Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Telli omale server eeltellimusega vähemalt 1GB ramiga, saate kätte järgmisel nädalal ning lisaks 3 kuud tasuta cPaneliga veebimajutust!


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
bukkit 1.4 väljas nagu ma aru sain, millal lionhostil bukkit 1.4 peal ?

Ei ole ta väljas midagi. Ainult 1.3.2-R2.1 on väljas, kuid see on development osa, aga kui Bukkit väljastab 1.4.2 (recommended build), siis see paigaldatakse serveritele.

 

http://dl.bukkit.org/downloads/craftbukkit/

 

EvilSeph We have NOT released any CraftBukkit for 1.4 to ANY server. They're lying, they're just running 1.3 and your players clients will crash.

 

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma küll sooviks, et oleks võimalus enda serverile peale sokutada ka dev versioon. Muidugi kui see välja peatulema.

 

Kui bukkiti lehel tuleb välja dev, siis saab, kuid dev versioonile ei paku mingisugust supporti. Aitame teiste probleemide korral ainult recommended buildiga.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkel lionhost.org'iga on probleeme, aga seniks kes tahavad 1.4.2 bukkit (development osa) oma mänguserverile, siis saatke kiri martin@lionhost.org aadressile (Serveri nimi, multicraft kasutajanimi), siis ma muudan teie serveri mod ära. (Tingimus on see, et pead ise laadima kõige uuema buildi serverile) Tuleb ka arvestada sellega, et kui development build on peal, siis supportit ei saa.

 

// Lahendasin lionhost.org'il probleem ära - Sait töötab korralikult! :)

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Serveri eeltellimusi on tehtud juba üle kümne - telli ka sina omale mänguserver, mille saad selle nädala sees kätte!


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Avasin kuu aega tagasi Lionhostist uue serveri, lagi pole, hinnad paindlikud, kui jään hiljaks maksmisega, teatan ette, pikendavad ilusti. Supremo host! Soovitan!


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hetkel ootame teenusepakkujalt serveri aktiveerimist ning loodetavasti saavad eeltellimused aktiveeritud täna õhtuks.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muidu on hea host, aga kõige kallimad hinnad on sellel ... Mynthostil 8 eurot GB ja CSVPS-l on 5,99 Eurot GB

Soovitaksin natuke ikka alla lasta, kuna arvan, et tuleks siiska rohkem kliente

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Muidu on hea host, aga kõige kallimad hinnad on sellel ... Mynthostil 8 eurot GB ja CSVPS-l on 5,99 Eurot GB

Soovitaksin natuke ikka alla lasta, kuna arvan, et tuleks siiska rohkem kliente

 

Ma usun et see 1 euro rohkem maksmine ei tee halba. Kvaliteedil on oma hind :rolleyes:


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aga ma mõtlen csvps seal 48 slotti 11,99 kuid lionhostis on 18 eurot

Seda juba annab mõelda, pigem läheks inimesed sinna ju vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis seal vahet on?

Kui Lionhostil on 5'e kasti täie kliente, siis ega nad kobiseda ei saa ja hinnad jäävad tavarahvale kättesaadavasse ulatusse.

 

kust sa tead et tal 5 kasti on ka olemas?

äkki niisama lampi ajab siin juttu meile kuna pole muud öelda aga tahab enda teema ylevale?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

viies kast tuli täna, kuhu lähevad eeltellimused.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aga miks soodsamaks ei aja? Vabandust et tülitan :D

Ning egas siis see ei loe, kui palju teil neid kaste on võib ju 20 ka olla siis oleks just rohkem huvi alla lasta ju

On paljusid kuulsamaidki hoste kus kümneid kordi rohkem slotte ja odavam

Muudetud liikme Postiljon'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kvaliteedil on oma hind, lionhost on väga hea ja lagi vaba host ja selle tõttu ongi natukene kallim

 

see et lionhostil on SSD kettad on onju hull kvaliteed.

minthost on samuti väga hea ja laggi vaba ja isegi sõpralikum omanik. kui sinul teiste serverid laggivad on viga kas sinus või serveris endas mitte serveri pakkujal vms :)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Huvitav lugu tahate teada?

 

Täna mina olin oma servus kuskil 10 inimesega ja tegin serveris reloadi mille tagajärjel kõik pluginad crshisid!

muidugi panin kohe servu seisma ja avastasin hiljem et õnneks on k6ik configid alles ja tõmbasin kiiresti k6ik igaks juhuks Filezillaga alla.Siis aga proovisin servut tööle panna aga enn näe imet ei lähe kirjutasin Ticketi Lionhosti Miks mu servu tööle ei lähe, nemad aga vastasid et õhtuks tuleb 1.4 beta Bukkit build kõikidele serveritele. Mina arvasin et no jah ootan ära:D. OOTasin siis ära ja panin serveri tööle. Läksin serverisse ja vaatan Sisse ei saa logida(Mul on Cracked server) Vaid pidin registeerima, ning avastasin et apsoluutselt k6ik pluginad olid kadunud maha ma ei saa aru mis kuradi moodi! Läksin kohe Configi ja kõik Configid olid Empty SIIS LÄSKIN MA MARRU! MIDA KURADIT NAD TEEVAD SEAL. KAS NAD AITAVAD INIMESI VÕI KEERAVAD SU SERVU 1 SÕNAGA P**** Kuna mu servuga pole midagi nüüd enam peale hakkata sest kogu mu töö ja vaev on läinud siis kadus mul ka igasugune Serveri tegemise huvi niiet LIONHOST KÄIGU P****

 

 

Sa ju tõmbasid k6ik Filezillaga alla? miks mitte tagasi üles laadida? Ega mul oli samamoodi, aga õnneks ei kadunud pluginad 2ra, aint confidel reset.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Huvitav lugu tahate teada?

 

Täna mina olin oma servus kuskil 10 inimesega ja tegin serveris reloadi mille tagajärjel kõik pluginad crshisid!

muidugi panin kohe servu seisma ja avastasin hiljem et õnneks on k6ik configid alles ja tõmbasin kiiresti k6ik igaks juhuks Filezillaga alla.Siis aga proovisin servut tööle panna aga enn näe imet ei lähe kirjutasin Ticketi Lionhosti Miks mu servu tööle ei lähe, nemad aga vastasid et õhtuks tuleb 1.4 beta Bukkit build kõikidele serveritele. Mina arvasin et no jah ootan ära:D. OOTasin siis ära ja panin serveri tööle. Läksin serverisse ja vaatan Sisse ei saa logida(Mul on Cracked server) Vaid pidin registeerima, ning avastasin et apsoluutselt k6ik pluginad olid kadunud maha ma ei saa aru mis kuradi moodi! Läksin kohe Configi ja kõik Configid olid Empty SIIS LÄSKIN MA MARRU! MIDA KURADIT NAD TEEVAD SEAL. KAS NAD AITAVAD INIMESI VÕI KEERAVAD SU SERVU 1 SÕNAGA P**** Kuna mu servuga pole midagi nüüd enam peale hakkata sest kogu mu töö ja vaev on läinud siis kadus mul ka igasugune Serveri tegemise huvi niiet LIONHOST KÄIGU P****

 

Ise ka said aru mis kirjutasid?

Muidu kiidan Lionhosti, kuna serveri kvaliteet on üle keskmise. Soovitan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.