Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Minu autode kogumik.

Soovitatud postitused

eoooooooooooooooooooooooooo. valeraha, pean konfiskeerima.

 

mul 10. juuni sünnipäev, if you know what I mean. :D

 

aga asjast rääkides, mis tulevikuplaanid? nagu aru saan siis VW olemas?

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
eoooooooooooooooooooooooooo. valeraha, pean konfiskeerima.

mul 10. juuni sünnipäev, if you know what I mean. :D

aga asjast rääkides, mis tulevikuplaanid? nagu aru saan siis VW olemas?

 

Vw pruudi auto, ise väga ei liigu. Aga RS5 veel olemas endal. Tuleviku plaanidest väga ei räägi, aga uue auto budget jääb kuskile 150-200k juurde, seega valikut kui palju.

 

Tähistame siis kuidagi su sünnat?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vw pruudi auto, ise väga ei liigu. Aga RS5 veel olemas endal. Tuleviku plaanidest väga ei räägi, aga uue auto budget jääb kuskile 150-200k juurde, seega valikut kui palju.

 

Tähistame siis kuidagi su sünnat?

 

ma olen valmis hispaaniasse tulema :D :D üheotsa pilet suveks :D

 

budget 150-200k...ma proovin otsida mingi rondi 5k'ga :D

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Skyline R34 ei paku huvi? Või üleüldse mingi looma ehitamine (c 1000 hobust rattasse) ? Oleks endal selline võimalus siis ilmselt ehitaks endale/laseks ehitada vähe kurjema masina. Kindlasti mitte igapäeva sõiduks kuid ei näe ka isiklikult mõtet 150k autol. Eks igaühel erinevad soovid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole päris pikalt seda teemat ega seda foorumit külastanud, hmm.. Kuidas mu lemmik Alfa elab?

Paar postitust tagasi kirjutas et Alfa müüdud :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Skyline R34 ei paku huvi? Või üleüldse mingi looma ehitamine (c 1000 hobust rattasse) ? Oleks endal selline võimalus siis ilmselt ehitaks endale/laseks ehitada vähe kurjema masina. Kindlasti mitte igapäeva sõiduks kuid ei näe ka isiklikult mõtet 150k autol. Eks igaühel erinevad soovid.

 

Looma ehitamine nõuab kõvasti aega ja tahtmist. Selgesti on võimalik lasta ehitada, AGA kõva elltööd peab ikka tegema, mis omakorda nõuab aega. Otseselt ehitama ise kindlasti ei hakkaks ning Japside poole ei vaata üldse, tunduvad liigselt nooruslikud. Peas on keerlenud http://www.ebay.com/itm/Ford-Mustang-Shelby-GT500-/142002849099 midagi sellist tulevikuks, aga hetkel puudub lisa garaaz, et osta endale hobiauto. Olen täitsa nõus, et isegi 100k+ auto on täiesti raha raiskamine, eriti uuem, kuna väärtus langeb igakuiselt ning kokkuvõttes kaotab üpriski palju raha. Sellises summas auto on puhas eputamine/näitamine, ma isegi ei sõida rajal ...Aga arvestades seda, kus ma elan ning enda tuttavaid, siis enamustel on 100k+ autot ja 1m+ elamised. Pisik on külge jäänud. Muidugi ma ei pane enda kogu raha auto alla, ega võta laenu(mis oleks veel suurem totrus). Ebanormaalse hinnaga mänguasjad on hea motivaator pingutama rohkem ja sihtima veel kõrgemale. Viimane lause ongi suurim põhjus, miks ma sihin lambo aventadori poole.

 

Taaskordselt ostis üks sõpradest 140k maksva masina:

20160518_155803%5b1%5d.jpg

 

Btw, ega kellegil ei ole kontakti seoses mitte kõige legaalsemalt ülevaatuse läbimisega?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Looma ehitamine nõuab kõvasti aega ja tahtmist. Selgesti on võimalik lasta ehitada, AGA kõva elltööd peab ikka tegema, mis omakorda nõuab aega. Otseselt ehitama ise kindlasti ei hakkaks ning Japside poole ei vaata üldse, tunduvad liigselt nooruslikud. Peas on keerlenud http://www.ebay.com/itm/Ford-Mustang-Shelby-GT500-/142002849099 midagi sellist tulevikuks, aga hetkel puudub lisa garaaz, et osta endale hobiauto. Olen täitsa nõus, et isegi 100k+ auto on täiesti raha raiskamine, eriti uuem, kuna väärtus langeb igakuiselt ning kokkuvõttes kaotab üpriski palju raha. Sellises summas auto on puhas eputamine/näitamine, ma isegi ei sõida rajal ...Aga arvestades seda, kus ma elan ning enda tuttavaid, siis enamustel on 100k+ autot ja 1m+ elamised. Pisik on külge jäänud. Muidugi ma ei pane enda kogu raha auto alla, ega võta laenu(mis oleks veel suurem totrus). Ebanormaalse hinnaga mänguasjad on hea motivaator pingutama rohkem ja sihtima veel kõrgemale. Viimane lause ongi suurim põhjus, miks ma sihin lambo aventadori poole.

 

Taaskordselt ostis üks sõpradest 140k maksva masina:

20160518_155803%5b1%5d.jpg

 

Btw, ega kellegil ei ole kontakti seoses mitte kõige legaalsemalt ülevaatuse läbimisega?

 

kas selle auto esiotsal on surnud putukad või lil diamonds :P ?

 

//misiganes sätendavad pimedas ja valguse käes.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See mersu on ülimalt kena masin.

Soovitaksin vaadata bentley poole, käisin ise proovikat tegemas cabrioga ja mulje jäi lihtsalt super ja kuidagi ei tahtnud rooli tagant ära tulla enam. Luksus ja sportlikkus sobivad kenasti selle auto puhul.

Kuid arvan, et sul juba ilmselt see variant peast läbi käinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kas selle auto esiotsal on surnud putukad või lil diamonds :P ?

 

//misiganes sätendavad pimedas ja valguse käes.

 

Naljakas, et mainisid, muidu stangel on jah putukad, AGA:

2016-05-27_1746.png

Esituled on reaalselt tehtud swarovski kristallist(pole päris teemat, aga suht lähedal)

Viide: http://jalopnik.com/the-2015-mercedes-benz-s-class-coupe-has-crystals-for-h-1520487315


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Huvitav, kas see mersu ei ole enam eesti registris?

Kuna maanteeamet väidab, et sellise numbrimärgiga masinat ei eksisteeri

 

Nüüdseks numbrimärgiks DEX1

 

Soeta jah aventador, siis tuleb otselend hispaaniasse kah.

 

Vot, veel põhjust, et sinnapoole liikuda! Aastaid juba lubanud mulle külla tulla.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sinu ebay lingiga tuli kohe nostalgia pauk Gone in 60 sec filmiga, hetk hiljem vaatasin isendi numbrimärki :D

Aga seoses ülevaatusega siis vahepeal tõmmati suurel enamusel ärid kinni, kes tegelesid taolise teemaga. Muidugi saab, aga pead omama tuttavaid ning jutt liigub suust suhu ainult.

Kui su mõtted liiguvad lambo poole siis tekkis küsimus, miks just lambo? Puhtalt eksklusiivsuse pärast? Uued porsche 911 GTS turbo ei paku huvi? Või silm puhkab edevamate autode puhul. Mersul pole ka häda midagi, aga keskmise inimese seisukohalt ütleks et selle raha eest on paremaid autosid turul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

 

Tundub suht jubedas olukorras olevat, piltide järgi :(. Aga võiks käia vaatamas ikka. Hind veits üles keritud ka, aga arvestades selle auto eluiga ja omanikke, siis miks mitte.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tundub suht jubedas olukorras olevat, piltide järgi :(. Aga võiks käia vaatamas ikka. Hind veits üles keritud ka, aga arvestades selle auto eluiga ja omanikke, siis miks mitte.

Muarust näeb see lambo jube rõve välja, uuemad on ikka tunduvalt ilusamad, paraku on ka see tõsi, et mida rohkem "kuulsaid omanikke" seda rondim see masin on, neil suht pohhui, ega neid see auto eriti ei koti, h**ravad ära ja siis panevad müüki, ostetakse kallilt ära, h**ratakse edasi ja müüakse jälle edasi, kuna mingi loll ära ostab ja tambib pool auto ostuhinnast korraga veel alla, et ilusaks ja korralikuks saada, kuid allatambitud raha ei saa ta enam mitte kunagi tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.