Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Soovitatud postitused

VIP

Tupac on tõsine legend, inspireerib ka mind oma elulooga, ja muusika mida ta tegi on väga kuulatav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tupaci sarnaseid artiste on väga palju tänapäeval. Nad lihtsalt pole kuulsad, kuna uuele põlvkonnale meeldib rohkem kuulata räppi, mitte sõnadele kaasa mõtelda. Lil Wayne oli kunagi päris kuulatav, nüüd minumeelest ütleb suvalisi riimuvaid sõnu. Aga jah Tupac minumeelest natuke ülehinnatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tupaci sarnaseid artiste on väga palju tänapäeval. Nad lihtsalt pole kuulsad, kuna uuele põlvkonnale meeldib rohkem kuulata räppi, mitte sõnadele kaasa mõtelda. Lil Wayne oli kunagi päris kuulatav, nüüd minumeelest ütleb suvalisi riimuvaid sõnu. Aga jah Tupac minumeelest natuke ülehinnatud.

 

Tijon - Üks parimaid, kuid üks mittetuntud räppar. Kuula, sõnum, muusika ja kõik on imo vägagi sarnane Tupaciga

 


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tijon - Üks parimaid, kuid üks mittetuntud räppar. Kuula, sõnum, muusika ja kõik on imo vägagi sarnane Tupaciga

 

 

Päris hea kraam. See võiks küll mõne hea diili saada. French Montanat oled kuulnud ve? Ei tea mille eest ta küll diili sai.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Päris hea kraam. See võiks küll mõne hea diili saada. French Montanat oled kuulnud ve? Ei tea mille eest ta küll diili sai.

 

 

2 chainz - I Luv dem Strippers ft. Nicki Minaj

 

^Miks selliseid üldse elus hoitakse, ning poeedid nagu pac ja biggie maha lastakse, weird world


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eks ajad ole teised. Nende elu ajal oli see midagi muud kui lihtsalt mingi pasa kokku panemine lauluks.

 

Nõme on vaadata seda, et Wiz Khalifa ning paljud "räpivad" kanepist ja narkootikumidest nagu need oleksid ainsad asjad, mis neid elus hoiavad, 12-aastased fännid tänapäeval võtavad igast sõnast kinni ning üritavad ise olla mingid potheadid. Mitte, et ma mingi isa oleks, aga ikkagi...


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Heh, naljakas lugeda kuidas osad räägivad, et Tupac´il on kehv lüürika, ilmselt väidavad seda ainult isikud kes kuulavad lihtsalt laulu, mitte ei süvene selle tagamaadesse.

 

Ma ei ütle, et 2Pac oleks parim räppar, kuid ma kuulan teda igapäev hommikust õhtuni..kindlasti on ta üks parimaid surnud räppareid. Only Good Die Young. Samuti on kõvasõna Biggie, kuid erinevalt Biggie´st on Tupaci loodes rohkem jutustavad lood ning Biggie räpis hästiriimuvad ning mõttega read. Ei oska kohe seletadagi, kuid peale nende on üks elus olevaid räppareid veel hää The Game.

 

Samuti on mõttetu siin rääkida mulle kõikidest teistest räpparitest ning võrrelda, on muidugi palju häid räppareid, kuid mitte keegi ei saa minu arust oma lüürika ja stiiliga 2Pacile järgi.. Lihtsalt armastan seda niggat.

 

 

"I ain´t no killa, but don´t push. Revenge is like the sweetest joy next to getting pussy" - 2Pac

Muudetud liikme 2nite'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Heh, naljakas lugeda kuidas osad räägivad, et Tupac´il on kehv lüürika, ilmselt väidavad seda ainult isikud kes kuulavad lihtsalt laulu, mitte ei süvene selle tagamaadesse.

 

Ma ei ütle, et 2Pac oleks parim räppar, kuid ma kuulan teda igapäev hommikust õhtuni..kindlasti on ta üks parimaid surnud räppareid. Only Good Die Young. Samuti on kõvasõna Biggie, kuid erinevalt Biggie´st on Tupaci loodes rohkem jutustavad lood ning Biggie räpis hästiriimuvad ning mõttega read. Ei oska kohe seletadagi, kuid peale nende on üks elus olevaid räppareid veel hää The Game.

 

Samuti on mõttetu siin rääkida mulle kõikidest teistest räpparitest ning võrrelda, on muidugi palju häid räppareid, kuid mitte keegi ei saa minu arust oma lüürika ja stiiliga 2Pacile järgi.. Lihtsalt armastan seda niggat.

 

"I ain´t no killa, but don´t push. Revenge is like the sweetest joy next to getting pussy"

 

Biggie lüürika oli hea, kui selle esiletoomine jäi natuke tahapoole imo. Täpselt sama lugu on tänapäeval Nasiga, oma lüürikaga ta omaks igaühe, arvatavasti isegi Eminemi, rap battle'is ära, kuid ta esitus jääb vajaka.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Brooklyn räägib õiget juttu. Minu arust hakkab alles Tupac Eestis kuulsust koguma, vähemalt minu sõpruskonnas hakkavad aina enam ja enam inimesed kuulama 2Paci, samuti ka naissoost isikud. Natukene teemast välja, kuid minu arust ka Snoop tabas lõpuks matsu ära ning lõpetas selle sita Newschooli hip-hopi ära, tõenäoliselt on tal reggae´ga natukene rohkem lööki..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Heh, naljakas lugeda kuidas osad räägivad, et Tupac´il on kehv lüürika, ilmselt väidavad seda ainult isikud kes kuulavad lihtsalt laulu, mitte ei süvene selle tagamaadesse.

 

Ma ei ütle, et 2Pac oleks parim räppar, kuid ma kuulan teda igapäev hommikust õhtuni..kindlasti on ta üks parimaid surnud räppareid. Only Good Die Young. Samuti on kõvasõna Biggie, kuid erinevalt Biggie´st on Tupaci loodes rohkem jutustavad lood ning Biggie räpis hästiriimuvad ning mõttega read. Ei oska kohe seletadagi, kuid peale nende on üks elus olevaid räppareid veel hää The Game.

 

Samuti on mõttetu siin rääkida mulle kõikidest teistest räpparitest ning võrrelda, on muidugi palju häid räppareid, kuid mitte keegi ei saa minu arust oma lüürika ja stiiliga 2Pacile järgi.. Lihtsalt armastan seda niggat.

 

 

"I ain´t no killa, but don´t push. Revenge is like the sweetest joy next to getting pussy" - 2Pac

 

 

The Game on hea jah, aga minu silmis respekti kaotanud. Ta niiöelda andis räppar 40 gloccile peksa ja siis tegi selle ühe peksu kohta veebilehe ja promob seda iga tunni tagant juba paar nädalat järjest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Leidsin Outlawzi lehelt 2Paci täispikkuses kontserti, ´96 tehtud ning siis see suvi uploaditud youtube.

 

Soovijatele > https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=p9Xzu38Uv4k

 

väga kõva live on mu arust ;)

 

Wau, tänan sheerimast :)

 

Biggie lüürika oli hea, kui selle esiletoomine jäi natuke tahapoole imo. Täpselt sama lugu on tänapäeval Nasiga, oma lüürikaga ta omaks igaühe, arvatavasti isegi Eminemi, rap battle'is ära, kuid ta esitus jääb vajaka.

 

Tegelikult, vaidleks veidi vastu, Eminem on lüüriline geenius, sellepärast ta ongi üks parimaid räppareid. Aga inimesed kes võrdlevad näiteks 2paci ja Eminemi on debiilsed, 2pacil on tugev sõnum, sellepärast ta nii hea räppar ongi aga Eminem rebib lihtsalt iga beadi ribadeks. Nas on kahtlemata ka üks parimatest aga minu arvamus on selline :)

Muudetud liikme Rizla'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Wau, tänan sheerimast :)

 

 

 

Tegelikult, vaidleks veidi vastu, Eminem on lüüriline geenius, sellepärast ta ongi üks parimaid räppareid. Aga inimesed kes võrdlevad näiteks 2paci ja Eminemi on debiilsed, 2pacil on tugev sõnum, sellepärast ta nii hea räppar ongi aga Eminem rebib lihtsalt iga beadi ribadeks. Nas on kahtlemata ka üks parimatest aga minu arvamus on selline :)

 

Tegelikult ma mõtlesingi, et kui tegu oleks luulekonkurssiga, siis antud juhul Nas võibolla, et teeks eminemile ära. Kuid kuna tegemist on lauluga, kus on biit, siis Eminem, oma epic flow ja lüürikaga, on siiamaani kõik pooleks omanud, isegi Nas'i. Kuigi neid kahte ei anna võrreldagi - mõlemad räpivad erinevatel teemadel. Eminem on ja jääb lüüriliseks geeniuseks

Muudetud liikme Brooklyn'i poolt

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arvamus: " He was a legend"

 

Edit: Tuli kohe selline asi meelde:

 

Eminem kirjutas: "Kui ma teile midagi allkirjastan ja näen seda järgmine päev E-Bays olen ma teil järgmine päev voodi all"

 

Järjekordne edit: Räpparitest rääkides on minu silmis : Lil Wayne, Tupac, Eminem, The Game, 50Cent. Kuid mingilmääral on olnud õiged bloodid The Game ja Lil Wayne.

Muudetud liikme Shawtyy'i poolt

Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelikult ma mõtlesingi, et kui tegu oleks luulekonkurssiga, siis antud juhul Nas võibolla, et teeks eminemile ära. Kuid kuna tegemist on lauluga, kus on biit, siis Eminem, oma epic flow ja lüürikaga, on siiamaani kõik pooleks omanud, isegi Nas'i. Kuigi neid kahte ei anna võrreldagi - mõlemad räpivad erinevatel teemadel. Eminem on ja jääb lüüriliseks geeniuseks

 

Aa vabandust sain valesti aru :) Nas on üli teemas tegelikult, tal mõte jookseb... Olen Damiani ja Nasi albumi täiesti ribadeks kuulanud, siiamaani kuulan neid laule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

DMX ja Tupac minuarust suht sarnased. Hetkel meeldivad DMX-i laulud rohkem, aga eks see käib ka nii, et nädal kuulan ja tüütab ära ja tõmban mingi teise artisti albumi ja kuulan jälle nädal. Tupaci albumit kuulasin mingi aasta järjest igapäev.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

6+1=7

Aga see ei too Paci tagasi.

Puhka rahus!


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.