Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Viimasel ajal skypes, teamspeakis või kus iganes mikriga rääkida, öeldakse mulle, et mul mikker ragiseb ja midagi pole aru saada, mida räägin. Olles proovinud mitmeid mikreid, pole midagi muutunud, endiselt jama. Rääkisin sõbraga, tema pakkus, et helikaart on tuksis. Kas siis võibki asi helikaardis olla või on veel mingeid muid võimalusi? Loodan, et saan siit abi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Helikaart on jh läbi läinud,kuna kui oled proovinud mitmed mikreid ja ikka ei tööda vms,siis suht kindel,et ei tööda.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Helikaart on jh läbi läinud,kuna kui oled proovinud mitmed mikreid ja ikka ei tööda vms,siis suht kindel,et ei tööda.

 

miks sa just väidad, et ei tööta? alati tuleb alustada kontrollimist ühendustest juu. Las Fritzen vaatab üle hoolikalt kontaktid kõigepealt siis saab edasi juba juhatada ja abistada juu.

Iga asi ei pruugi olla läbi kui tal võib olla mingi väike viga.

 

Taavi.


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vb on lihtalt mõni juhe lahti vms,järeldasin sellest ,et kui ta on proovinud mitmeid mikreid ja need ei tööda ,siis oleks suht suur võimalus,et heli kaart on läbi aga võib olla ka juhtme viga vms.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
joote viga ikka, aga ta peab vaatama lihtsalt selle ühendus koha ära, et klemmid ei ole kulunud või ära väsinud, mul selliseid arvuteid ennemgi ette tulnud :)

Võib täitsa olla jah, kuigi tavaliselt ikka helikaartidel ei ole joote veaks põhjust, see tekib temperatuuri muutusega ja kui sul pole just võimendatud kaart siis ei tooda ta peaaegu mingit soojust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võib täitsa olla jah, kuigi tavaliselt ikka helikaartidel ei ole joote veaks põhjust, see tekib temperatuuri muutusega ja kui sul pole just võimendatud kaart siis ei tooda ta peaaegu mingit soojust.

 

nojah tavaliselt küll, aga noh minu käest on ikka igasugu peldikuid läbi käinud...


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Joote viga võib olla ilusti helikaardil(kuigi int. puhul tõesti see 1 100000). Mikker läheb ju helikaarti juhtmega. Äkki hoogsalt mängides mikri juhe jäi tsipa lühikeseks ja andis valu pistikule, tulemus, jootest lahti pistik(oleneb mikrist muidugi, kapi/laua peal seisev seda ei põhjusta) ...


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.