Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

MyBB alased küsimused ning vastused

Soovitatud postitused

SUPERVIP
probleem siis selline pilt räägib ise täpsemalt :) ehk oskab keegi aidata

 

probleem.jpg

 

Ta ei saa andmebaasi sisse logida (parool või kasutajanimi on vale).


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui ma lisan teema ja vaatan seda siis see ei lae ära. Mis teha? kui keegi teab? PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Probleem on siis selline, et tegin foorumi peaaegu valmis ja kui tahtsin teist kasutajat registreerida tuleb selline asi ette: vigga.PNG

 

Sa alla poole ka kerisid, et vaadata mis viga tuli? Saada PMiga mulle foorumi aadress.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa alla poole ka kerisid, et vaadata mis viga tuli? Saada PMiga mulle foorumi aadress.

See ei ole mysql error, sinna alla ei tule mingit error koodi.

 

Kui sul on peal eesti keele pakk siis proovi muuta tagasi inglise keelele ja vaata kas viga tekkib uuesti.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tänud heade soovituste eest aga tegin juba eile reinstalli ära ning sain asja korda. Tekkis selline küsimus, et teemades postitades on osad nupud ingilise keeles. Seda on ju võimalik tõlkida? postitades.PNG

 

Lisaks veel selline küsimus, kuidas muuta neid ikoone seal ees?

foorumi_post.PNG

Muudetud liikme aknalaud'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nope, nupud on pigem HTMLiga kirjutatud. Templates -> sinu teema -> Post Bit Templates.

Sealt vaata uuri


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Äitäh, sain enamus nupud tõlgitud aga jäi tõlkimata veel "new reply", "New theard" jne nupud, kuna ei leidnud asukohta kus need olla võiks. Küsimus on ka see kuidas muuta ikoone foorumite ees?

 

Otsi nendest, võibolla saad targemaks.

http://community.mybb.com/thread-92128.html

http://yuvapix.com/Thread-How-to-get-custom-forums-icons-in-myBB

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On siin mõni tark? Mul on väga loll küsimus. Kuidas ma saan uploadida pluginaid?

 

Lisaksin, et alles näen esimest korda Admin CP paneeli MyBB-l. Ei jaga nagu midagi, et mis ma nüüd teen. :D

Muudetud liikme TheBoss.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
On siin mõni tark? Mul on väga loll küsimus. Kuidas ma saan uploadida pluginaid?

 

Lisaksin, et alles näen esimest korda Admin CP paneeli MyBB-l. Ei jaga nagu midagi, et mis ma nüüd teen. :D

 

Et pluginaid installida, on vaja FTP. Võid saata oma probleemid PMi mulle ja ma proovin aidata, kui vaja.

Muudetud liikme MODDII'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nüüd ma sain nii palju aru, et mul oli vaja FileZillat, nüüd on probleem, et kuidas sinna sisse logida vms, et mis ma panen host kohale ja port?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nüüd ma sain nii palju aru, et mul oli vaja FileZillat, nüüd on probleem, et kuidas sinna sisse logida vms, et mis ma panen host kohale ja port?

 

Igatahes, kui serverit hangid, peaksid sa sellega kaasa saama FTP ja MySQL kasutajanimed ning paroolid. Nende abil sa saad FTP klienti kasutades serveriruumile ligipääsu ja jääb ainult failide uploadimine. FTP andmed saatis veebimajutaja sulle millalgil mailile, otsi üles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi viitsiks mulle logo peale panna teamvieweri kaudu? logo olemas ja ftp aga mul ei lähe miskipärast peale...

Oleks vaja embleemid ka ära teha. skype - xmekkk

 

Logo saab ilma FTP andmeta ka. Saada oma foorumi parool ja kasutajanimi, logo mulle PMi. Aitan üles panna.

Lisasin sind skype.

Muudetud liikme MODDII'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas muuta foorumi värvi? Nt, algul on roheline -> punane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vähe abi mul on kunagisest ajast alles mõned koodi jupid aga ma ei mäleta kuhu neid enam panna peaks tulema shout box üles nägu see fb märk jne. Kus saab lik jne panna ehk on midagi puudu veel.

 


EstGaming.eu Surf (217.146.72.163:27018)

EstGaming.eu Publick (217.146.72.163:27017)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.