Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pk'imisega on lõpp!

Soovitatud postitused

Külaline blu

Jagex on totaalselt hakanud Runescapet segi paiskama.

See pole enam normaalne, mis toimub.

Nad upuvad endi uuendustesse, sealhulgas arvestamata teiste soove ja huvisid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nõustun Bin Ladeniga, alguses on kõik nii vihased, et te ei saa mille osta, kunagi te veel tänate jagexit selleest.

Paljud inimesed on praegu vihased, nende viha raugeb ja nad hakkavad skillima ja ise raha teenima.

 

t2pselt

mõelge sellele et teid ei saa scammida kui keeg iteie passi teada saab:thumbup:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mõtetu s**t sest milleks ma oma pure arendan selleks et pkda ei saa w? sad... mingi mode ütles täna et jaanuaris saab jälle pk huy usub seda juttu kah keegi... tahavad ennast ise pankrotti ajada paljud quitivad ja nad ei teenigi enam,...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olge kõik vait!n ära osta enam ega mille müü!!

 

saa aru, Tänage Jagexile!

 

Tänage Jagexile? Normall siis, ja mitte Keegi ei pea vait olema, las ütlevad mis tahavad selle jobu Jagexi ja uute haigete updateide kohta. Nad oleksid siis kasvõi võinud nii teha et seal Bounty Huntersite kohas on ikka kõrval non-multi Pkmis koht ka, siis oleks vb isegi midagi suutnud edasi teha, aga jah praeguseks siis Quit mis teha elab üle, Gf Jagex.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No aga mõned inimesed Mängivad Rsi just sellepärast et Pkda, See oli nende ainus tegevus Rsis. Nüüd see ka ära keeratud ja noh, ple midagi teha, Paljud Pkerid Quitivad, Nii low lvlid kui ka High lvlid. Gf,


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tänage Jagexile? Normall siis, ja mitte Keegi ei pea vait olema, las ütlevad mis tahavad selle jobu Jagexi ja uute haigete updateide kohta. Nad oleksid siis kasvõi võinud nii teha et seal Bounty Huntersite kohas on ikka kõrval non-multi Pkmis koht ka, siis oleks vb isegi midagi suutnud edasi teha, aga jah praeguseks siis Quit mis teha elab üle, Gf Jagex.

Õige update, see oli niigi reeglite vastane ja täiesti õige, et sinu sugused 10-14 aastased lapsed (nagu ENAMUS siin foorumis) kes on mingi rsist juba niigi haiged ja närvarid ei saaks enam rohkem oma raha mingite pikslite peale kulutada ja mis iganes.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh suht suva mul vana ma olen ütle mida tahad aga miks PK oli vaja ära võtta? Ja tükk aega olen ise oma raha teinud ja see pole sinu asi kes kuhu oma raha kulutab + ma pole praegu närvis nii et mööda panid, nii et ära hakka iga ühte lihtsalt sõimama.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nõustun Rolvertsiga, see ja duel arena olid head updated.

Skillerid-rahulikud ja sõbralikud, Pkarid-närvilised ja ülbed.

 

sry... pean seda lihtsalt ütlema aga pole ka ime et sa pking ja stakeing maha teed kui sa mõlemas sitakott oled... ja anyways su stats vaadates siis on su nii öelda skillimine ka täiesti ***** kukkunud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Skillimine on nii mõttetu. Paneme puid põlema, jee! See Bounty võiks olla kah non-multi, mõnedes kohtades, siis hea. Pohhui kas wild või ei, seal saab ikkagi tappa (H)!!! :D Aga jah, see pole õige pk. Aga kas stakemine muudeti tagasi nagu vanasti või mis seal tehti?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol lugege foorumitest.... mida need foorumid teavad? mitte kui midagi kui aus olla... mingi idioot kirjutab et tuleb 3k trade mingi 100 11 a. lasevad kohe järgi ... oo sõber rääkis et tuleb 3k trade mod mark rääkis talle seda... oota ja vaata mis tulevik toob...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noh suht suva mul vana ma olen ütle mida tahad aga miks PK oli vaja ära võtta? Ja tükk aega olen ise oma raha teinud ja see pole sinu asi kes kuhu oma raha kulutab + ma pole praegu närvis nii et mööda panid, nii et ära hakka iga ühte lihtsalt sõimama.
Ma ei mölise igaühega vaid hetkel mölisesin konkreetselt sinuga. Tõesti see on jube mida võivad arvutipikslid inimestega teha. Mingid noliferid ja lollakad nii tulevadgi, et passivad päevad läbi netis, kommi-, taskuraha või mis iganes kulutavad mingi mängu peale jne.

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sry... pean seda lihtsalt ütlema aga pole ka ime et sa pking ja stakeing maha teed kui sa mõlemas sitakott oled... ja anyways su stats vaadates siis on su nii öelda skillimine ka täiesti ***** kukkunud...

 

Daa kuradi tonks ma alles alustasin selle kasutajaga skillimist ja liigun quest cape poole nii, et ime tilli ja nuta oma wildy/duel arenat veene lõigates nurgas tagasi:).

No olen mõlemas koba, sest elus mingi 5 korda wildys käind?

Duel arena ka umbes sama palju?

Ei ole sinusugune kes koju tuleb ja kohe ruuni mul muusi tegevusi ka näiteks KOOL!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No skillimine mulle küll mingit pinget ei paku.. väga tore clickida ja oodata, kuni yew maha raiutud on.

Aga pk pole siiski läbi.. nüüd rõhutakse klannile. Proovisin seal hunteris suht heea imo. Homme klanniga sinna :P


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kokkuvõttes see uuendus oli jama, kuid stakemine oli paar millionit korda hullem minu jaoks. Täna proovisin selle bounty värgi ära, minuaurst see oli päris lahe oma lvl 42'ga. Tõmbasin mingile kambale follow ja lammutasime rahvast maha. See on nõme,et kergelt saab jooksu pista, aga actionist puudu ei peaks tulema.


http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=15424&highlight=minu+p%FCss <------ minu mehe staked/ statatsid :D vaadake

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.