Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Embleemide taotlus

Soovitatud postitused

Ühesõnaga see asi võiks ära kaduda. Miks? Igal teisel kasutajal on juba mingi embleem, 300 postitust, pool aastat liige ja juba aktivist?!

Ma pole kade ega midagi, sest ise pole kandideerinud kuhugi ja plaanis hetkel pole ka. Embleemide jagamine võiks ikkagi jääda juhtkonnale, et kui silma jääb keegi, siis pakutakse embleemi. Eeskujuliku embleem on ka suht paljudel juba, see võiks jääda ikkagi "auasjaks", minu silmis on embleemide väärtus kõvasti langenud võrreldes varasema ajaga.

 

 

Hate/rate,

Stenkaa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Poolt, tegelikult olen ma sellisel arvamusel, et eeskujulikud on siin foorumis ikka päris päris paljud. Ei saa ütelda, et siin näiteks sinagi embleemi väärt ei ole. Nende avaldustega tuleb eeskujulike korralikult juurde, kergelt liiga paljugi. Eeskujulikust peaks millegi muu kui vanuse ja avalduse järgi hindama. Potentsiaali eeskujulikuks saada võiks olla neil, kes on midagi ka foorumi jaoks siiski teinud. Et ta tõesti väärib seda, mitte et ta lihtsalt foorumis olemas on. Ma ei vihja endale ja ma ei ütle, et kõik peaksid midagi foorumi jaoks tegema. Aga juhtkond võiks lihtsalt selles suunas mõtlema hakata. Vähemalt on tundunud, et ei mõtle.

 

Praeguste eeskujulike kohta pole midagi halba ütelda, aga mõned üksikud lasevad küll väga lampi teksti foorumisse.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arust võiks olla nii, et kui tahad eeskujulikuks või aktivistiks üead olema olnud piisavalt kaua foorumis. Või siis mingine tehingute arv võiks ola kindel vnii.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minu arust võiks olla nii, et kui tahad eeskujulikuks või aktivistiks üead olema olnud piisavalt kaua foorumis. Või siis mingine tehingute arv võiks ola kindel vnii.

 

Anna andeks, aga tehingud ega aasta arv küll absoluutselt eeskujulikust/aktiivsust ei näita.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arust võiks olla nii, et kui tahad eeskujulikuks või aktivistiks üead olema olnud piisavalt kaua foorumis. Või siis mingine tehingute arv võiks ola kindel vnii.

 

Halb idee kuna scammerid hakkavad usinasti neid tehinguid koguma ja üritavad ülelasta nii kui embleem käes.

Embleem mingis mõttes isegi annab usaldust juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen Stenka poolt!

Kui ikka embleemi tahad pead näitama ennast ka vastavast küljest välja ning jääma administratiivile silma mitte, et iga uus vend läheb teeb paar mõttetut postitust ja juba taotleb aktivisti embleemi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Poolt, liiga palju eeskujulikke.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

samuti olen selle poolt , kuna siis on töesti väga paljudel juba need embleemid , ei ole kade vms :D , aga lihtsalt igal teisel vennal on keda sa näed ültse esimest korda ...


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vastu.

 

sp, et sul on aktivisti embleem ning ei taha seda kaotada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vastu, sest valitakse ainult neid kasutajaid, kes on selle ära teeninud. Kui mingi suvakas tuleb kandideerima mingile embleemile, siis öeldakse ära.

Yeah, ja minu arust olenemata poolt/vastu häältest teeb otsuse siiski administraator ju.. ;).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olin ise ka nüüd poolt, aga pisargaasil on täiesti õigus. ning neid kellel on embleeme ei ole ju palju? Aktiviste ainult 9? Eeskujulike arvu ei tea. Ning paljudele õeldakse ära, kui hakkad neid avaldusi vaatama. Ennem pidid ka ju vist moderaatorile või administraatorile PMi saatma, et saada eeskujulikuks või aktivistiks vist? ei ole kindel.

Muudetud liikme p0lt'i poolt

If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Poolt.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sp, et sul on aktivisti embleem ning ei taha seda kaotada?

Ma tegin selle embleemi jaoks midagi niiet miks ma peaks selle kaotama?

Aga pisargaasil täiesti õigus.

 

Btw p0lt eeskujulike mingi 35 vist :D.

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Poolt, liiga palju eeskujulikke.

Olen nõus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Poolt,viimasel ajal on liiga palju neid eeskujulike liikmeid võiks neid nats piirata ikka


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Savi, varsti läheb jälle buum üle, hetkel kõik kasutavad võimalust, karjaga ikka julgem taotleda kui üksinda.

 

Ning ei ole neid midagi palju, kuna võikski tekkida üks normaalsem seltskond eeskujulikke, kellega seal eeskujulike alateemas suhelda, no et ikka mingi konkreetne punt oleks :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Asi ei ole andmises, vaid võtmises. Kui anda kasutajale auväärne "Eeskujuliku" embleem, siis peaks ta ka eeskujulikult käituma.

Niikaua kuni mina siin olnud olen, pole küll ükski eeskujulik silma jäänud mingisuguste lollustega, ( v.a yep).


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.