Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Väike märguanne neile, kes rsgp-ga kauplevad

Soovitatud postitused

SUPERVIP

http://www.sythe.org/showthread.php?t=1442690&page=10

Ei tea, kas on praegu mõttekas suvakatelt sadu/tuhandeid mille ostma tormata, võib vabalt olla sellest glithcist tulnud.

 

E: http://services.runescape.com/m=news/bug-abusers-banned

Muudetud liikme l6bustank'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Huh... Ma ei imestaks, kui limiit peale lendab jälle.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tegin siin kiire rehkenduse.. väledama käega kodanikud teenisid ilmselt mingi 200m/hr 0.o

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui seda listi vaadata, siis seal on suuremad rsgp sellerid. :D

 

Ise õnneks ei kiirustanud ostma, kuid hinnad said ikkagi kannatada..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kui seda listi vaadata, siis seal on suuremad rsgp sellerid. :D

 

Ise õnneks ei kiirustanud ostma, kuid hinnad said ikkagi kannatada..

Lol, seda ma ei teadnudki :P.. Hinnad said kõvasti pihta küll jah, sain sulle veel 100m ära antud 0,3-ga, nüüd peab vist ootama veits :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
mis glitch ? :O kuidas toimib ? :D

juba patched, see oli midagi seoses Crucible-ga, seal sai kuidagi panga ja areeni vahel joostes ja pangas raha maha visates ja üles korjates lambist hunniku pappi teha.

Ise sain ka alles täna teada, kui hakkasin uurima, mis põhjusel rsgp hind nii madalal on. Vaadates, kuidas selle eest praegu kenasti banne laksatakse, siis vb. parem ongi, et maha magasin?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
juba patched, see oli midagi seoses Crucible-ga, seal sai kuidagi panga ja areeni vahel joostes ja pangas raha maha visates ja üles korjates lambist hunniku pappi teha.

Ise sain ka alles täna teada, kui hakkasin uurima, mis põhjusel rsgp hind nii madalal on. Vaadates, kuidas selle eest praegu kenasti banne laksatakse, siis vb. parem ongi, et maha magasin?

 

damn .. oleks tahtnud ka proovida :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jagexi möla on jagexi möla, aga küllap mõnega juhtub nii ka (ei usu, et nad viitsivad väikeste kalade pärast nii palju higistada, aga kindlasti jagub ka neid õnnelikke) :

"As well as the above, there are several other accounts that have accessed the bug but have not abused it. We will be rolling these accounts back to Friday 3rd August, before the bug was being abused and before they gained any wealth from it."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga kui need, kes tegid seda kulda niimoodi ja nemad andsid näiteks seda kulda edasi näiteks suvalistele, kas nendelt võetakse kuld siis või saavad banned jne?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Aga kui need, kes tegid seda kulda niimoodi ja nemad andsid näiteks seda kulda edasi näiteks suvalistele, kas nendelt võetakse kuld siis või saavad banned jne?

Niipalju, kui ma sellest uudisest unise peaga välja lugesin, siis glitcher = ban. muul/ostja/muu kasutaja, kes kulla sai = rollback. Ainult et... kui sinu kasutaja on ka varem hulga kahtlaseid tehinguid teinud, siis võib see praht ka vaiba alt paistma hakata (ma ei tea seda, oletan...) ja on selle võrra sandim lugu.

Muudetud liikme l6bustank'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Untitled.png

 

Roy on ka seal banned listis , kõva irl profit sai ikka tehtud vendadel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Untitled.png

 

Roy on ka seal banned listis , kõva irl profit sai ikka tehtud vendadel.

omg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Hetkel kes kõik ostavad odava hinnaga saavad rollbacki ja müüad profit?

mitte tingimata.

1. Kui sa ostad odavalt sellist kulda, mis ei pärine sealt glitchist, siis on sul sama suur võimalus roll/ban saada nagu ikka.

2. Jagex lubas seda glitchist teenitud raha "jälitada" ja karistada kasutajaid, mis sellega kokku puutuvad. Aga kes ütleb, et nad nii edukalt jälitavad? Kui raha on mitu korda juba käinud läbi wildy/Crucible/Duel Arena/vahepeal lihtsalt trade... Kõiki nüüd küll kätte ei saada, pigem pannakse üksikud suuremad "häbiposti" nagu juba tehti glitcheritega.

müüjatel on profit igal juhul, sest igal pool on ju kirjas, et pole nende asi, kui ban/roll tuleb tehingu tõttu. Niiet pead ise ettevaatlik olema...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jagex kirjutas isegi vendade mängus oldud ajad lehele, kui ma 250 000$ kokku tõmbaks siis oleks mul küll täiesti suva kas saan ban või mitte. :smile: Millidega on praegu veits kahtlane jah, plaanisin isegi osta, aga ootan, et see asi natukene maha vaibuks.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu näha, siis sina ei taju hetkel, millest siin jutt käib.

 

Ma imestan, et sinusugune imbetsill tajub öösel vetsu minna kui häda tuleb...

 

See ,et KÕIK accountid, kes rahaga kokku puutusid saavad rollbacki on naeruväärne. Mõelge nüüd, ma teen stakesid 2-100m piires. Mõni noob, kes ostis keelatud kulda tuleb stakeb mulle 2m ja siis 100le inimesele veel 100k-2m piires raha maha. Kõik 100 inimest saavad rollbacki 3nda augusti peale? See sama isik ostis 10k arroweid läbi GE ja need tulid 5000 erinevalt inimeselt ütleme. Kõik saavad rollbacki kolmandale augustile? VÄGA SUUR osa inimestest on juba selle rahaga kokku puutunud. Nad peaksid enamus mängijad tagasi rollima sel juhul. Fakt on see ,et osa rahast pääses läbi nad bannivad lihtsalt bug abuserid, nende muulad, suuremad ostjad ja nende muulad ja siis mõne suurema ostu sooritanud tavakasutaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.