Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suvelõpu kokkutulek 2012.

Milline nädalavahetus sobiks kokkutuleku pidamiseks?  

13 liiget on hääletanud

  1. 1. Milline nädalavahetus sobiks kokkutuleku pidamiseks?

    • 17-18 august
      7
    • 24-25 august
      6


Soovitatud postitused

Tuleks hea meelega. Oleneb täiesti kuupäevast ka muidugi. Oleks tõesti Kesk-Eesti, oleks kenam kui Tallinn. Natuke kauge see vahemaa. Aga ma ei vingu, sesuhtes, et ma niikuinii ei oska öelda, kus seal Kesk-Eestis see hea koht oleks. Aga kui sul see koht juba orgunnitud, siis see ainus tütarlaps foorumis, ei saa ka poiste karjaga liituda. :laugh: Aga võibolla keegi Lõuna-Eesti kandist liigub, siis võib mulle teada anda. :smile: Äkki annab midagi korraldada.

tartust saaksid kaasa minuga, kui ma lähen : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ainult 18+ aastased võivad juua siis seal?

 

Kui sa mõistuse piires juua oskad siis ei hakka seda sulle ilmselt keegi keelama.

 

Kesk-eesti oleks küll hea, aga vaja oleks leida selleks peoks vastav koht. Kõigepealt on vaja leida asukoht ja siis tuleks välja selgitada külaliste hulk. Ja peale seda kõik ülejäänu.

 

Ise oleksin ka võibolla käpp, hetkel 16 - septembris 17 :smile:

 

 

Paneks ehk hääletuse üles, kes oleksid nõus tulema ja kes mitte. Loomulikult ära märkida koht kuhu teil oleks võimalik tulla ja kuhu te kindlasti tulla ei saaks.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pange mingi sissepääsu tasu kah :D saaksite mingi kopika eest äkki normaalse laulja v bändi platsile.

v sebige üritusele toetust :D

 

Vaevalt me seda korraldama hakkame,pigem keegi võtab normaalsed kõlarid kaasa ning läpaka,paneb arvutist midagi.

Muidu ise nõustun ainult tallinnasse tulema,sest mul sugulased seal kõrval,tartusse päris tulema ei hakkaks.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pigem siis tallinna ja tartu vahel mingi koht

Ise veel seeaasta ei tule, kuigi tahtmine oleks


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle meeldib väga idee, et sebime mingi eraldi maja koos aiaga, grillimiseks ja chillimiseks. Mingi ujumiskoht võiks ka lähedal olla. Ma arvan, et asukoht pole eriti probleemiks, kuna bussid ja rongid ju liiguvad ning ka pilet pole eriline röövimine. Oleks ise ka arvatavasti käpp. Lihtsalt mainin, et kuskilt peaks eitesid ka sebima. VB Teha teema mingisse eitede foorumisse ka, et meil selline värk siin ? :D

 

EDIT: Võiks teha ka hääletuse, et kui vanad tulijad on, siis väheke parem arvestada, mis vanuses rahvas kohale tuleb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle meeldib väga idee, et sebime mingi eraldi maja koos aiaga, grillimiseks ja chillimiseks. Mingi ujumiskoht võiks ka lähedal olla. Ma arvan, et asukoht pole eriti probleemiks, kuna bussid ja rongid ju liiguvad ning ka pilet pole eriline röövimine. Oleks ise ka arvatavasti käpp. Lihtsalt mainin, et kuskilt peaks eitesid ka sebima. VB Teha teema mingisse eitede foorumisse ka, et meil selline värk siin ? :D

 

EDIT: Võiks teha ka hääletuse, et kui vanad tulijad on, siis väheke parem arvestada, mis vanuses rahvas kohale tuleb.

See on vahvli kokkutulek! Ma arvan, et kui mingi normaalse ja viisaka sõbranna leiad siis võiksid ju kaasa võtta. Ma ei usu, et keegi vastu oleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Mulle meeldib väga idee, et sebime mingi eraldi maja koos aiaga, grillimiseks ja chillimiseks. Mingi ujumiskoht võiks ka lähedal olla. Ma arvan, et asukoht pole eriti probleemiks, kuna bussid ja rongid ju liiguvad ning ka pilet pole eriline röövimine. Oleks ise ka arvatavasti käpp. Lihtsalt mainin, et kuskilt peaks eitesid ka sebima. VB Teha teema mingisse eitede foorumisse ka, et meil selline värk siin ? :D

 

EDIT: Võiks teha ka hääletuse, et kui vanad tulijad on, siis väheke parem arvestada, mis vanuses rahvas kohale tuleb.

 

Usu mind, sa ei rendi sellise seltskonnaga mingit kohta naljalt. Oletame, et kohale lubab tulla 20-30, võid julgelt 30% inimestest ikkagi maha arvestada. Pidusid peetud renditud kohtades küll ja küll, sa peaksid sellelt 20lt-30lt küsima 10-15 euri näkku, et koha ees suurem osa ära maksta, aga see on juba utoopia, et kindlalt tuleks paarkümmend inimest ja need kindlalt veel maksaks nii palju selle eest. Risky business, kokkuvõttes keerataks käru ikkagi inimesele, kes antud hetkel on renditud koha eest "vastutav" ja see kurjus läheb ikkagi tema rahakoti pihta. Üldiselt on lisaks veel vaja ettemakse teha ja teatud raha neile maksta as-in-midagi-peaks-katki-minema, mis ületab olenevalt kohast ka sadu eurosid, mille saab küll tagasi, but hey, inimesed on kärsitud ja nende mõistus seda selgelt ei võtaks ja pigem jätaksid tulemata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sel juhul võb ka telkidega kuhugile kenasse kohta minna minu poolest. Kasvõi Kesk-Eestisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleks ka isegi käpp, aga asi selles, et tundub, et te enamus siin tuttavad juba üksteisel jne, ei viitsiks üksi loner ka olla. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See lonerite asi on arvatavasti suurim probleem. Peab midagi selle vastu tegema, ma arvan. Mingid seltskonna mängud? Midagi sellist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mulle meeldib väga idee, et sebime mingi eraldi maja koos aiaga, grillimiseks ja chillimiseks. Mingi ujumiskoht võiks ka lähedal olla.

 

liiga project X ppole läheb juba see :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Kakoi lonerid, selle pärast ei tasu küll põdeda. Kui näiteks kaks inimest tunnevad üksteist ja suhtlevad omavahel ainult ja mitte teistega on nad sama hästi lonerid ju teiste silmis? ;) Keegi ei tunne kõiki, kokkutulek selleks ongi et tuttavaks saada ja chillaxida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellised kohad on väga kenad. Ma arvan, et kokkutuleku võiks korraldada sellises kohas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

RMK ikkagi ju. Terve Eesti on selliseid place täis. Aga mere ääres oleks chillim. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ausalt öeldes,ei tea mina sellest foorumist mitte kedagi,kes tulevad sinna.

 

Peipsile jätan tulematta,kui tulen,siis ainult tallinna.

 

Muud ei olegi sinu postidest näinu, kui ainult seda, et see peaks Tallinnas toimuma sest sinu mingid sugulased elavad seal. Võiksid teiste peale ka mõelda ja ma arvan, et kui üks inimene jätab tulemata siis ega see suurt ei muuda.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muud ei olegi sinu postidest näinu, kui ainult seda, et see peaks Tallinnas toimuma sest sinu mingid sugulased elavad seal. Võiksid teiste peale ka mõelda ja ma arvan, et kui üks inimene jätab tulemata siis ega see suurt ei muuda.

 

Tõsi. Eks ma pean siis tulematta jätma,kuid kui peipsi ääres toimub,siis see on juba teie korraldada.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.