Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ma plaanin siis osta arvuti vesijahutusega sellise:http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LAUAARVUTID-ARVUTIKESKUS-PC-Arvutikeskus-Gamer/Arvutikeskus-i7-Sandy-Gamer-Extreme-143564 ja tahtsin küsida, et kas on hea arvuti ja kas vehijahutusel tuleb midagi juurde lisada kunagi, kuna nimi vesijahutus kas siis tuleb vett juurde lisada vms ?? Palun aidake!!!!

 

Või osta see: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LAUAARVUTID-ARVUTIKESKUS-PC-Arvutikeskus-Gamer/Arvutikeskus-Sandy-E-Extreme-144100

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arvutile mälu võid heaga juurde osta, seda 8gb on sellise püssi jaoks vähe.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Bart, 8g on piisavalt. Hetkel ei ole mänge, mis võtaksid rohkem nvn, aga kui sa oled 3d disainer jne, ning rendereid paljusi asju siis võid RAMi heaga juurde lisada.

Ning jah, vett pead ise lisama.

 

Ning soovitan 1mest varjanti, teine kole + nõrk prose jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga kuidas ma seda vett lisan ja mis aja tagant lisada tuleb ja kui palju++

 

Ma arvan, et kui sealt arvuti ostad, siis nad räägivad sulle kõik korralikult ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

8g piisab, aga kui tahad serverit vms hostida siis jep 16g parem.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Usu või mitte, aga ma panin praegu AK-s samasuguse komplekti ISE kokku ja vaata mis ma hinnaks sain.

QNFrH.png

 

Ma pakun, et nende säästetud 300 eurile võib arvutit PALJU paremaks teha ja saad sellise püssi, et ise ei usu.

 

Kui selle Sandy-E Extreme komplekti juppidena ära osta, tuleb veel suurem summa kasumisse. Näiteks 400 euri?

Muudetud liikme Premium'i poolt

bmw2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

btw korralik vesijahutus läheb 200€ ringis maksma, oleneb kastist kui nt haf x kast siis saab sinna panna ülesse 360radi taha 140radi ,juba radid maksavad 100€+ cpu block korralik on 60€ pump 49€

ja veel vesijahutusse ei lisata tavalist vett vaid sinna pannakse jahutusvedelikku!!!!!!!

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-Vesijahutid/Coollaboratory-Liuid-Coolant-Pro-UVGreen-1L-94423

+ veel sinna tuleb veel igasugu lisasid

kui tahad et ma kirjutaksin sulle komplekti mis mina enda arvuti jaoks kokku panin siis anna teada.

 

ja vesijahutus on mõttetu kui sa ei overclocki!!!!!!!!!!!!!!!

 

aa kui sa mõtled h60 ja h80 siis neid ei pea kunagi täitma need on prefilled ja sa ei saakski neid täita vaid sa lõhuksid need ära.

Muudetud liikme midaasja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
spy, kui su eelmises teemas oli juba korralik arvuti kokku pandud siis miks sa tahad mingit komplekti saada mis on saast siukse hinna kohta. Lased arvutikeskuses neil ise kokku panna koos vesijahutiga. Ja juppe saab tellida järelmaksuga.

Minu arust just see kokkupanemine ongi üks huvitavamaid asju, aga noh jah kui ta ei oska või ei taha siis maksuga see lisa 20€ juurde. Minu arust on see raha raiskamine.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No, mõnele on see tõesti huvitav, aga näiteks neile kes seda ei oska, peavad selle lisaraha ära maksma.

Nojah samas peaks mingi õpetus ka olema kuidas kokku panna, aga no kui ta ei taju üldse seda värki siis oleks vast jah parem see lasta kokku panna.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nojah samas peaks mingi õpetus ka olema kuidas kokku panna, aga no kui ta ei taju üldse seda värki siis oleks vast jah parem see lasta kokku panna.

 

peaks tõesti tegema õpetuse video näitel... aga muidu vähemalt ma arvan nii, et sinna vesijahutisse võib ka panna tavalist tosooli...


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.