Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

MyBB alased küsimused ning vastused

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keegi oskab myshoutboxi kirjavärvi muuta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Shoubox võtab värvi sinu stiili global.css ,ist .table 'st.

 

table {

color: #000000;

 

Administraatori paneel -> Themes & Templates -> Sinustiilinimi -> global.css -> -> Edit in advanced mode (vms. oli) -> Vajuta CTRL + F ning otsi: "table {" -> Sealt alumisel real peaks olema värv.

Seda värvi pead muutma, värviformaat on #html;

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://gladiaator.eu/est/foorum

Mul seal ajavöönd shoutboxil ja igal pool vale, kuidas seda muuta sai ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://gladiaator.eu/est/foorum

Mul seal ajavöönd shoutboxil ja igal pool vale, kuidas seda muuta sai ?

 

Pärast timezone õigeks panemist kasutaja seadete alt peaks shoutboxis ka õiget aega näitama. Vähemalt mul oli nii.


As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuna kasutad hostitud foorumit, siis sul puudub ligipääs oma foorumi failidele ning saad kasutada vaid neid kujundusi, mis on selle hosti omaniku poolt üles laetud. Lühidalt öeldes pead ka kujunduse pildid üles laadima, kuid seda sa kahjuks seal teha ei saa. Vaata nende foorumisse, seal on eraldi alafoorum olemas võimaldatud kujundustega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hei!

 

Kas keegi soovitaks häid Mybb teemasi?

 

Ettetänades

-Mystery


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hei!

 

Kas keegi soovitaks häid Mybb teemasi?

 

Ettetänades

-Mystery

 

Kõigil oma maitse. Mõned kohad, kust teemasi tõmmata:

http://mods.mybb.com/themes

http://www.awesomestyles.com/mybb-themes

 

Kui midagi teistsugust tahad, otsi keegi, kes sulle sobiva teema ära teeb.


As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas teha nii, et nt mul on grupp admin, et seal oleks kaks erinevat embleemi. Mingit pluginat nimega Show Additional Group Images kasutasin, kuid see ei töötanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tervist,

 

On siis probleem selline ,et Thanks buttonit ei näita kuigi plugin installitud jne.


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas teha nii, et nt mul on grupp admin, et seal oleks kaks erinevat embleemi. Mingit pluginat nimega Show Additional Group Images kasutasin, kuid see ei töötanud.

 

Alati on võimalik eritiitli pilti (see kus algselt on tähed) kasutada teise embleemi kohana, sätid selle kuvatate piltide arvu 1 peale ja olemas.

Mul peaks arvutis kuskil olema töötav samasugune moodul mybble, leian siis saadan sulle privaatsõnumis :)

 

@Mystery, proovi panna default stiil ja vaata kas ta siis töötab.

Kui töötab siis tõenäoliselt pead sa manuaalselt tegema stiilimuutuse, ehk lisama koodijupi kuskile kindlasse template oma soovitud stiilile.

 

Loodan, et olin abiks.

 

- Finnish.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tervist,

 

On siis probleem selline ,et Thanks buttonit ei näita kuigi plugin installitud jne.

 

Ning muud infot ennustame ise?

 

Ei tegelt selline küsimus, et kas mybb'le on loodud selline asi nagu ikka paljud inimesed teevad "post counti" ehk nad postitavad igasugust möla mis pähe üldse tuleb. Tahaks teada siis seda, et kas on sellist pluginat nagu, et valitud teemades postitades ei tõuse see post count, vaid jääb samaks. :)


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aCP -> Forums & Posts -> Võtad enda alafoorumi, valid Edit forum -> Kerid allapoole, ning seal seisab et Disable post count orsmth.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selline asi on juba algselt sees olemas MyBB's, veidi teistsugune aga olemas.

On olemas selline, et teatud foorumites (või alafoorumites siis) postcount ei tõuse, selleks, et seda tööle panna pead minema:

Administraatori paneel -> Forums & posts (?) ja sealt uut alafoorumit luues(või juba varem loodut muutes) on sul võimalik valida "Show additonal options", vajutad sellele ning see mis sul lahti tuleb sealt peaksid leidma midagi sellist:

1t0do2.jpg

 

Viimaselt võtad linnukese ära.

Siis enam selles alafoorumis mitte üheski teemas postcount ei tõuse, midagi sellist mis keelab postituste arvu tõusmise kindlas teemas ma veel näinud ei ole, isegi moodulina mitte.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aCP -> Forums & Posts -> Võtad enda alafoorumi, valid Edit forum -> Kerid allapoole, ning seal seisab et Disable post count orsmth.

 

 

Selline asi on juba algselt sees olemas MyBB's, veidi teistsugune aga olemas.

On olemas selline, et teatud foorumites (või alafoorumites siis) postcount ei tõuse, selleks, et seda tööle panna pead minema:

Administraatori paneel -> Forums & posts (?) ja sealt uut alafoorumit luues(või juba varem loodut muutes) on sul võimalik valida "Show additonal options", vajutad sellele ning see mis sul lahti tuleb sealt peaksid leidma midagi sellist:

1t0do2.jpg

 

Viimaselt võtad linnukese ära.

Siis enam selles alafoorumis mitte üheski teemas postcount ei tõuse, midagi sellist mis keelab postituste arvu tõusmise kindlas teemas ma veel näinud ei ole, isegi moodulina mitte.

 

Tänan mõlemale, asi korras.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minul töötas ilusti, viga ehk sinus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uurisin juba ei olnud ühtegi sellist indexi taotlist htmli ftps , ise kipun arvama et mingi hosti poolne nali vms , kuna see on freehost siis jah.. , aga endal enam pole tulnud ette seda , saab ilusti minna nüüd nii et ei pea manuaalselt kirjutama /index.php taha.


b

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.