.php/uuritulu-maksuvabastus-laiendab-eluruumide-uuriturgu-2/

 

Keegi ei puutu teid nii väikeste summade juures.

See jääb minu viimaseks postiks siin.

 

 

Väga kena päevik. Ma siiski arvan, et Jagex võtab midagi ette gamble mängudega. Naudi seniks kui võimalik.

 

Ainuke võimalus gamble vastu on Free trade ära võtta. Kui flowerid kaovad siis meil juba uued mängud olemas.

Viimases hädas saame kolida ümber ka mircusse. Ehk siis ei jää enam jaxeksil midagi üle.

Kuid nagu nad kinnitasid.

Siis kunagi enam free trade ära ei võeta.

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
ma soovitaks sul raha mitme kasutaja peale laiali jagada sest et kui raha hulk kasvab ca 10b+ siis jagex hakkab kontrollima jne võib ban järgneda.

 

Mida ta kontrollib? Gamblemine on reeglitega lubatud ning millide valuuta vahetusega ma ei tegele.

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kenad summad tiirlevad teil seal, mäletan väga hästi seda algust, nüüd mingid kallid gearid seljas, aga siis olid sul seljas mingid nonbuyable asjad:D

Edu muidu!

 

______________

Rsn: Urks15

 

 

Heheh:D Kas olid nonbuyableid või siis Royal full vms:D

 

Lisatud:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

RSN: NerfedYou

 

Mega sexo päevik. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gothic, ega sul kohe ei hüppagi rahvas ligi kes hakkab sulle miljoneid bettima. Keegi ei tunnegi sind korralikult veel. Sa pead tõestama, et oled täiesti usaldusväärne ning pead olema üsna aktiivne, et asjast üldse midagi välja tuleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need teised 10 on kõik scammerid. Kui sa tõestad sealsele rahvale, et oled legit siis hakkab rahvas sinu peal panustama, mis tähendab seda, et scammerid kaovad sealt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Need teised 10 on kõik scammerid. Kui sa tõestad sealsele rahvale, et oled legit siis hakkab rahvas sinu peal panustama, mis tähendab seda, et scammerid kaovad sealt.

 

kust sa võtad, et nad scammerid?

Gothic ütles, et nad teistest chattidest..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
kust sa võtad, et nad scammerid?

Gothic ütles, et nad teistest chattidest..

 

W67 oli ainult üks suurem host keda mõned usaldasid, aga ülejäänud olid seal sacmmerid.

W67 hakkab tulema bettijaid, sealsed juba teavad ka meid.

Teine rank Drakjar on seal teeninud juba üle 1b. W67 lihtsalt peab praegu rohkem sees passima ja rohkem kannatust, aga sealsed summad on isegi suuremad kui w123 omad vahepeal.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.