Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Serverites kus mängin (Lionhosti poolt hostitud) pole laagi ültse tunda.Edu!


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See pole hea. Peaksite alati ennem serveri kinnipanemist maksma ära. Muidu lihtsalt klientid jooksevad ära teie juurest!

 

Saatsin PS.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Viimased GB veel 5€/GB, tellima :)


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Lionhosti kodulehele lisandus keelevalik. (Üleval & Paremal on lipp)

 

+ tuleb veel mitmeid muudatusi

 

Tellima!


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kuna viimasel ajal tellitud palju servereid ning kõik masinad on peaaegu täis - plaanime 4. masina tellimist lähimate nädalate jooksul.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tellima poisid ja tüdrukud!


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Super host! Lahendasid täna suure probleemi ära! Tellima. Viis :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

18iqe

 

Karta on, et vend soovitab, kui ta teil on nn. Tiimis.

 

 

Muidu natukene kahtlased vennad seadistavad ülesse serverit, eriti kui tahavad rohkem suhelda eriti skypes, et "saaks kiiremini seadistatud", siis ärge seda viga küll tehke, tüübid räägivad sulle kuidas tunnistustele ühtesi saavad ja emaga kaklevad, kõrvad jooksid lihtsalt lõpuks sitavett. Anusid mingiks OP'ks ka serverisse. Muidu serverid olid enamvähem, ei midagi erilist, kuid vahvli non-steameritele käivad küll, suhteliselt odavad ka, see ainuke pluss. Mul ei ole midagi selle hosti vastu, kuid lihtsalt kirjeldasin oma kogemusi.

 

 

Cheers!


2KjOx.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
18iqe

 

Karta on, et vend soovitab, kui ta teil on nn. Tiimis.

 

 

Muidu natukene kahtlased vennad seadistavad ülesse serverit, eriti kui tahavad rohkem suhelda eriti skypes, et "saaks kiiremini seadistatud", siis ärge seda viga küll tehke, tüübid räägivad sulle kuidas tunnistustele ühtesi saavad ja emaga kaklevad, kõrvad jooksid lihtsalt lõpuks sitavett. Anusid mingiks OP'ks ka serverisse. Muidu serverid olid enamvähem, ei midagi erilist, kuid vahvli non-steameritele käivad küll, suhteliselt odavad ka, see ainuke pluss. Mul ei ole midagi selle hosti vastu, kuid lihtsalt kirjeldasin oma kogemusi.

 

 

Cheers!

 

Tegemist on valeinfoga - Thexxx rendib Lionhostist serverit nagu tavaline klient ning pole administratiivtiimiga kuidagi seotud.

 

Meie ei räägi sellist juttu skypes ning üldjuhul ei pakugi skype teel support, erandid kokkulepetel.

 

Palun eemaldada see postitus siit, sest tegu on valeinfoga!

Muudetud liikme ssH'i poolt

29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Raudselt oled sa see väike poiss, kes heeliumi häälega helistab ja kisab et "tellid serverit edasi väää?" Talu nüüd natukene kriitikat, kõik see jutt vastab tõele, ning ei ole mingi konkureeriva hosti käsilaste nn. pask.

 

 

Cheers


2KjOx.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kriitika talumine on küll kahjuks 0 lähedane , toon näite , kas mõni Teine teenusepakkuja kustutab enda teemast negatiivse tagasidide - ei , seda teeb ainult LionHost :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mina isiklikult eriti skype ei kasuta ning küsisin teistelt üle ka ning vastasid, et pole teile supporti pakkunud, hiljuti igatahes. Saatsin PS ning arvatavasti tean, millest räägite (olete juuni algul tulnud klient).

 

Igatahes, kui on küsimusi millegi kohta, olen hetkel live chatis täitsa saadaval, vajutage siia chattimiseks.

Muudetud liikme ssH'i poolt

29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
18iqe

 

Karta on, et vend soovitab, kui ta teil on nn. Tiimis.

 

 

Muidu natukene kahtlased vennad seadistavad ülesse serverit, eriti kui tahavad rohkem suhelda eriti skypes, et "saaks kiiremini seadistatud", siis ärge seda viga küll tehke, tüübid räägivad sulle kuidas tunnistustele ühtesi saavad ja emaga kaklevad, kõrvad jooksid lihtsalt lõpuks sitavett. Anusid mingiks OP'ks ka serverisse. Muidu serverid olid enamvähem, ei midagi erilist, kuid vahvli non-steameritele käivad küll, suhteliselt odavad ka, see ainuke pluss. Mul ei ole midagi selle hosti vastu, kuid lihtsalt kirjeldasin oma kogemusi.

 

 

Cheers!

 

Ma arvan ka, et see on täielikult vale info, sest ThExXx_ on mul skypes ja me suhtleme vahel ja ta pole lionhosti admin, ta on tavaline inimene, kes rentis serverit


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, olen see kes Juuni alguses tellis, keegi nn. koolitas exxi ja ta pidi olema teil tiimis, igastahes nii rääkisid nad skypes, kes teab palju alust sellel on.

 

 

E: Kohe hakkate süüdistama, et vale info jne, kuigi natukene uurida, saate aru, et ei olnud, ma ei tahtnud teid maha teha jne, kuid lihtsalt rääkisin oma kogemustest.

 

 

 

Cheers, Runeseller991.

Muudetud liikme Funk'i poolt

2KjOx.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jah, olen see kes Juuni alguses tellis, keegi nn. koolitas exxi ja ta pidi olema teil tiimis, igastahes nii rääkisid nad skypes, kes teab palju alust sellel on.

 

 

E: Kohe hakkate süüdistama, et vale info jne, kuigi natukene uurida, saate aru, et ei olnud, ma ei tahtnud teid maha teha jne, kuid lihtsalt rääkisin oma kogemustest.

 

 

 

Cheers, Runeseller991.

 

Kõik pask tuleb endalt maha määrida ja siis see teistele pähe panna :)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kõik kliendid, kes soovivad serveritele SMS-teenuseid, võivad järgida järgnevat õpetust:

http://billing.lionhost.org/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=18

 

Hakkame järjest nüüd õpetusi serveri lihtsaks ja kiireks kasutuseks lisama ning tulevad ka teiste mängude serverit. Täpsemalt lähiajal!


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mine lionhost.org seal support siis knowledge ja siis SMS teenuse lisamine

 

Mul on 1 tobe küsimus aga kaua umbes peaks aega võtma et ma enda serveri kätte saaksin? kuna ma eile õhtu poole maksin ära mingi kell 20.00 ja täna pole ikka veel saanud kätte, seal on kirjas Status pending.

Muudetud liikme Ence'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.