Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  Seus

  Liikmed
  • Postituste kogus

   127
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

   0%
  • VP$

   230 [ Anneta ]

  Turu statistika

  • 0
  • 0
  • 0

  Reputatsioon

  0 Neutral

  info Seus'i kohta

  • Aste
   Pehme Vahvel
  • Sünnipäev 15.07.1994
  1. nonii... sai vahepeal joomas käidud, elatud hangover üle ja tehtud muid lollusi (olete kunagi pannud PIN kood 0000 3x valesti?) igastahes, heroes done abyss gear: ja runecraftimine läheb lahti 3, 2, 1
  2. mingi üleeile öösel sain vist, vaheajal uue hooga edit: Nonii nüüd tuleb tiba pikem post. Eks peale natuke aega niisama skillimist, questimist, treenimist olen lõpuks väikse suuna võtta ja tean nüüd mida edasi teha, kuhu sihin jne. Nimelt on mul def 45, mida ma ei plaani edasi arendada. Kavas on mul arendada magicut, ranget, runecrafti, farmi, herblore ja võibolla midagi otsa ka veel nippet-näppet. Edasi on kindlasti plaanis veel rfd ka ära teha, selleks ka sub-queste ja statse vaja, ühesõnaga need ma võtan ka ette. Ahjaa, oleks unustand peaaega - fremmenik trails archer helmi jaoks on ka kompotis. Kui statsid korralikumad, rfd tehtud, raha ka olemas piisavalt, siis tahaks selle oldschool wildernessi ka uuesti kätte võtta. Peas ma kujutan ette kuidas ma green dragon killereid entanglen, teleblockin ja kasti taon.. eks näis mis tegelikult saab ja noh, sinna korralikult aega veel. Algraha ma plaanin siis teha runecraftiga, nimelt peaks ma kasutajaga KeitzH tegema heroes questi pühapäev ära, mis tähendab, et saan glorysi chargeda, mis tähendab abyssi kasutamist. Nature runesi hakkab tulema nagu vändrast saelaudu. Sinna vahele teen ma herbrune, ja eks näis kas lükkan pottideks ära või müün otse maha. Aga egas midagi siis, algus olemas.
  3. grind, grind, grind.. total 700 oli nagu lumme kusta
  4. oota 2 clued tegidki ja siuke reward vä, või need lihtsalt parimad? kui esimene variant, siis siit tuleb luckeri hoiatus kah.
  5. cashflow part II lesgoo thieving 30-35..
  6. Tervist. Ega pikka juttu ei viitsigi teha. Olen 16 ja ikka veel ei suuda ma öelda EI kui tuleb välja rune 07, ehk täielik nostalgialaks ning tulemus on siin - istun reede õhtul kodus ja pelan. Eks ma üritan seda blogi siin ka aktiivsena hoida, võibolla kui tuleb mingi pikem seeria, siis kunagi hea vaadata. Olen ka nüüdseks surnud saidil rune24 omanud erinevaid blogisi, võibolla mõni tunneb mind ära järgnevate nimede pealt - tropp, G4S, vikatimees54... Igastahes. Day 1:
  7. Mul tuli mõte, et äkki peaks tegema fb ka sellise varjatud kommuuni kuhu liituks kõik kes pelama hakkavad? Seal oleks üpris hea suhelda jne... kes käpp oleks?
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.