Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Annetaja privileegid.

Soovitatud postitused

Märkasin, et osad privileegid on ära muudetud. Mis täpsemalt kaduma läks siis?

Ennast häirib kõige rohkem see, et eemaldati teema kutsutamise ning lukustamise võimalus. Ning samuti ka see, et igaüks saab nüüd teema pealkirja vahetada. Mitte et ma privileegide pärast annetasin, kuid annetajatel võiks ka omamoodi õigused olla.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teemade lukustamine ja postituste kustutamine eemaldati kuna inimesed hakkasid seda kasutama viisidel mida me ei soovi. Ehk avama enda teemasi mis oli suletud moderaatori poolt või kustutades postitusi mis olid teemale tähtsad jättes mõnest kasutajast lolli mulje. Teema pealkirja muutmine on kõigile kuna sel viisil nagu ta meil enne oli ei töödanud ta kõikidele annetajatele ja kui olla aus siis see tekitas ainult liigset tööd juhtkonnale. Mul on plaanis lisada uusi funktsioone annetajatele aga seda alles mõne aja pärast.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen poolt ,et võiks tagasi tulla. Palju normaalsem oli nii ,et kui said nt tehingu tehtud siis lükkad rahulikult teema kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostu & müügi teemas võiks see sulgemise asi olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Teemade lukustamine ja postituste kustutamine eemaldati kuna inimesed hakkasid seda kasutama viisidel mida me ei soovi. Ehk avama enda teemasi mis oli suletud moderaatori poolt või kustutades postitusi mis olid teemale tähtsad jättes mõnest kasutajast lolli mulje. Teema pealkirja muutmine on kõigile kuna sel viisil nagu ta meil enne oli ei töödanud ta kõikidele annetajatele ja kui olla aus siis see tekitas ainult liigset tööd juhtkonnale. Mul on plaanis lisada uusi funktsioone annetajatele aga seda alles mõne aja pärast.

Kogu arvamus olemas.

Aga samas, sa võiksid siis eraldada mingid annetajad, kes suudavad privileege korrektselt kasutada, inimesed kes pole ns annetajad vm, kelle vastu sul isiklik usaldus et midagi taolist ei teeks. Just sayin'

Eks ootame siis. :)


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kogu arvamus olemas.

Aga samas, sa võiksid siis eraldada mingid annetajad, kes suudavad privileege korrektselt kasutada, inimesed kes pole ns annetajad vm, kelle vastu sul isiklik usaldus et midagi taolist ei teeks. Just sayin'

Eks ootame siis. :)

 

arvan ka et nii oleks hea, aga siis peab rohkem annetama, võiks nii olla. ja kui väga palju annetad saad admini õigused ka, see tooks ropult pappi sisse :thumbup:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
arvan ka et nii oleks hea, aga siis peab rohkem annetama, võiks nii olla. ja kui väga palju annetad saad admini õigused ka, see tooks ropult pappi sisse :thumbup:

 

Teema lukustamise võimalus võiks tagasi tulla, kuid kui mingi troll annetab "hästi palju" ja saab admini õigused...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaatasin ka, et ma ei saagi teemat lukku panna? Esmane reaktsioon oli: wtf? Pointlessilt annetasin?

ootan neid uuemaid asju siis!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vaatasin ka, et ma ei saagi teemat lukku panna? Esmane reaktsioon oli: wtf? Pointlessilt annetasin?

ootan neid uuemaid asju siis!

Tee endale selgeks, mida tähendab annetamine.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
arvan ka et nii oleks hea, aga siis peab rohkem annetama, võiks nii olla. ja kui väga palju annetad saad admini õigused ka, see tooks ropult pappi sisse :thumbup:

 

Ma tahtsin juba m6lisema hakata, kuid siis n2gin, et tegu on n6gesemehega...

 

Teemasse: Mai tea, ega ma nende sentide eest rohkem ei tahagi kui embleemi ja kollast nime :)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teemade lukustamine ja postituste kustutamine eemaldati kuna inimesed hakkasid seda kasutama viisidel mida me ei soovi. Ehk avama enda teemasi mis oli suletud moderaatori poolt või kustutades postitusi mis olid teemale tähtsad jättes mõnest kasutajast lolli mulje. Teema pealkirja muutmine on kõigile kuna sel viisil nagu ta meil enne oli ei töödanud ta kõikidele annetajatele ja kui olla aus siis see tekitas ainult liigset tööd juhtkonnale. Mul on plaanis lisada uusi funktsioone annetajatele aga seda alles mõne aja pärast.

 

eino need kes nii teevad siis eemalda neilt see õigus..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
eino need kes nii teevad siis eemalda neilt see õigus..

 

Ja siis hiljem tuleb seda tagasi nuruma? Pigem mitte..

 

Hetkel on kõik tipptopp.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.