Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Soovitan sul kaaluda eriala mis sulle väga-väga meeldib. Igal inimesel on erinevad unistused ja soovid, teistel on natukene raske soovitada, sest nad kalduvad pakkuma eriala ikka enda vaatevinklist. Kui sulle vähegi puutöö meeldib siis soovitan sul minna õppima restaureerimist, tõesti väärt amet + palk on hea. Kui sulle meeldib süüa teha siis vali kokandus. Otsuse pead langetama sina ise, keegi teine seda sinu eest ära teha ei saa :smile:

 

~ Silver^


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuid samas peaks mõtlema ka tuleviku peale, pole mõtet valida ametit, mis sind tulevikus ei toida. Paljud lähevad tisleriks, kuid selle ametiga ei pruugi sul tulevikku olla, kuid samas, mine sa tea. Endal algab juba järgmisel nädalal uus kooliaasta (ei ole suvetöö, ega midagi säärast). Ja kui nüüd aus olla, siis natuke ootan ka kooli. :D Koolis vähe kergem kui tööl, kuid samas oleks vaja ka raha teenida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõnes mõttes tahaks kooli, samas ei tahaks ka. Oleks mida teha päevade kaupa. Ei pea istuma ja vahtima lakke, kui midagi teha pole. Samas, võiks see suvi veel kesta ja kui mõelda, mis kõik koolis ees ootab. Noo, eii! Õpetajate päev - see aasta tuleb meil endil õpetajad olla. :thumbdn: Ja on teada, et kui Sa ka algul kooli tahad minna. Nädala ära oled, siis ega rohkem ei viitsi ka. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaisaga sama situatsioon,sooviks ning ei sooviks. Muidugi oleks tore klassikaaslaseid näha,kuid samuti ei ole väga tahtmist õppimisele.

Samuti olen ka mina see aasta õpetaja :)


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõnes mõttes tahaks kooli, samas ei tahaks ka. Oleks mida teha päevade kaupa. Ei pea istuma ja vahtima lakke, kui midagi teha pole. Samas, võiks see suvi veel kesta ja kui mõelda, mis kõik koolis ees ootab. Noo, eii! Õpetajate päev - see aasta tuleb meil endil õpetajad olla. :thumbdn: Ja on teada, et kui Sa ka algul kooli tahad minna. Nädala ära oled, siis ega rohkem ei viitsi ka. :D

 

no kui sa ei taha siis sa ei pea ju õpetaja rollis olema.. Keegi sind ju ei saa sundida... või saab?

 

Teine variant on muidugi sel päeval puududa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eriti hea põhjus peab olema, miks ei saa ma sel päeval osa võtta. Samas ei taha kedagi alt ka vedada, et algul luban ja siis ei ilmu kohale. Aga eks näis mis saab. Las enne algab kool ja kuuleb!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eriti hea põhjus peab olema, miks ei saa ma sel päeval osa võtta. Samas ei taha kedagi alt ka vedada, et algul luban ja siis ei ilmu kohale. Aga eks näis mis saab. Las enne algab kool ja kuuleb!

Õpetajate päevas ei tohiks küll midagi rasket peituda, pigem siiski selline lõbus sündmus. Peate lihtsalt ise asja muhedana hoidma. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui on huvi APJ pingijuhtimise vastu, siis soovitan kindlasti. Väärt amet, väärt palk(muidugi mitte eestis). Nt Soomes saaks min 2000euri kuus selle erialaga ;) Nii et mõtle, ma ise läksin koostelukksepaks õppima kutsekasse, mis läheb ka pmst selle eriala sisse, ainult kui ma tahan APJ pabereid saada siis pean minema täiendõppesse. See pingi käima panemine ei olegi nii raske, raske asi on masinale selgeks teha mis teha tuleb, ehk koostada joonis, kuhu tuleb märkida kus, mida, millega teha tuleb. See ei ole lihtne, ma usun aga pika peale, kogemustega õpib selle selgeks. ;)

 

Nohjah, ma võin siin rääkida küll mis saama hakkab aga eks sa ise vaata mida sa ise eelistad ja mis Sind just huvitab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.