Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Protsessor AMD Dual-Core E-450

Soovitatud postitused

mida te seletate seal? kui su prose on kahetuumaline ning soovid ühe tuuma võimsust siis jagad kahega ja saadki teada ühe tuuma võimsuse

Ma võin nüüd küll eksida, kuid minuteada ei ole siiski nii nagu sa väidad. Siiski Kummijummi puhul on minuarust iga tuuma võimsus 1,65GHz ehk siis tõepoolest 2x1,65GHz.

Pilt minu 4-tuumalisest prosest näiteks...

prose.png


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Märgitud taktsagedus on siiski iga tuuma oma, s.t näiteks kasutaja Ultra C2Q Q8300 omab nelja tuuma, kus iga tuum toimetab 2.5GHz peal. Samas oleks väär arvata, et neljatuumaline 2.5GHz protsessor on võimsuselt identne samal arhitektuuril baseeruva kahetuumalise 5GHz või ühetuumalise 10GHz taktsagedust omava protsessoriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga mis see tähendab kui mul on ühetuumaline protsessor, aga Task Manageris 2 lahtrit.

 

Pilt ka

 

http://www.upload.ee/image/2475746/prtscr84321.jpg

Hyperthreading. (kliki, et lähemalt lugeda)

Mu vanal Pentium 4-l oli ka 1 tuum, aga hyperthreading funktsioon lubab arvutil jagada ühe reaalse tuuma kaheks virtuaalseks tuumaks ja jagada protsesse tuumade vahel.

 

Praegu on mul 2 tuumaline i3, aga threade on 4.

Untitled7.png

 

E: kiired olete, jõuti ette -.-:D


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mitmetuumaline protsessor on kahe või enama tuumaga protsessor. Igal tuumal on oma täiturmootor, mis suudavad täita antud käske korraga. Tuumi võib vaadata kui mitut protsessorit, aga nad on omavahel ühenduses (võivad olla mitme kiibi peal) : Nad võivad üksteisega suhelda ja infot vahetada. Üks kahetuumaline, taktsagedusega 1 GHz, protsessor on peaaegu võrdne ühetuumalise protsessoriga, mille taktsagedus on 2 GHz (kehtib sarnase arhitektuuriga protsessorite korral). Kuna mitmetuumalisus on niivõrd efektiivne jõudluse suurendamises, siis tänapäeva nutitelefonide ja tahvelarvutite juures arendatakse ka seda tehnoloogiat, sest vajadus kiirema andmete edastuse ja töötluse jaoks järjest kasvab.

 

Olenevalt protsessori ehitusest:

 

võivad tuumad jagada ühist vahemälu.

iga tuum võib olla hüper-hargtöötluse toega.

juhul, kui ei ole otsest ühendust tuumade vahel, on iga tuum arvutivõrguga ühenduses eraldi. Kui nad on omavahel otseselt ühenduses, jagavad nad ühendust arvutivõrguga.

 

 

:D I was wrong

Muudetud liikme Ind1go'i poolt

dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.