Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere, mul on windows xp installiga probleeme. Teen nii nagu peab, arvutile restart, Boot Menu (F10), siis tuleb ette Boot from cd press any key to continue... Vajutan. siis tulevad igast laadimised all. kui laetud siis viskab errori ette.

 

pmts error on selline et ma pean kustutama kõik viimati installitud draiverid ja kustutama arvutist ära viirused. Tegin scan. Mul endal kaspersky mis peaks eemaldama kõik viirused. Tegin scani ära ja oli 0 viirust. proovisin uuesti ja ikka lööb sama errori ette. Windows update on tehtud, aga ma pole viimati installinud uusi draivereid. Milles probleem ja kuidas ma saan seda parandada?


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tere, mul on windows xp installiga probleeme. Teen nii nagu peab, arvutile restart, Boot Menu (F10), siis tuleb ette Boot from cd press any key to continue... Vajutan. siis tulevad igast laadimised all. kui laetud siis viskab errori ette.

 

pmts error on selline et ma pean kustutama kõik viimati installitud draiverid ja kustutama arvutist ära viirused. Tegin scan. Mul endal kaspersky mis peaks eemaldama kõik viirused. Tegin scani ära ja oli 0 viirust. proovisin uuesti ja ikka lööb sama errori ette. Windows update on tehtud, aga ma pole viimati installinud uusi draivereid. Milles probleem ja kuidas ma saan seda parandada?

 

tavaliselt kui windowsit reinstallitakse siis tehaksegi ju nii, kustutad kõik failid mis sul kõvaplaatil on ehk format


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
tavaliselt kui windowsit reinstallitakse siis tehaksegi ju nii' date=' kustutad kõik failid mis sul kõvaplaatil on ehk format[/quote']

 

See ei lase formatit teha mingi voice värk peab tegema pmts tegin nii edasi ja jõudsin selleni http://www.upload.ee/image/2574357/windows.png

 

Kui mul viskas selle errori ette siis tegemist oli mingi CHKDSK /F ma ei tea mis see on :D

Muudetud liikme Haukanamatata'i poolt

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

võta kaamera kõrvale ja kohe kui error tuleb tee pilt ja lase yles.

 

endal pole kunagi probleeme old,

 

aa kas sa ikka teed nii et kui ARVUTE bootib yles siis hakkad windowsi laadima, või mingi lähed start->computer plapla valid plaadi ja installid?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
võta kaamera kõrvale ja kohe kui error tuleb tee pilt ja lase yles.

 

endal pole kunagi probleeme old,

 

aa kas sa ikka teed nii et kui ARVUTE bootib yles siis hakkad windowsi laadima, või mingi lähed start->computer plapla valid plaadi ja installid?

 

arvuti bootib

 

A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer. If this is the first time you've seen this stop error screen, restart your computer. If this screen appears again, follow these steps:

 

Check for viruses on your computer. Remove any newly installed hard drives or hard drive controllers. check your hard drive to make sure it is properly configured and terminated. Run CHKDSK /F to check for hard drive corruption, and then restart your computer.

 

Technical information:

 

*** STOP: 0X0000007B (0xF78d2524, 0xc0000034, 0x00000000, 0x0000000)

 

error on selling

Muudetud liikme Haukanamatata'i poolt

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

tee pilt sellest kuna hetkel kahdlustan kuna sa näiteks blue screenil kuhu tavaliselt windowsi errorid tulevad sealt sa ei copy paste neid :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.