Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kas me rohkem lollimaks ei saa minna ? Pugeja embleem... veel Henryl ja muul tuntud tegelasel, plz tehke võimalus need 1 kilikga välja visata, need on häiriviad, teevad foorumi koledaks.

Muidu, alati on nii, kui rahvas küsib midagi huvitavat admintiimi käest, siis on ei ei ei, aga kui admin midagi teeb, siis ta nagu ei küsigi, äkki teeks hääletuse, kas need asjad jäävad või ei, kuna see on üle mõistuse juba.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sa tahad sõna võtta, siis vähemalt võiksid vormistada oma teema korrektselt ning ilma kirjavigadeta.

Mina ei näe nendes awardides mitte kui midagi halba. Henry ei pea mingit hääletust tegema, kui ta ei taha.

 

Cheers,

pisargaas.

 

//edit: Miks on pealkiri üldse seotud pugeja embleemiga? Miks mitte näiteks mingine muu embleem, häirib sind miski? No offence, aga mulle lihtsalt tundub, et sa oled kade kellegi/millegi üle.

Muudetud liikme pisargaas.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ausalt öeldes, selle pugeja autasu võiks küll eemaldada, see pole ju mingi autasu...

 

Täiesti poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kui sa tahad sõna võtta, siis vähemalt võiksid vormistada oma teema korrektselt ning ilma kirjavigadeta.

Mina ei näe nendes awardides mitte kui midagi halba. Henry ei pea mingit hääletust tegema, kui ta ei taha.

 

Cheers,

pisargaas.

 

//edit: Miks on pealkiri üldse seotud pugeja embleemiga? Miks mitte näiteks mingine muu embleem, häirib sind miski? No offence, aga mulle lihtsalt tundub, et sa oled kade kellegi/millegi üle.

 

Mille üle ma kade peaks olema, kui ma tahan, et need saaks eemaldatud ? Aga see pugeja embleem on täiesti mõttetu.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

no ma kh ei saa aru nagu mõted neil pole, juhtkonna liikmetele on lampineid lisatud ju, henry näiteks pole mc teemas mitte yltse aktiivne ega midagi, vb 2 postitust teinud ja siis näiteks keegi nagu mina kes käin seal igapäev ja aitan teisi seal mul pole seda. kui vaatab henry awarde seal need reasonit et miks saanud siis poolte asjade peal pole mitte midagi kirjas et miks ehk lampi lisatud endale

:D

 

aga bart nendest awardidest pääsed suht kergelt mööda, laadi ad block ja lisa need sinna :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selle pugeja awardi saavad ainult parimad pugejad, mis seal halba on?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Henry minuteada pole pugejas, ega top minecrafter.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Henry minuteada pole pugejas, ega top minecrafter.

 

Usu mind, awardid ei valeta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Usu mind, awardid ei valeta!

 

valetavad ju

 

henry awardites:

 

3134.png

lampi lisatud :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõike ei pea võtma siin maailmas nii tõsiselt. Me oleme inimesed ja meile meeldib nalja teha. See, et sina ei saanud mingit autasu ei ole põhjus maailma vihata. Ning kahjuks MC autasu antakse neile kes on seal aktiivsed ja sõbralikud, ڷorѯڴӼ on seal alafoorumis sõbralikust inimesest väga kaugel.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.