Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Sain banni reasoniga "Vahvel.net ei tolereeri serverite hackimist"

Soovitatud postitused

No mida kuradit ütleks selle peale. Ma pole mitte midagi häkkinud. Täiesti suvalt pandakse banne ilma kontrollimata, et ma serverit oleks HÄKKINUD. Ma palun tõestust selle kohta, et ma HÄKKISIN. Arvatavasti algas sellega, et kasutaja "trege" pmis mulle vahvlis päris ropu sõnumi minu kohta, et ma olen hackinud serverit. Selle peale ma kirjutasin odavalt vastu ning nüüd täna hommikul olen kuradima banned reasoniga: "vahvel.net ei tolereeri serverite hackimist" NO MIDA KURADIT?

 

Ootan moderaatorite ning trege kommentaari selle kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis su teine kasutaja on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis su teine kasutaja on?

 

killz0er


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teema autorile lugemiseks: http://vahvel.net/showthread.php?143974-Driffu-server-24-7-Griefikindel-Spleef-SurvivalGames-Cracked/page8

 

Seega ära valeta, et sa pole häkkinud or smth.

 

:) Nimelt ostsin selle programmi umbes 2 nädalat tagasi. JRISETH oli väga kuri.

 

midagi kunagi kuulsin jh et olid teinud kuningriikile midagi :D

 

Nonii - aron ja tema trikitajad on serveris jälle nussinud vist. Paistab, et kunagi tulebki talle DDoS peale panna ;)

 

Mina nimelt trikitan hetkel siin, kuradima naljakas on. Ostsin PWNAGE endale, testin väheke siin.. kolm korda juba serveri maha võtnud. Kuradima nõrgad serverid..

 

np son, pms 2k proxysid on hetkel.. gl.

aron123:Sa olid see kes mindhackers serveris ka sellega käis?

jahhhh

 

JRISETH, mis nõrk kast sul veel on :D mindhackeris pidin ikka pikalt laskma, et server maha saada kuid siin korraks teen tõmbab kohe maha :O

 

sinu palvel :) eks ma lähen teisi servereid maha võtma .D

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Teema autorile lugemiseks: http://vahvel.net/showthread.php?143974-Driffu-server-24-7-Griefikindel-Spleef-SurvivalGames-Cracked/page8

 

Seega ära valeta, et sa pole häkkinud or smth.

Palun tõesta seda, et ma olen häkkinud mingit serverisse sisse. Sul pole IP tõestust. Ma võin öelda, et ma häkkisin politsei andmebaasi sisse, aga sa ei saa tõestada seda. Jutt käib sisse häkkimisest mitte PWNAGEga spammimisest.

//See tekst oli 2 kuud tagasi ning te süüdistate ikka veel, et ma lasen Driffu serverit ja Eesti Paradiisi maha? Palun andke IP tõestus, ma võin heast tahtest anda oma IP kontrollimiseks 90.191.99.39

Muudetud liikme supertupsu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Isegi, kui sa eile ei teinud midagi, siis paar nädalat tagasi sa käisid oma mc flooderitega serverites ringi, seega täiesti õigustatud ban.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Isegi, kui sa eile ei teinud midagi, siis paar nädalat tagasi sa käisid oma mc flooderitega serverites ringi, seega täiesti õigustatud ban.

 

90.191.99.39, kontrolli üle. PWNAGE maksab nüüd 10 dollarit, igalühel võib olla see programm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kas sa mitte ei DDOSinud mind?

//Ma sain ikka banni sellepärast, et ma niiöelda häkkisin Eesti paradiisi dbsse sisse ning korraldasin midagi seal. Ma palun Ttregelt logist IP tõestust

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas sa mitte ei DDOSinud mind?

 

Don't think so, no.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Tõesti on saavutus, et sa ilma bottideta mingi nõrga servu maha saad, mis ei mõista ddos kaitset peale panna. Anyway, muutke lihtsalt põhjus siis häkkimisest küberkuriteoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Don't think so, no.

Eitad kah veel, sa said mu IP ning ddosisid mind pikalt.

Ma ei usu, et sa täna kusagile enam jõuad ;)
Sealt alates sain sinult DDOSi, ega sina ka puhas poiss pole. Sa väärid ka niiöelda banni. Oled piisavalt inimesi DDOSinud, Aron123 jms.

 

Tõesti on saavutus, et sa ilma bottideta mingi nõrga servu maha saad, mis ei mõista ddos kaitset peale panna. Anyway, muutke lihtsalt põhjus siis häkkimisest küberkuriteoks.

 

MA pole mitte kedagi DDOSinud. Sa ikka tead, mis on PWNAGE?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oot oot siin juba jutuks kasutaja IP pihta käivast DDOS-ist ?


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sama asi siin. Kui teile on hackimine see et ma spammin serverit, on ka igapäevane admin serveris hacker ja kriminaalselt karistatav. Ma pole ta failide juurde saanud või tema faile puutunudki, ja te kutsute mind ka killz0erit hackeriteks...

 

//DDoS (v mingi serveri IP pingimine) pole minu tehtud ja mina pole sellega kunagi tegelenud, teades juba et see on seadusevastane. PM oli ka mulle mida ma lugeda ei saanud!

 

Skyrim olen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Oot oot siin juba jutuks kasutaja IP pihta käivast DDOS-ist ?

 

JRISETH ddosis mind umbes 3 tundi, jah.

 

Sama asi siin. Kui teile on hackimine see et ma spammin serverit, on ka igapäevane admin serveris hacker ja kriminaalselt karistatav. Ma pole ta failide juurde saanud või tema faile puutunudki, ja te kutsute mind ka killz0erit hackeriteks...

 

Skyrim olen.

 

Täpselt!

// Skyrim, pm pealkiri oli "Oled äge vend?". Sisu oli umbes sihuke "Noh tont, arvad et oled kõva mees? Häkid teiste serveritesse ja puha"

Muudetud liikme supertupsu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
JRISETH ddosis mind umbes 3 tundi, jah.

 

Ya right, kindlasti, ma peaks mingisugust mõttetut killz0erit ddosima ning selle pärast veel oma füüsilise kasti kaotama, kuna minu dedicated serveri provider ei lubaks DDOSi ning sellega läheks mul kuningriik maha.. seega stfu pls.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Te vist (serveri omanikud) ei oska oma serverit protectida ega ei tea millega teile midagi tehakse... Teeb meele kurvaks selline asi.

 

PWN4G3 (Või pwnage) on siis SPAMbot, mida sai osta ühelt hackerilt kuskilt pärapõrgust. Ta kasutab asju nimega proxy (muudavad IP et sa bannida ei saa) ja paneb sulle palju mängijaid joinima/leavima. See EI koorma teie serverit, ainult samapalju koormust kui sa saad kui sulle joinib mõni teine mängija (max. paar ms saad pingi juurde). See EI OLE DDoS rünnak, sest DDoS on saatmine "packeteid" konsoolist, mis põhjustab ohvri interneti väga aeglaseks minema. Seda tehes on see kriminaalkaristatav. Pwn4g3 on SPAM, sama nagu blazecraft teeb igalpool, "LIITUGE BLAZECRAFTIGA!" jne. See ei koorma masinaid, aga ajab ilgelt närvi. Seega annate menti ka need, kes igapäevaselt spammivad servereid?

 

JRISETH, sa juba jälle siin, ja miks sa arvad et sa seda enda arvutist ei tee? Pead kasutama teisi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

JRISETH, sa juba jälle siin, ja miks sa arvad et sa seda enda arvutist ei tee? Pead kasutama teisi?

 

Minu netiga DDOSIMINE? Sure, I got das powerful powahaus.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ya right, kindlasti, ma peaks mingisugust mõttetut killz0erit ddosima ning selle pärast veel oma füüsilise kasti kaotama, kuna minu dedicated serveri provider ei lubaks DDOSi ning sellega läheks mul kuningriik maha.. seega stfu pls.

 

Ma ei usu, et sa täna kusagile enam jõuad ;)

Oled ju, 178.33.226.176 oli ju kuningriigi IP ja selle alt on DDoSitud.

Nonii - aron ja tema trikitajad on serveris jälle nussinud vist. Paistab, et kunagi tulebki talle DDoS peale panna ;)

Pole mõttet, uuri ta ip välja (mis on nagu 1+1) ning ddos peale kui midagi ;)
Juba DDoSiti maha. Rünnak tuli 178.33.226.176 poolt.

178.33.226.176 on sinu vana kuningriigi IP. Jäid vahele DDOSER. Sind võib vabalt menti anda

http://kuningriik.eu/index.php?action=full_shoutbox&page=283 siin tõestus, et see on sinu IP serveri ip millega sa DDosid. Homme menti kah arvatavasti.

Muudetud liikme supertupsu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah DDOS koduse neti pihta teise kodu netiga või äärmisel juhul mõne vpsiga. Mis järgmisena ? Kullamehed te panete siin küll asjadega ikka väga mööda. :drool:. 1k ühendust ja ongi ruuter koos. Ja mis DDOS-ist te räägite?


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina isiklikult ei usu,et JRISETH hakkas DDoS-ima. Aga killz0er, ma võtan midagi ette sinu suhtes, kuna ründad siiski masinaid, mida mina haldan.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Mina isiklikult ei usu,et JRISETH hakkas DDoS-ima. Aga killz0er, ma võtan midagi ette sinu suhtes, kuna ründad siiski masinaid, mida mina haldan.

 

Ma ei ründa. Semicolon, 90.191.99.39 vaata logid üle, palun. Kas sa tahad öelda, et ma ründan sinu servereid? Ma pole mitte munagi teinud, pms 2 kuud tagasi tegin ühe väikese, jah.. selle tunistan ülesse. Kuid enam ma pole spamminud umbes 4 nädalat, kui aus olla.

 

Te vist (serveri omanikud) ei oska oma serverit protectida ega ei tea millega teile midagi tehakse... Teeb meele kurvaks selline asi.

 

PWN4G3 (Või pwnage) on siis SPAMbot, mida sai osta ühelt hackerilt kuskilt pärapõrgust. Ta kasutab asju nimega proxy (muudavad IP et sa bannida ei saa) ja paneb sulle palju mängijaid joinima/leavima. See EI koorma teie serverit, ainult samapalju koormust kui sa saad kui sulle joinib mõni teine mängija (max. paar ms saad pingi juurde). See EI OLE DDoS rünnak, sest DDoS on saatmine "packeteid" konsoolist, mis põhjustab ohvri interneti väga aeglaseks minema. Seda tehes on see kriminaalkaristatav. Pwn4g3 on SPAM, sama nagu blazecraft teeb igalpool, "LIITUGE BLAZECRAFTIGA!" jne. See ei koorma masinaid, aga ajab ilgelt närvi. Seega annate menti ka need, kes igapäevaselt spammivad servereid?

 

JRISETH, sa juba jälle siin, ja miks sa arvad et sa seda enda arvutist ei tee? Pead kasutama teisi?

 

UP, Skyrim seletas ära, mis on PWNAGE ja DDOS.

Muudetud liikme supertupsu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellega kui vahetate IP-sid, ei tähenda et ei saa vahele jääda. Kui üks rünnak tuleb veel, teen kõik mis saan, et too isik karistatud saaks.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahju kui raiskasite raha sellepeale. See on pidevalt saadaval olnud. Tõmbasin just kontrolliks kas foorumi teemad töötavad.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.