Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Sain banni reasoniga "Vahvel.net ei tolereeri serverite hackimist"

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Sellega kui vahetate IP-sid, ei tähenda et ei saa vahele jääda. Kui üks rünnak tuleb veel, teen kõik mis saan, et too isik karistatud saaks.

Aga mina ju kurat ei tee seda!

 

Kahju kui raiskasite raha sellepeale. See on pidevalt saadaval olnud. Tõmbasin just kontrolliks kas foorumi teemad töötavad.

 

Ei, PWNAGE pole released ega leaked. Sellel on HWID peal.

//See võib leaked olla, kuid sa ei saa mitte munagi teha, sest sul on vaja unikaalset HWID koodi, et see programm tööle läheks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Las see jääb minu teada kus mis ja kuidas! Fakt on see, et selline jama on saadaval kes tahab!

 

Püsigem teemas.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ootan JRISETHi vastust selle DDOSi kohta.

 

Ya right, kindlasti, ma peaks mingisugust mõttetut killz0erit ddosima ning selle pärast veel oma füüsilise kasti kaotama, kuna minu dedicated serveri provider ei lubaks DDOSi ning sellega läheks mul kuningriik maha.. seega stfu pls.

 

Ma ei usu, et sa täna kusagile enam jõuad ;)

Oled ju, 178.33.226.176 oli ju kuningriigi IP ja selle alt on DDoSitud.

Nonii - aron ja tema trikitajad on serveris jälle nussinud vist. Paistab, et kunagi tulebki talle DDoS peale panna ;)

Pole mõttet, uuri ta ip välja (mis on nagu 1+1) ning ddos peale kui midagi ;)
Juba DDoSiti maha. Rünnak tuli 178.33.226.176 poolt.

178.33.226.176 on sinu vana kuningriigi IP. Jäid vahele DDOSER. Sind võib vabalt menti anda

http://kuningriik.eu/index.php?action=full_shoutbox&page=283 siin tõestus, et see on sinu IP serveri ip millega sa DDosid. Homme menti kah arvatavasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Valed on ikka ilusad.

MA kirjutasin juba oma IP ülesse teemas, palun vaadake logid ja kõik kuradima asjad üle. Olen tavaliselt sees kasutaja "lodvee"ga. Ootan ikka veel JRISETHi vastust.

Muudetud liikme supertupsu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Valed on ikka ilusad.

 

Kas sa mitte pole juba piiri peal "bannile" oma trollimiste pärast vahvlis? :/ Seljuhul pole sul siia teemasse midagi öelda.

 

Me teemegi nii et me logime kasutajaga sisse-välja. Lähme microsofti lehele ja teeme samat asja. KÜBERRÜNNAK OI OI OI? Ei ole. Igapäevane asi et inimene logib kasutajaga sisse ja siis välja.

 

90.191.1.244 minu IP. Kontrollige oma logisid ja vaadake, kas mõni mängija läheb sisse-välja koguaeg minu IPga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa juba said mu vastuse, mida sa enam mult soovid?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina rääkisin sinuga PMis rahulikult, sina olid see kes tuli mind sõimama?

Kui vaadata kõiki sinu postitusi, saab juba piisavalt proofi, et sa hacker!!

 

3.4 Topelt-identiteedid

Igal kasutajal tohib olla ainult üks kasutajakonto, seda kontot tohib omakorda kasutada vaid üks isik. Topelt-identiteetide avastamise tagajärjeks on kõigi antud kasutaja erinevate kasutajanimede deaktiveerimine.

 

Kahte kasutajakontot ei tohi omada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mina rääkisin sinuga PMis rahulikult, sina olid see kes tuli mind sõimama?

Kui vaadata kõiki sinu postitusi, saab juba piisavalt proofi, et sa hacker!!

 

 

 

Kahte kasutajakontot ei tohi omada?

Ma ei saanud kuidagi seda teemat teha, sest ma sain banni ju tobu. Ja sa tulid ise sõimama mind, PM pealkiri oli "Oled kõva vend?" ning sisu oli umbes selline kokuvõtvalt "Noh tont, arvad, et oled kõva mees ja häkid serveritesse?"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei saanud kuidagi seda teemat teha, sest ma sain banni ju tobu. Ja sa tulid ise sõimama mind, PM pealkiri oli "Oled kõva vend?" ning sisu oli umbes selline kokuvõtvalt "Noh tont, arvad, et oled kõva mees ja häkid serveritesse?"

 

Ja millega sina vastasid?

Mingi torsoga kauboi tuli kohale. Mine pane näppu, tütarlaps.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Mõned pole vist mõistnud jah, et tavalist nt. elioni ruuterit maha saada pole mingi probleem. Pwnage on notoriousi poolt tethud programm, kõik teavad ma oletan mis see teeb.

Aga DDoSijate IP-d politseisse muidugi, mina seda nii ei jätaks.

Sama ka Pwnage kasutajatega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõned pole vist mõistnud jah, et tavalist nt. elioni ruuterit maha saada pole mingi probleem. Pwnage on notoriousi poolt tethud programm, kõik teavad ma oletan mis see teeb.

Aga DDoSijate IP-d politseisse muidugi, mina seda nii ei jätaks.

Sama ka Pwnage kasutajatega.

 

Selle poolt ise ka et mingid DDoSijad menti - see on tegelt ka seadusevastane ja seal toodud ka näiteks välja DDoS. Mida sa saad muidu spammerite vastu teha? See ei ole seadusega keelatud ega koorma serverit. Kontrollisin enda pingi "rünnaku" ajal ja see ei tõusnud üldse. Peaks olema väga sarnane asi see, et saadad sõnumi serveris. Pane antispam peale siis ehk?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mõned pole vist mõistnud jah, et tavalist nt. elioni ruuterit maha saada pole mingi probleem. Pwnage on notoriousi poolt tethud programm, kõik teavad ma oletan mis see teeb.

Aga DDoSijate IP-d politseisse muidugi, mina seda nii ei jätaks.

Sama ka Pwnage kasutajatega.

Ega jah, ma kogun natukene tõestusi aronilt JRISETHi kohta ning lähen menti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On sellel teemal mingi mõte ka? Ajage oma asjad kuskil mujal ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
On sellel teemal mingi mõte ka? Ajage oma asjad kuskil mujal ära.

+1

Minu meelest on kõik nõus et ban on seda väärt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
+1

Minu meelest on kõik nõus et ban on seda väärt.

 

Täpselt nii, ban oli tõesti väärt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.