Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Compton City Roleplay

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Läksin täna foorumisse ja oppa mis ma näen... See oli lausta inetu minu arust serveri omaniku poolt... Tsoots ära banni pane mulle selle eest.

 

ok.png

ok2.png

ok3.png

ok4.png

 

Minu arust see ei ole väga ilus ,et sul on tra iga lause alguses pmts.

Korralik värk..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Noo noo, närvitseb igaüks vahest siiski, kuid CC-RP -s ma ei ole närvitsenud küll, nagu ma mäletan. =)

Ropendamine tõesti.. See on minul halb külg, kuid ega see ei ole mingi takistus.. Ka teie ropendate(võib-olla vähem, kui mina, kuid siiski ropendate). =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ilmselt on hetkel foorum lihtsalt uuendamise all, GM on väga võimas et tuleb korralik server kui avaneb.

 

Tsoots & Andrus99 lahkusid, võibolla tuleb uus omanik, ning foorumitarkvaraks ei ole neil enam vBulletini.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Las ma parandan Klacenit.. Kui foorum maha läks, siis Andrus ütles, et ta ei viitsi enam tegeleda ja annab CC-RP edasi enda sugulasele.

Umbes nädal aega tagasi tuli välja, et nüüd ta juba müüb seda.. Mina jäin teemast välja, nagu loll. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Server tuleb lahti või mitte ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.