Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Embleemide taotlus

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eeskujuliku embleemi on tõesti liiga paljud juba saanud, aga samas on need eeskujulikud eeskujulikud kah :D. Mõni tõesti eeskujulik, minu arvates, ei ole siiski seda saanud :S. Võiks ikka nii jääda, et see kes juhtkonnale silma jääb see ainult saab, sest see embleemi nurumine on ikka üks väga viltune asi. Isegi ei tahtnud taotlust esitada ja mainisin ka selle taotluses ära, et eneseupitmaine on üks imelik asi. Kuidas saab keegi ise öelda, et ta on tubli inimene ja väga eeskujulik jne...? Seda peaksid ikka teised ütlema ju :O ? .

Aktivisti embleemi saavad need, kes teevad õpetusi ja värki ja seega seda piirata väga ei saaks, sest seal on tingimused paigas ja tõestus on silmaga nähtav(õpetused, õigekiri jne..). Võiks lihtsalt karmistada äkki tingimusi selle saamiseks.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kindlasti poolt, aitab küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Samas kui hetkel seda alafoorumit ei oleks, siis ei oleks paljud, kes seda embleemi väärivad, eeskujulikud kah. Jah, peab tõdema, et eeskujulikke on äärmiselt palju lisandunud, aga kas sellel peab üldse olema piirang? Mina arvan, et targem oleks eemaldada vanad, ebaaktiivsed eeskujulikud ning uusi peaks just asemele tooma, kuid mitte nii suures mahus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Moderaatorid & Administraatoritel võiks oma alateemas olla Nt. selline teema: " Soovita eeskujulikku ", seal arutatakse ja kirjutatakse nimesi. Mõtlen seda, et Moded & Adminid võiksid ise rohkem otsida ja tähele panna, mitte lasta kõigil avaldusega lagedale tulla. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Moderaatorid & Administraatoritel võiks oma alateemas olla Nt. selline teema: " Soovita eeskujulikku ", seal arutatakse ja kirjutatakse nimesi. Mõtlen seda, et Moded & Adminid võiksid ise rohkem otsida ja tähele panna, mitte lasta kõigil avaldusega lagedale tulla. :P

Modedel muude asjadega ka tegelda kui tähele panna inimesi kes eeskujulikuks sobiksid, sellepärast tehtigi see teema, et inimesed saaksid ennast ise pakkuda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen poolt, kuna see on jah ebaaus kui kõik ennast ise pakuvad... Mina arvan, et see eeskujulik vms peaks jääma ikka juhtkonna otsustada(nagu ennem mainitud).


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Modesi on meil 10, mis on tõttöeldes ülearvukas.

 

Miks teile need moderaatorid ette jäävad, mulle isiklikult meeldib, et koguaeg on keegi sees ja alati saab abi. Või mõnele meeldib see variant rohkem, et kui keegi "on hacked", "scammis" vms, siis pead 2 päeva ootama, enne kui midagi juhtub. Praegu on igati hea seis, seega palun vähem vinguda. Eeskujulike kohapealt ütleks ma, et kuna ükski eeskujuliku embleemiga tegelane ei ole mulle halvas mõttes silma jäänud, siis on kõik korras. Eks embleem paneb inimese mõtlema, vähemalt korra või isegi kaks, enne, kui ta midagi postitab. Mina olen praeguse seisuga igati rahul ja pooldan seda.

 

 

// Paha lugeda nelja lehekülge vingumist...


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõnes mõttes poolt ja mõnes mõttes vastu.

 

Miks poolt?

- Liiga paljudel kasutajatel on embleem juba olemas ning embleemide nimel tehakse kõike foorumis. Selle kättesaadavus näib üpriski kerge - postitad, teed teemasi ja käid foorumis aktiivselt paar kuud ning ongi juba miskit olemas.

 

Miks vastu?

- Enamus ajast ollakse juhtkonnas tagasihoidlikud, ollakse vaikselt ning räägitakse ainult siis, kui tähtsust on. Muidugi foorumis ise ollakse aktiivsed. Kandidaate tõi enamus ajast Henry ise (kui ma ei eksi).

 

Lahendus mingisugune?

- Kättesaadavuse teha raskemaks. Mõtlen täpsemalt seda, et mingi 5 aktiivset/kasulikku teemat ja postide kogususest piisab. Võiksid olla kuidagi raskemad asjad.

- Tagasiside alafoorumis mingisugune kleebis, kus tuuakse kasutajaid esile. Mõtlen selliseid - kes on tõesti eeskujulikud, kes aitavad teisi, kes on aktiivsed foorumis ning samuti on ka kasu neist (taaskord, abistavad).

 

 

Random brainwave.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõnes mõttes poolt ja mõnes mõttes vastu.

 

Miks poolt?

- Liiga paljudel kasutajatel on embleem juba olemas ning embleemide nimel tehakse kõike foorumis. Selle kättesaadavus näib üpriski kerge - postitad, teed teemasi ja käid foorumis aktiivselt paar kuud ning ongi juba miskit olemas.

 

 

Miks vastu?

- Enamus ajast ollakse juhtkonnas tagasihoidlikud, ollakse vaikselt ning räägitakse ainult siis, kui tähtsust on. Muidugi foorumis ise ollakse aktiivsed. Kandidaate tõi enamus ajast Henry ise (kui ma ei eksi).

 

Lahendus mingisugune?

- Kättesaadavuse teha raskemaks. Mõtlen täpsemalt seda, et mingi 5 aktiivset/kasulikku teemat ja postide kogususest piisab. Võiksid olla kuidagi raskemad asjad.

- Tagasiside alafoorumis mingisugune kleebis, kus tuuakse kasutajaid esile. Mõtlen selliseid - kes on tõesti eeskujulikud, kes aitavad teisi, kes on aktiivsed foorumis ning samuti on ka kasu neist (taaskord, abistavad).

 

 

Random brainwave.

See 5 aktiivset teemat või õpetust on juba väga kaua olnud miks peaks seda nüüd muutma hakkama?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See 5 aktiivset teemat või õpetust on juba väga kaua olnud miks peaks seda nüüd muutma hakkama?

 

No mingisugune muudatus tuleb teha (ehk midagi juurde ?), räägi ehk ise oma ideedest?

 

/i approve Rustonias post below

Muudetud liikme akron pls'i poolt

formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arust võiks muuta just seda, et kui vajalikud need õpetused on. Need köögi alla minevad õpetused suht mõttetud imo..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Äkki võtame üldse embleemid ära? Kõik võrdsed, ei ole mingit jama :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Äkki võtame üldse embleemid ära? Kõik võrdsed, ei ole mingit jama :)

 

Jep :D

E: Annetajad võiksid jääda ikkagi.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Äkki võtame üldse embleemid ära? Kõik võrdsed, ei ole mingit jama :)

 

See ei oleks aus eeskujulike suhtes ja nende eraldi foorumi osa suhtes samuti.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See ei oleks aus eeskujulike suhtes ja nende eraldi foorumi osa suhtes samuti.

 

Selleks, et see foorumi osa toimiks on vaja omakorda eeskujulikke, seega oleme sattunud lõpmatusse stüklisse :D

 

Aga õpetuste osas peaks tõesti hindama nende vajalikkust, kakao mõksi eest Aktivisti embleemi küll andma ei peaks. Samas on väike vastuolu minu puhul vähemalt. Pärast praeguse teema (üldiselt) üles võtmist ei suuda ma enam ühtegi õpetust vaadata pilguga, et õpetuse tegija tahab teisi aidata. Esimene mõte on kohe, et "näe, keegi tahab jälle aktivisti embleemi". Suhteliselt üles puhutud teema ja mul kahju inimestest, kes julgevad veel taotlusi teha, sest praeguses seisus tuleb sealt enamustele raudne EI.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Inimesed võiksid sellesse kandideerimisse lihtsalt tõsisemalt suhtuda. :D Tihtilugu tehakse teema ning kui paar inimest on eitava vastuse andnud, siis palutakse teema sulgeda. Mis selle mõte on? Seda alafoorumit kasutatakse pigem enese näitamiseks, mõttekam oleks siis juba teha alafoorum enesetutvustus. :D

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui nüüd vaaata tagasi Vahvi algusaastatesse, polnud mingeid liigseid embleeme. Keegi ei teinud närviliselt mingeid teemasi, et midagi saavutada. Muidugi leidus postcountereid, aga see natukene teine teema. Üldises pildis oli foorum stabiilsem, juhtkond oli mõjukam ja oli kujunend välja tuntumad liikmed kes jäid silma ilma embleemitagi. Nüüd oleme aga jõudnud sinna, iga paari kuu takka toimub juhtkonnas või kuskil mõni suurem muutus, embleeme jagatakse tunduvalt kergemalt kui nende tuleku hetkel, millega kaasneb ka nende väärtuse langus. Toodetakse kiiruga migeid õpetusi, et saavutada aktivisti staatust jne jne. Võiks parem proovida liikuda selle algse seisu poole tagasi, kus kõik oli lihtsam ja samas sisukam. See on muidugi puhtalt minu arvamus ja ma ei mõtlegi, et seda peaks tegema ja see kerge oleks, aga mõttetera siiski.

 

Päikest.

Muudetud liikme laiskloom'i poolt

laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vastu sellele embleemi saavad need kes on selle välja teeninud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma jäin mõtlema, miks ei tohi foorumis palju eeskujulikke olla? Ja miks pannakse Eeskujuliku embleemile mingi väärtus külge?

Eeskujuliku embleem peaks tähistama ikka seda, et isik on eeskujulik ja käitub hästi. Hetkel aga tundub, et kellel on embleem on "The Chosen One".

Kus on kirjas et võib olla ainult teatud arv eeskujulikke? On ju tore kui meil on palju eeskujulikke, see näitab pigem seda, et foorum ei koosne ainult trollidest.

Aga mõni mees ikka higistab kuna tal lööb lihtsalt suurtes kogustes roheliste embleemikeste nägemine pildi eest

Muudetud liikme Makaveli'i poolt

CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.