Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Soovitatud postitused

2Pac ja Biggie on nagu räpijumalad, ja siis Eazy E, Ice Cube, Snoop Dogg,The Game nende järeltulijad. Ülejäänud mõtetud wannabed.

 

Vabandust, aga sa oled debiilik. Aitäh.

 

Mõttetu*

 

//Sauland tõi oma ~30 reaalset venda välja, üleval postis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Wu Tang Clan, MF DOOM, Guru, Mos Def, Scientifik, Big L, Rakim, KRS-One, Onyx, People Under The Stairs, Madlib/Quasimoto, InI, Brand Nubian, Jeru The Damaja, Big Daddy Kane, Common, Biggie Smalls, Mobb Deep, Smif 'n' Wessun. enough?

 

nii, ja mis on reaalsed näitajad? see, et ta kuulus oli? lil wayne on ka kuulus, see ei tähenda, et ta hea on.

 

 

Kas sa läbi ka mõtlesid , või panid lihtsalt kõik räpparid keda sa tead kirja? Ma olen enamust siit kuulnud , ja pole kõrvajärgi olnud.

Näitajatena ma mõtlen pigem fännkonda. Lil wayne on kuulus , aga kindlasti mitte nii armastatud. Ei laida neid , kuid minujaoks jäävad nad Pac-ile alla.

 

2nite - Kuidas saavad sinu listis olevad räpparid järeltulijad olla , kui nad alustasid umbes samal ajal/enne räppimist? Osad neist lausa surid veidi pärast neid..

Muudetud liikme Makaveli'i poolt

CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sa läbi ka mõtlesid , või panid lihtsalt kõik räpparid keda sa tead kirja? Ma olen enamust siit kuulnud , ja pole kõrvajärgi olnud.

Näitajatena ma mõtlen pigem fännkonda. Lil wayne on kuulus , aga kindlasti mitte nii armastatud. Ei laida neid , kuid minujaoks jäävad nad Pac-ile alla.

Ei, ma tean rohkem räppareid, nemad (vähemalt pooled neist) on lihtsalt Tupacist paremad. Räpis on oluline lüürika, flow ning instrumentaal ehk biit. Tupacil jääb nendest asjadest vajaka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise kuulan ka vahest teda päris hea räppar oli:RpS_mellow:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuulan teda vahetevahel. Head laulud on, pole niisama mikrisse pudistamine nagu mõnel teisel. "Pain" oli vist selle laulu nimi mis ilgelt hea on.


"Headphones in, problems out!"

200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Best . (Y)

 

mõni hea lugu.

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Old School Rappi on võimatu võrrelda New School Rappiga mis ei vääri kohati isegi rappiks nimetamist.

Aga tupaci kuulan päris ohtralt, sest tema lauludel on mõte mis mulle meeldib.

 

Üks lollimaid lauseid mida kuulnud olen! Võin Sulle hunnik vene räpparite nimekirja teha, kelle lauludes on sügav mõte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Põhimõtteliselt on nii, kes austab räppi(mitte see, kellele niisama meeldib räpp), sellejaoks on tupac parim(koos Biggie Smallsiga), ning kes räppi ei austa, need ainult laimavad, ning kiidavad oma elektrot taevani, milles konkreetselt midagi rasket ei ole, ainult valmis miksitud helid.

 

Ja üldse, selle üle ei saa üleüldse vaielda, see on absoluutselt muusika maitse küsimus.

Sinu lemmik munchies on hamburger, ma näiteks ei söö burksi.

mingi kuulus rätikuga must räppar oli, suht poh temast, neid sitaauguni enivei.

 

 

Üks lollimaid lauseid mida kuulnud olen! Võin Sulle hunnik vene räpparite nimekirja teha, kelle lauludes on sügav mõte.

 

Mis mõttes loll lause, point on selles, et see, millest laulab tupac, puudutab rohkem südameid, kui selle vene räppari muusika, mis puudutab võibolla ainult nende venelaste südameid.

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kunagi kuulasin aga enam ei kuula,kuna ei huvita enam see muusika mind või muusika stiil.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
To Psycho: Kas mõtlesid praegu kui kirjutasid seda?

 

Pane vähem tarka, kedagi ei koti vene räpp. 2Pac kümme korda parem, kui vene saan.... Saame aru, et sa eeskujulik ja targutad väga palju aga njh, võiksid tagasi hoida, hakkab üle viskama su tark jutt.

Muudetud liikme Jason'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pane vähem tarka, kedagi ei koti vene räpp. 2Pac kümme korda parem, kui vene saan.... Saame aru, et sa eeskujulik ja targutad väga palju aga njh, võiksid tagasi hoida, hakkab üle viskama su tark jutt.

 

Sa ei oska kõrgema klassi inimestega, kui sina foorumis koos olla? Erikul on õigus, Ats paneb lampi. Tupac ei ole mingi räpikunn.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ütlen kohe sest ma lihtsalt ei kannata. Siiski on see alafoorum mõeldud enda oma arvamuse avaldamiseks mitte õiendamiseks või. Kui sulle 2pac ei meeldi siis ei tasu kirjutada et mis ràpp parem jms. Ega meie kui 2paci armastajad ei saa seda suruda teistele peale nagu kunagi ristiusku suruti. Minu arvates on 2pac hea. Laulud on mõttega mitte sellest et kui rikas, mitu autot või naist mul on.


"Headphones in, problems out!"

200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ütlen sulle niipalju, et see eeskujuliku embleem on sind nii palju kergitanud, et paha hakkab.

 

Tupaci teema on siin, sa mingi tuimalt ülistad siin mingit vene sitta, ma ei saa aru.

Olen pooletoobine, sest mul pole seda rohelist embleemi? Sa kaotad oma kemplemistega selle embleemi üsna ruttu.

 

Minu point ongi selles, et tupac on real fucking G, mitte nagu kasvõi see samune vene räppar, kes ainult räpib, mitte ei ela selles jõhkras ühiskonnas, kus reaalselt on olukordi elu ja surma üle.

To Jason: Ütle palun, mida on paremat inglise räppis kui vene omas? Kus kohas ma targutan? Ma just ei viitsi Sinu suguste poolearulistele midagi selgeks teha, kuna Teile ei jõua midagi kohale.
Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tupac oli legend, teie kuulate jah oma 50 Centi ja selliseid lugusi, kuid Tupac polnud mingi wannabe gangster mis teie 50 Cent ja Lil Wayne.

Kelle 50 cent. Kes temast veel rääkis?

 

Ütlen kohe sest ma lihtsalt ei kannata. Siiski on see alafoorum mõeldud enda oma arvamuse avaldamiseks... Kui sulle 2pac ei meeldi siis ei tasu kirjutada et mis ràpp parem jms.

 

Mis see arvamuse avaldamine siis on. OP küsis, mis te arvate temast. Just sayin


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ütlen kohe sest ma lihtsalt ei kannata. Siiski on see alafoorum mõeldud enda oma arvamuse avaldamiseks mitte õiendamiseks või. Kui sulle 2pac ei meeldi siis ei tasu kirjutada et mis ràpp parem jms. Ega meie kui 2paci armastajad ei saa seda suruda teistele peale nagu kunagi ristiusku suruti. Minu arvates on 2pac hea. Laulud on mõttega mitte sellest et kui rikas, mitu autot või naist mul on.

 

Äkki uurid ka kõige pealt millest asi algas? Mingi wannabe räpi kuulaja tuli väitma, et peale paci ei ole kellegi räppi kuulata. Et praeguste aastat räpp on kõik bullshit. Keegi pole midagi paci kohta halvasti ütelnud.

 

 

 

Ma ütlen sulle niipalju, et see eeskujuliku embleem on sind nii palju kergitanud, et paha hakkab.

 

Tupaci teema on siin, sa mingi tuimalt ülistad siin mingit vene sitta, ma ei saa aru.

Olen pooletoobine, sest mul pole seda rohelist embleemi? Sa kaotad oma kemplemistega selle embleemi üsna ruttu.

 

Minu point ongi selles, et tupac on real fucking G, mitte nagu kasvõi see samune vene räppar, kes ainult räpib, mitte ei ela selles jõhkras ühiskonnas, kus reaalselt on olukordi elu ja surma üle.

 

Mis sa oled kade või mis sul viga on? Enne eeskujulikuks saamist oli ta täpselt samasugune, aga siis ei jäänud ta kellelegi ette, kuna ta ei olnud obv eeskujulik. Nii, et ära poe selle taha peitu. Milles Erik süüdi on? Ta ei olnud nõus väitega, et tupacist tänapäeval paremat räpparit või üldse temaga võrreldavat räpparit ei eksisteeri. Ise pole lüürikat kuulnudki, räägid, et pask.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ütlen sulle niipalju, et see eeskujuliku embleem on sind nii palju kergitanud, et paha hakkab.

 

Tupaci teema on siin, sa mingi tuimalt ülistad siin mingit vene sitta, ma ei saa aru.

Olen pooletoobine, sest mul pole seda rohelist embleemi? Sa kaotad oma kemplemistega selle embleemi üsna ruttu.

 

Minu point ongi selles, et tupac on real fucking G, mitte nagu kasvõi see samune vene räppar, kes ainult räpib, mitte ei ela selles jõhkras ühiskonnas, kus reaalselt on olukordi elu ja surma üle.

 

Vähemalt Netsky jagab matsu.

To Psycho: Kaotan embleemi, mis siis saab? Mind see eriti ei kõiguta. Ütle palun mis vene räpparist ma rääkisin? Enda arust ma pole mitte ühtegi vene räppari nime maininud. Kust Sa tead, mida nad on läbi elanud? Ma pole väitnud, et Tupac oli halb räppar, pole väitnud, et vene räpparid on parimad. Ma üritan Sulle ja teistele selgeks teha, et ei ole asendamatuid inimesi, nii on ka Tupac'ga.

Kui ma lasen eemaldada selle embleemi ja kirjutan samat asja, siis mille taha Sa peitud?

Muudetud liikme Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.