Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Soepesu on neile jooksjatele, kes metsa käima lähevad.

Ei tea mis ajast? Sama asi on siseputsadega. Need on mõeldud sees jalgpalli mängimiseks, aga ometi käivad väga paljud inimesed nendega väljas niisama jooksmas, kusjuures jalgpallist on need inimesed väga kauged :O.

Ise käinud viimase kahe nädala jooksul väga palju jooksmas. Jookseme trenniga nii, et hantlid käes(2kg) ja siis teeme lauluväljakul veel trepijookse kah. Esmaspäevast tõmbab taas vaiksemaks ja enam nii palju ei jookse.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna sai Tartu Linnamaraton 42.2 km läbitud :P


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

4:21:38 Viimased 2 kilomeetrit krampides :/


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ilma hantliteta see isegi possible

 

ise jooksen 1 Km ~ 2:30

 

Päris kõva vend oled sel juhul, Eesti rekord on sees 2.21 ning väljas 2.20.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõsi tõsi, suht naljakas on kui mõned siin foorumis mingi ulme aegu välja mõtlevad. Ja kui need osad ajad on isegi tõesed(vähesed neist), siis tähendab see rahulik jooks nkn viimase vindi peal jooksu. Selga, see aeg mis sa ütlesid on vähetõenäolina ka sellepärast, et sa ei tea täpselt kui kiiresti sa jooksed (sellisel tasemel). Ja hantlitega jooksjad, sorry aga saab kohe aru, et ei ole jooksuvennad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
1-HE KM!! mitte kahe

 

 

 

2 Km mingi ~ 5.30 midagi sinna kanti

 

Ma räägingi 1km/1000m ajast, milline osa sulle arusaamatuks jäi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma räägingi 1km/1000m ajast, milline osa sulle arusaamatuks jäi?

 

 

kahtlen ,et eesti rekord selline kuna jap mu aeg kuskil 2:30-2:40 kandis niiet ei taha uskuda et eestlased nii kehva rekordi on teinud

 

 

 

EDIT:

 

vaatasin ning oligi 2.20,49

 

dvj kui kevadel jooksuks l2heb siis pidage silmas pmige mulle kergej6ustiku v6istluste tulemuse tabeli toon ette ja n2itan et v6imalik t2iesti alla kolme joosta ;]

Muudetud liikme Selga'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kahtlen ,et eesti rekord selline kuna jap mu aeg kuskil 2:30-2:40 kandis niiet ei taha uskuda et eestlased nii kehva rekordi on teinud

 

 

 

EDIT:

 

vaatasin ning oligi 2.20,49

 

dvj kui kevadel jooksuks l2heb siis pidage silmas pmige mulle kergej6ustiku v6istluste tulemuse tabeli toon ette ja n2itan et v6imalik t2iesti alla kolme joosta ;]

 

Kuradi idoot oled, sorry, kui tood mulle tabeli oma nimega kus sa jooksed 2:30 - 2:40, siis respekt. Aga alla 3 joosta pole tõesti mingi kunst. Ja iga õige kergejõustiklane teab vähemalt umbkaudselt eesti rekordeid ja ei failiks siin foorumis valetamisega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

kaitseväes jookseme iga hommik soojendus jooksu pea 1 kilt.

Iga nädal umbes 2 korda on jooksmine, kusagil 3 kilti.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kahtlen ,et eesti rekord selline kuna jap mu aeg kuskil 2:30-2:40 kandis niiet ei taha uskuda et eestlased nii kehva rekordi on teinud

 

 

 

EDIT:

 

vaatasin ning oligi 2.20,49

 

dvj kui kevadel jooksuks l2heb siis pidage silmas pmige mulle kergej6ustiku v6istluste tulemuse tabeli toon ette ja n2itan et v6imalik t2iesti alla kolme joosta ;]

 

joonlauaga see 1km mõõdetud?


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kahtlen ,et eesti rekord selline kuna jap mu aeg kuskil 2:30-2:40 kandis niiet ei taha uskuda et eestlased nii kehva rekordi on teinud

 

 

 

EDIT:

 

vaatasin ning oligi 2.20,49

 

dvj kui kevadel jooksuks l2heb siis pidage silmas pmige mulle kergej6ustiku v6istluste tulemuse tabeli toon ette ja n2itan et v6imalik t2iesti alla kolme joosta ;]

elu sees ei usu, et mingi tipp kergejõustiklane on vahvli foorumis ning omab minecrafti serverit, 2,30-2,40 ajaga peaksid sa hetkel kuskil välismaal ennast treenima tulevaseks hooajaks ja tahaks sind tiitli võistlustel näha ning raudselt jooksid sa ümber maja, mõõtsid sammudega ringi ära .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaatasin su kergejõustiku tulemusi.

300m joooksid ajaga 49,7

See korrutada umbes 3ga on 900m

Niiet 900m jaoks kulub sul juba umbes

2,48

 

Muidu ta suht pro küll. Tean teda IRL.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hakkasin ka jooksmisega tegelema. Tavaliselt jooksen 25-30 minutit, distantsi ei tea. Üritan suve lõpuni 5*nädalas joosta ja siis vaatab edasi.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viimaselajal ei viitsi üldse jooksmas käia üksinda v.a. kui keegi kutsub.

Enamasti käin nendel Narva Energiajooksudel ja Ööjooksudel


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jooksin täna 2km aja peale. Sain 8 minutit 50 sekundit. Arenemisruumi on veel korralikult :)


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.